"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Saabunud joonistused:


Adavere PK 1 (4)
Alavere PK 2 (3)
Alavere PK 3 (4)
Alavere PK 4 (5)
Are Kool 3 (11)
Aste PK 3 (2)
Audentese Erakool 2b (2)
Erakool Garant 1 (10)
Erakool Garant 2a (11)
Erakool Garant 2b (4)
Erakool Garant 3 (17)
Gustav Adolfi G 2 (2)
Haanja Kool 1-2 (4)
Haanja Kool 1-3 (5)
Haljala LA (4)
Hilariuse Kool 2-3 (8)
Imavere PK 1-4 (15)
Jakob Westholmi G 2a (3)
Jäneda Kool 24 (8)
Järveküla Kool 1e (3)
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1b (10)
Kabala LA-PK (1)
Kadrina Keskkool 1b (8)
Kadrina Keskkool 6b (3)
Kadrioru Saksa G 1d (17)
Kasti LA Karikakar (10)
Keeni PK 2 (5)
Kehra G 2c (1)
Keila LA Vikerkaar (12)
Kohila G 2c (6)
Kohtla-Järve Maleva PK 6ab (5)
Koigi Kool (13)
Kolga Kool 3 (13)
Kõmsi LA-AK 1-4 (9)
Kõmsi LA-AK 5-6 (5)
Kõo LA (11)
Kõrveküla PK 2a (13)
Kõrveküla PK 2c (3)
Kose-Uuemõisa LA-Kool (13)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 2 (7)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 3 (3)
Krootuse PK 1 (33)
Kuremaa LA-AK (2)
Kuuste Kool 4 (4)
Kuuste Kool 5 (5)
Lahmuse Kool 4- (21)
Laitse LA (1)
Laitse LA 2 (8)
Mäetaguse PK 7 (9)
Metsküla AK 1-3 (12)
Metsküla AK 5-6 (8)
Nõva Kool 4-7 (1)
Osula PK 2 (15)
Osula PK 4 (4)
Otepää G 5a (11)
Otepää G 5b (12)
Paikuse PK 2b (21)
Paldiski PK 3 (10)
Pärnu Kuninga Tänava PK 3 (2)
Pärnu Kuninga Tänava PK 3c (10)
Pärnu Ülejõe LA 2 (1)
Peetri Kool 2 (7)
Pisisaare AK 5-6 (7)
Põltsamaa LA “Tõruke” (18)
Põlula Kool 1-4 (2)
Põlva LA Mesimumm (5)
Puiga PK 3 (3)
Rakvere G 2d (2)
Rakvere G 3c (9)
Rakvere ReaalG 3b (10)
Ramsi LA (15)
Rannu Kool 6 (2)
Ridala PK 4 (2)
Riia Eesti PK (2)
Riia Eesti PK 2 (8)
Riisipere LA 2 (38)
Riisipere LA 3 (5)
Saare valla LA Siilike (3)
Sadala PK 2-3 (9)
Saue G 2e (11)
Suure-Jaani Kool 1a (17)
Suuremõisa LA-PK 1-5 (4)
Suuremõisa LA-PK 3-4 (4)
Tallinna Kesklinna PK 3d (1)
Tallinna Kesklinna PK 3d 4 (1)
Tallinna Kesklinna PK 3d 5 (2)
Tallinna Kivila LA (1)
Tallinna LA Pallipõnn 3 (5)
Tallinna LA Südameke (1)
Tallinna LA Vesiroos (3)
Tallinna Lehola LA (9)
Tallinna Lepatriinu LA (2)
Tallinna Lepistiku LA (3)
Tallinna Luha LA (1)
Tallinna Rännaku LA (12)
Tartu Hansa Kool 1b (2)
Tartu Maarjamõisa LA (2)
Tartu Raatuse Kool 1a (10)
Tartu Raatuse Kool 2c (3)
TERA Peedu kool 2 (5)
TERA Peedu kool 3 (7)
TERA Peedu kool 4 (8)
Tõrva G 2 (4)
Tõrva G 3a (34)
Tõrva G 4 (47)
Tõrva G 6 (42)
Tsirguliina Keskkool 5-6 (4)
Türi Lokuta LA (2)
Türi PK 2a (3)
Väike-Maarja G 2a (14)
Väike-Maarja G 3b (6)
Valga PK 3d (16)
Valga Priimetsa Kool 1-4 (4)
Valga Priimetsa Kool 1b 2 (10)
Valga Priimetsa Kool 4b (13)
Vana-Vigala PK 1-2 (6)
Vanalinna Hariduskolleegium 5 (2)
Vara PK 4 (1)
Viiratsi Kool 3 (8)
Viljandi Kaare Kool 1f2f (2)
Viljandi Kaare Kool 5f (2)
Viluste PK 2 (9)
Võru LA Sõleke (10)

Kevadjoonistus:

"Kevade maa"
Brita Kalle 3.a
Gustav Adolfi Gümnaasium 2
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Lahmuse Kool 4-

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Priit Põliste
Põldlõoke
Leonhard Vabrit
Põldlõoke
Kai Kuusik
Põldlõoke
Ermo Braks
Põldlõke
Alari Särg
Luik
Anita Soolo
Luik
Annika Tarakanova
Luik
Cevin Ilves
Luik
Danika Tahker
Luik
Mairos Graudin
Kevade tulek
Mihkel Ojakäär
Kevade pildike
Angelika Susi
Kevadine
Aarne Kappet
Kevad
Aleksander Kõrts
Rõõmus kevadlinnuke
Rikardo Ehala
Kevadine
Mirtel Treumuth
Sinine linnuke
Kevin Õismets
Kirju-Mirju
Raido Ehala
Kevadet toomas
August Janisoo
Rõõmus kevadlinnuke
Aare Karl Järv
Kevadekuulutaja
1.-4. klass
Värviküllane linnuparv