"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"Kevadine sõber aknal"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 14: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Sinililleke piilumas"
Ayron Mägi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6
"Pisike seenepere"
Ayron Mägi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6
"Kevadised märtsikellukad"
Kerstin Aleksandra Tuuri
Paikuse Põhikool 2b
"Tigu seeneriigis."
Sipsiku rühm
Haljala Lasteaed
"Doren Taits"
urvad
Tõrva Gümnaasium 5
"Sinikolmik"
Merit Meriloo
Tsirguliina Keskkool 5-6
"Kuldnokk"
Henri Marten Kelt
Tartu Hansa Kool 1b
"Tossuseen kevadel"
Marlett-Mariin Liblik
Valga Põhikool 3d
"Krookused"
Heleriin Kuus
Valga Põhikool 3d
"Sinilill"
Märten Mäekivi
Rakvere Põhikool
"Olen ka ärganud!"
Mariella Härm
Tartu Hansa Kool 1b
"Päevapaabusilm"
Romili Vakk ja Tauri Ehasalu
Tartu Hansa Kool 1b
"Uudistaja"
Daniel Toots
Paikuse Põhikool 2b
"Puukoristaja"
Kertu Riin Figol
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6
"Kevadpäike loojub"
Emmeliine Evelin Resev
Are Kool 3
"Päevapaabusilm päikesevannis"
Pille-Riin Peks
Are Kool 3
"Kevadkülv"
Hedrika-Eret Soosaar
Are Kool 3
"Rästik koduõuel"
Piret Neeme
Tamsalu Gümnaasium 4a
"Lepatriinu rändab"
Emili Vasar TLN Lepatriinu LA Pilvetriinude rühm
Tallinna Lepatriinu Lasteaed
"Kaunitar õites"
Mihkel Malv
Kohila Gümnaasium 2c
"Kevadet uudistamas"
Mihkel Malv
Kohila Gümnaasium 2c
"Kuldnokk"
Liivi
Tallinna Rännaku Lasteaed
"Kurepaar"
Liivi
Tallinna Rännaku Lasteaed
"Must-valge üllatus"
Lia Raat
Luunja Lasteaed Midrimaa
"Haned"
Richard Tippo
Tartu Hiie Kool 2b
"Sinisilm"
Karolin Kull
Rakke Gümnaasium 3
"Tagasi kodus"
Paul Sander Pedo
Rakke Gümnaasium 3
"Valge iludus"
Marion Vister
Tõrva Gümnaasium 4
"Eestimaa kevad on sinisilmne"
Angeelika Visor
Tõrva Gümnaasium 4
"Kevade ootus"
Mia Helena Pärn
Paldiski Põhikool 5
"Verev karikseen"
Maria Uusberg
Paldiski Põhikool 5
"Härg metsa all"
Võru lasteaed Sõleke 8 rühm
Võru Lasteaed Sõleke
"Vagula järve rüsijää"
Võru lasteaed Sõleke 8 rühm
Võru Lasteaed Sõleke
"Liuskurid kevadet nautimas"
Võru lasteaed Sõleke 8 rühm
Võru Lasteaed Sõleke
"Rästik kevadet otsimas"
Marten Pogost
Kõrveküla Põhikool 2a
"Maakera samblasel kivil"
Carolina Isabel Migul
Kõrveküla Põhikool 2a
"Vesilik"
Pärtel Valge
Kõrveküla Põhikool 2a
"Linnuke oksal"
Eliise Sepp
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Mesilane kevade ootel"
Getriin Ingrid Jürioja
Paldiski Põhikool 5
"Varajane tööline"
Karin Milinevitš
Laitse lasteaed 2
"Usinad uurijad"
Karin Milinevitš
Laitse lasteaed 2
"Karikseene tervitus"
Alfred Akdavletov
Kadrina Keskkool 6b
"Paiseleht alles alustab Sauel"
Prait Kirilo
Saue Gümnaasium 2e
"Üllatuslume rullbiskviidid Sauel"
2E ühistöö õuesõppe tunnis
Saue Gümnaasium 2e
"Viimased lumememmed üleöölumest Sauel"
Helina ja Britta-Liis
Saue Gümnaasium 2e
"Lumikellukesed õitsevad"
Kenneth Alto
Suure-Jaani Kool 1a
"Kevadtööd aias"
Kenneth Alto
Suure-Jaani Kool 1a
"Lumikellukesed"
Joanna Riisalu
Järveküla Kool 1e
"Kevadkogrits"
Joanna Riisalu
Järveküla Kool 1e
"Kevadkogrits"
Joanna Riisalu
Järveküla Kool 1e
"musträstas"
Teele Muuga
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d
"Puutont"
Amaia Mõttus, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Metsa aarded."
Nora Õunpuu, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
""Tere, Kana!""
Hardi Nurmsalu
Tartu Mart Reiniku Kool 2a
"Kevade taustal..."
Hardi Nurmsalu
Tartu Mart Reiniku Kool 2a
"Mõistatus"
Tereesa Lepp
Metsküla Algkool 1-3
"Oleme kodu leidnud!"
Anne Kuusk
Riisipere Lasteaed 2
"Väike lilleke"
Kevin Reinberg
Tõrva Gümnaasium 4
"Lepatriinu"
Anastasija Arsentjeva
Valga Priimetsa Kool 4b
"Krookus"
Anastasija Arsentjeva
Valga Priimetsa Kool 4b
"Sinililled"
Anastasija Arsentjeva
Valga Priimetsa Kool 4b
"Kes on seda käbi närinud? Kes on see põnev seen?"
Mirjam Eleanor Orumägi
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d
"Lumeroosid"
Melissa kase
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d
"Põhjatihane päikese käes peesitamas."
Romek Aus 2.b
Audentese Erakool 2b
"Haned, start!"
Romek Aus 2.b
Audentese Erakool 2b
"Marjad murul"
Krislin Pirs
Tõrva Gümnaasium 6
"Märtsikelluke päikeses"
Daisy Puusepp
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Lepiklill"
5.klassi õppekäigul
Tõrva Gümnaasium 5
"Punapead"
Elinor Dedov
TERA Peedu kool 2
"Ilusaim vaade"
Kaspar
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 2
"Sinilill"
Karoliin Lehtoja
Elva Gümnaasium 4c
"Kevad rühmas"
Põlva Lasteaed Mesimumm
Põlva Lasteaed Mesimumm
"Sinililled"
Marta Rõigas
Saue Gümnaasium 3a
"Krookused"
Annabel Vainula
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 1b
"Tulbid"
Annabel Vainula
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 1b
"Näsiniini nägemine"
Brit-Mary Lutsar
Riidaja Põhikool 5-8
"Unimüts nugis"
Natali Belovas
Vanalinna Hariduskolleegium 5
"Urvad"
ander Einling
Keeni Põhikool 2
"Vaade minu rõdult"
Roosi-Mari Kivi
Vanalinna Hariduskolleegium 5
"Kräsupea"
Taali Lehtla
Vanalinna Hariduskolleegium 5
"Soe kevadine päike"
Keila Lasteaed Vikerkaar, Naksitralli rühm
Keila Lasteaed Vikerkaar
"Oravaga peitust mängimas"
Keila Lasteaed Vikerkaar, Naksitralli rühm
Keila Lasteaed Vikerkaar
"Sipelgad tööhoos"
Keila Lasteaed Vikerkaar, Naksitralli rühm
Keila Lasteaed Vikerkaar
"Oleme tagasi"
Kätlin Koort
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1b
"Unised sillad"
Hanna Maria
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 3
"Kuldsed päikesed pargi puude all."
Sipsiku rühm
Haljala Lasteaed
"Õis"
Ott-Matthias Leppmets
Põlva Kool 46
"Kodus tagasi..."
Ines Kiktenko
Valga Põhikool 3d
"Jänkusabad"
Iti Kübarsepp
TERA Peedu kool 2
"Ema ja isa"
Iti Kübarsepp
TERA Peedu kool 2
"Üllatus"
Kevin Lepanurm
Nurme Kool 5-9b
"Karikseen"
Kaido Nõmme
Nurme Kool 5-9b
"Kevad"
Domar Kivimägi
Nurme Kool 5-9b
"Väike päike"
Anette Leigri
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Sinilillede õitsemise aeg..."
Anette Leigri
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Uudishimu"
Robert Rannu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Leia meid!"
Paula Virse
Riia Eesti Põhikool
"Pehme metsavaip"
Paula Virse
Riia Eesti Põhikool
"Puuroos"
Kertu Rätsepp
Orava Põhikool 2-3
"Selle aasta esimene"
Kertu Rätsepp
Orava Põhikool 2-3
"Kevad minu lillepeenral"
Elza Rone
Riia Eesti Põhikool
"Näsiniin"
Amaia Mõttus, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Kevadine"
Evita Saar
Antsla Gümnaasium 4b
"Kes otsib, see leiab"
Tuuli Hommik
Antsla Gümnaasium 4b
"Olen ilus"
Tuuli Hommik
Antsla Gümnaasium 4b
"Sinililled!"
Laara Orutalu
Riisipere Lasteaed 2
"Ma sain välja!"
Anne Kuusk
Riisipere Lasteaed 2
""
Emily Metsoja
Tamsalu Gümnaasium 4a
""
Emily Metsoja
Tamsalu Gümnaasium 4a
"Konnad"
Karoliin Lehtoja
Elva Gümnaasium 4c
"Varajane ärkaja"
Marleen-Leonella Tõniste
Paikuse Põhikool 2b
"Tuleb täpiline suvi"
Karit Tuusula Mölder
Tudulinna Põhikool 6-9
"Kelmikas silmapilgutus"
Kadri Valter
Tudulinna Põhikool 6-9
"Vulisevad veed..."
Brita Vahter
Viiratsi Kool 3
"Tiigi kaldal"
Liis Laidma
Viiratsi Kool 3