"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2017" osaleb 7194 õpilast ja 427 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Osalejate tutvustused

Lugemiseks klõpsa kooli nimel või pisipildil.


Krootuse Põhikool 1

Tõrva Gümnaasium 4

Tõrva Gümnaasium 2

Riisipere Lasteaed 2

Antsla Gümnaasium 4b

Audentese Erakool 2b

Põltsamaa Ühisgümnaasium 6b

Valga Põhikool 3d

Suure-Jaani Kool 1a

Tallinna Lepatriinu Lasteaed

Parksepa Keskkool 7

Riia Eesti Põhikool 2

Türi Põhikool 1b

Valga Priimetsa Kool 4b

Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool

Tallinna Meelespea Lasteaed

Põltsamaa Lasteaed “Tõruke”

Tallinna Lehola Lasteaed

Tallinna Lasteaed Südameke

Vääna-Jõesuu Kool 4a

Vanalinna Hariduskolleegium 4

Pihtla Lasteaed

Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4

Erakool Garant 1

Erakool Garant 2a

Erakool Garant 2b

Erakool Garant 3

Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d

Kadrina Keskkool 1b

Tamsalu Gümnaasium 4a

Haapsalu Linna Algkool 1b

Riia Eesti Põhikool

Kohila Gümnaasium 1c

Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6

Tartu Mart Reiniku Kool 2a

Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4

Kohila Gümnaasium 2c

Muhu Põhikool 5

Oru lasteaed Mesimumm

Tõrva Gümnaasium 5

Melliste Algkool-Lasteaed 1-3

Paldiski Põhikool 3

Rakvere Gümnaasium 3c

Kehra Gümnaasium 2c

Pirita Majandusgümnaasium 4c

Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a

Pärnu Ülejõe Lasteaed 2

Hilariuse Kool 2-3

Kärla Põhikool 7

Laitse lasteaed 2

Lagedi Kool 1

Kohila Gümnaasium 4

Jüri Gümnaasium 6d

Puhja Lasteaed Pääsusilm

Põlva Lasteaed Mesimumm

Rakvere Lasteaed Kungla

Kuremaa Lasteaed-Algkool

Kohila Gümnaasium 3

Tornimäe Põhikool 1-4

Vanalinna Hariduskolleegium 5

Jäneda Kool 24

Tartu Maarjamõisa Lasteaed

Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht

Keila Lasteaed Vikerkaar

Tallinna Lauliku Lasteaed

Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3

Loksa Gümnaasium 4a

Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6

Sõmerpalu Põhikool 2-3

Pärnu Ülejõe Põhikool 4b

Lahmuse Kool 4-

Tuleviku Lasteaed

Vääna-Jõesuu Kool 1

Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1b

Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3

Tallinna Lasteaed Vesiroos

Haanja Kool 1-3

Vääna Mõisakool

Kuressaare Gümnaasium 3a

Jakob Westholmi Gümnaasium 4c

Sadala Põhikool 2-3

TERA Peedu kool 4

Kolga Kool 3

Tallinna Rännaku Lasteaed

Hiiu Valla Lasteaed

Sonda Kool 1-4

Rakvere Gümnaasium 3a

Tallinna Kivila Lasteaed

Varbla Kool 13

Rakvere Gümnaasium 2b

Kuuste Kool 4

Kuuste Kool 5

Tallinna Asunduse Lasteaed

Rakvere Reaalgümnaasium 3b

Rakvere Põhikool

Suure-Jaani Kool 1b

Otepää Gümnaasium 5b

Otepää Gümnaasium 5a

Pärnu Rääma Põhikool 2c

Tallinna Sikupilli Lasteaed

Pirita Majandusgümnaasium 1a

Valga Priimetsa Kool 1b 2

Orava Põhikool 2-3

Kõrveküla Põhikool 2a

Sillamäe Vanalinna Kool 4b

Alavere Põhikool 1

Järveküla Kool 1e

Paikuse Põhikool 2b

Imavere Põhikool 1-4

Pirita Lasteaed

Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2

Ridala Põhikool 4

Tallinna Lepistiku Lasteaed

Pangapealse Lasteaed

Haljala Gümnaasium 1b

Tõrva Gümnaasium 3a

Tõrva Gümnaasium 6

Türi Lokuta lasteaed

Põltsamaa Ühisgümnaasium 1

Järveküla Kool 1d

Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c

Põlva Kool 7a

Põlva Kool 7b

Tudulinna Põhikool 6-9

TERA Peedu kool 2

Väike-Maarja Gümnaasium 3b

Pisisaare Algkool 5-6

Tartu Raatuse Kool 2c

Tilsi Põhikool 1

Väike-Maarja Gümnaasium 2a

Paldiski Põhikool 7

Sõmerpalu Põhikool 4

Alavere Põhikool 4 2

Tarvastu Gümnaasium 1

Viiratsi Kool 3

Väike-Maarja Gümnaasium 1b

Kadrina Keskkool 6b
Metsküla Algkool 1-3
Metsküla Algkool 5-6 Tartu Hiie Kool 2b Haljala Lasteaed
Tsirguliina Keskkool 5-6 Emmaste Põhikool 1-4 Eralasteaed Rukkilille lasteaed 2
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 4 Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 5 Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 2
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 3 Tallinna Kesklinna Põhikool 3d Kasti Lasteaed Karikakar
Sutlema Lasteaed Linnupesa Sillaotsa Kool 6 Rannu Kool 6
Adavere Põhikool 1 Kõrveküla Põhikool 2c TERA Peedu kool 3
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 1b Alavere Põhikool 3 Pisisaare Algkool 14
Tartu Hansa Kool 1b Sillaotsa Kool Tallinna Lasteaed Pallipõnn
Andu-Papi Seltsi loodusring Riidaja Põhikool 5-8 Tartu Raatuse Kool 1a
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Rakvere Gümnaasium 2d Tudu Lasteaed-Põhikool 5
Are Kool 3 Järveküla Kool 4-6 Põlva Kool 7c
Rakke Gümnaasium 5-6 Tilsi Põhikool 4 Saverna Põhikool 6
Saverna Põhikool 7-8 Osula Põhikool 4 Tarvastu Gümnaasium 2