"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Karikseen- oleme nagu nööbid"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Laitse lasteaed Varsakabi 30. märts 2017 Harju
Riisipere Lasteaed 2 Varsakabi 9. aprill 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Varsakabi 9. aprill 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Varsakabi 10. aprill 2017 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 4c Varsakabi 10. aprill 2017 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4a Varsakabi 11. aprill 2017 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool 1-4 Varsakabi 12. aprill 2017 Saare
Ramsi Lasteaed Varsakabi 12. aprill 2017 Viljandi
Tsirguliina Keskkool 5-6 Varsakabi 15. aprill 2017 Valga
Türi Põhikool 1b Varsakabi 19. aprill 2017 Järva
Orissaare Gümnaasium 3 Varsakabi 19. aprill 2017 Saare
Pärnu Ülejõe Põhikool 4b Varsakabi 20. aprill 2017 Pärnu
Emmaste Põhikool 1-4 Varsakabi 21. aprill 2017 Hiiu
Haljala Gümnaasium 1b Varsakabi 22. aprill 2017 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Varsakabi 22. aprill 2017 Lääne-Viru
Lahmuse Kool 4- Varsakabi 23. aprill 2017 Viljandi
Suure-Jaani Kool 1a Varsakabi 23. aprill 2017 Viljandi
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Varsakabi 25. aprill 2017 Harju
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 25. aprill 2017 Saare
Tartu Hansa Kool 1b Varsakabi 26. aprill 2017 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Varsakabi 26. aprill 2017 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Varsakabi 27. aprill 2017 Rapla
Nõva Kool 4-7 Varsakabi 27. aprill 2017 Lääne
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9 Varsakabi 28. aprill 2017 Hiiu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Varsakabi 28. aprill 2017 Harju
Hiiu Valla Lasteaed Varsakabi 28. aprill 2017 Hiiu
Tartu Hiie Kool 3b Varsakabi 28. aprill 2017 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Varsakabi 29. aprill 2017 Lääne
Palupera Põhikool Varsakabi 29. aprill 2017 Valga
Erakool Garant 2b Varsakabi 29. aprill 2017 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Varsakabi 29. aprill 2017 Lääne
Risti Põhikool 2-4 Varsakabi 30. aprill 2017 Lääne
Värska Gümnaasium 3 Varsakabi 1. mai 2017 Põlva
Aste Põhikool 3 Varsakabi 1. mai 2017 Saare
Alavere Põhikool 1 Varsakabi 1. mai 2017 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b Varsakabi 1. mai 2017 Harju
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Varsakabi 1. mai 2017 Pärnu
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Varsakabi 1. mai 2017 Tartu
TERA Peedu kool 4 Varsakabi 1. mai 2017 Tartumaa
Rakvere Gümnaasium 2b Varsakabi 1. mai 2017 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 1 Varsakabi 1. mai 2017 Viljandi
Paikuse Põhikool 2b Varsakabi 1. mai 2017 Pärnu
Sinimäe Põhikool 7 Varsakabi 1. mai 2017 Ida-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa Varsakabi 1. mai 2017 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 4 Varsakabi 2. mai 2017 Pärnu
Nõva Kool Varsakabi 2. mai 2017 Lääne
Pisisaare Algkool 5-6 Varsakabi 2. mai 2017 Jõgeva
Aravete Keskkool 3 Varsakabi 2. mai 2017 Järva
Kõo Lasteaed Varsakabi 2. mai 2017 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 3c Varsakabi 2. mai 2017 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Varsakabi 2. mai 2017 Harju
Pihtla Lasteaed Varsakabi 2. mai 2017 Saare
Saverna Põhikool 6 Varsakabi 3. mai 2017 Põlva
Sonda Kool 1-4 Varsakabi 3. mai 2017 Ida-Viru
Pärnu Rääma Põhikool 2c Varsakabi 3. mai 2017 Pärnu
Viluste Põhikool 2 Varsakabi 4. mai 2017 Põlva
Mihkli Kool Varsakabi 4. mai 2017 Lääne-Viru
Varbla Kool 24 Varsakabi 4. mai 2017 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Varsakabi 4. mai 2017 Hiiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Varsakabi 5. mai 2017 Pärnu
Nurme Kool 5-9b Varsakabi 5. mai 2017 Järva
Kiviõli 1. Keskkool 6c Varsakabi 5. mai 2017 Ida-Viru
Saare valla lasteaed Siilike Varsakabi 5. mai 2017 Jõgeva
Lümanda Põhikool 3 Varsakabi 5. mai 2017 Saare
Peetri Kool 2 Varsakabi 5. mai 2017 Järva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Varsakabi 5. mai 2017 Harju
Saue Gümnaasium 2 Varsakabi 5. mai 2017 Harju
Lehtse Kool Varsakabi 5. mai 2017 Lääne-Viru
Rannu Kool 6 Varsakabi 5. mai 2017 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 4 Varsakabi 6. mai 2017 Tartu
Riia Eesti Põhikool Varsakabi 6. mai 2017 Välismaa
Alavere Põhikool 2 Varsakabi 6. mai 2017 Harju
Muraste Looduskool Varsakabi 6. mai 2017 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 45 2 Varsakabi 7. mai 2017 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Varsakabi 7. mai 2017 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Varsakabi 7. mai 2017 Ida-Viru
Haljala Lasteaed Varsakabi 7. mai 2017 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 2-3 Varsakabi 7. mai 2017 Jõgeva
Kuuste Kool 5 Varsakabi 7. mai 2017 Tartu
Laeva Põhikool 2 Varsakabi 8. mai 2017 Tartu
Jõhvi Põhikool 5 Varsakabi 8. mai 2017 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Varsakabi 8. mai 2017 Jõgeva
Sonda Kool 5-6 Varsakabi 8. mai 2017 Ida-Viru
Virtsu Kool 3 Varsakabi 8. mai 2017 Lääne
Krootuse Põhikool 1 Varsakabi 8. mai 2017 Põlva
Suure-Jaani Kool 1b Varsakabi 8. mai 2017 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Varsakabi 8. mai 2017 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 1a Varsakabi 8. mai 2017 Harju
Laeva Põhikool 3 Varsakabi 8. mai 2017 Tartu
Kohila Gümnaasium 6c Varsakabi 8. mai 2017 Rapla
Tudulinna Põhikool 6-9 Varsakabi 9. mai 2017 Ida-Viru
Lagedi Kool Varsakabi 9. mai 2017 Harju
Elva Gümnaasium 1c Varsakabi 10. mai 2017 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Varsakabi 10. mai 2017 Tartu
Keeni Põhikool 2 Varsakabi 10. mai 2017 Valga
Jõõpre Kool 1 Varsakabi 10. mai 2017 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Varsakabi 10. mai 2017 Pärnu
Otepää Gümnaasium 5b Varsakabi 10. mai 2017 Valga
Põlva Kool 46 Varsakabi 11. mai 2017 Põlva
Loksa Gümnaasium 4a Varsakabi 12. mai 2017 Harju
Sadala Põhikool 14 Varsakabi 12. mai 2017 Jõgeva
Osula Põhikool 4 Varsakabi 12. mai 2017 Võru
Kolga Kool 3 Varsakabi 12. mai 2017 Harju
Ravila Lasteaed Varsakabi 12. mai 2017 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Varsakabi 13. mai 2017 Tartu
Eerika lasteaed Laululind Varsakabi 13. mai 2017 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Varsakabi 13. mai 2017 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12 Varsakabi 14. mai 2017 Jõgeva
Põlva Kool 7a Varsakabi 14. mai 2017 Põlva
Põlula Kool 1-4 Varsakabi 14. mai 2017 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2a Varsakabi 14. mai 2017 Järva
Rakke Gümnaasium 3 Varsakabi 14. mai 2017 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Varsakabi 15. mai 2017 Pärnu
Alavere Põhikool 4 Varsakabi 15. mai 2017 Harju
Aravete Keskkool 6 Varsakabi 15. mai 2017 Järva
Paide Gümnaasium 2b Varsakabi 15. mai 2017 Järva
Tartu Raatuse Kool 1a Varsakabi 15. mai 2017 Tartu
Põlva Lasteaed Mesimumm Varsakabi 16. mai 2017 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Varsakabi 16. mai 2017 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 6 Varsakabi 17. mai 2017 Valga
Alavere Põhikool 3 Varsakabi 18. mai 2017 Harju
Türi Lokuta lasteaed Varsakabi 18. mai 2017 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Varsakabi 18. mai 2017 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 4 Varsakabi 20. mai 2017 Rapla
Põlva Kool 7b Varsakabi 21. mai 2017 Põlva

Tagasi tulemuste juurde