"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

""Lumikellukesed""
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Toila Gümnaasium 2-4 Valge-toonekurg 10. märts 2017 Ida-Viru
Eerika lasteaed Laululind Valge-toonekurg 11. märts 2017 Tartu
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Valge-toonekurg 14. märts 2017 Tartu
Haljala Lasteaed Valge-toonekurg 14. märts 2017 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Valge-toonekurg 14. märts 2017 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 3c Valge-toonekurg 15. märts 2017 Lääne-Viru
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1a Valge-toonekurg 15. märts 2017 Tartu
Rakvere Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 15. märts 2017 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 16. märts 2017 Viljandi
Krootuse Põhikool 1 Valge-toonekurg 17. märts 2017 Põlva
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Valge-toonekurg 17. märts 2017 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 17. märts 2017 Viljandi
Rakvere Eragümnaasium 4 Valge-toonekurg 18. märts 2017 Lääne-Viru
TERA Peedu kool 4 Valge-toonekurg 18. märts 2017 Tartumaa
Laitse lasteaed 2 Valge-toonekurg 18. märts 2017 Harju
Paikuse Põhikool 2b Valge-toonekurg 19. märts 2017 Pärnu
Järveküla Kool 4-6 Valge-toonekurg 20. märts 2017 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 20. märts 2017 Harju
Keila Lasteaed Vikerkaar Valge-toonekurg 20. märts 2017 Harju
Nõva Kool 4-7 Valge-toonekurg 20. märts 2017 Lääne
Järveküla Kool 1d Valge-toonekurg 20. märts 2017 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 21. märts 2017 Harju
Are Kool 3 Valge-toonekurg 22. märts 2017 Pärnu
Haanja Kool 1-2 Valge-toonekurg 23. märts 2017 Võru
Mooste Põhikool 4-5 Valge-toonekurg 23. märts 2017 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 23. märts 2017 Põlva
Põlva Kool 7c Valge-toonekurg 23. märts 2017 Põlva
Rannu Kool 6 Valge-toonekurg 23. märts 2017 Tartu
Saue Gümnaasium 2e Valge-toonekurg 23. märts 2017 Harju
Adavere Põhikool 1 Valge-toonekurg 24. märts 2017 Jõgeva
Põlva Lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 24. märts 2017 Põlva
Lahmuse Kool 4- Valge-toonekurg 24. märts 2017 Viljandi
Valga Põhikool 3d Valge-toonekurg 24. märts 2017 Valga
Suure-Jaani Kool 1a Valge-toonekurg 24. märts 2017 Viljandi
Paide Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 24. märts 2017 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Valge-toonekurg 25. märts 2017 Harju
Kõo Lasteaed Valge-toonekurg 25. märts 2017 Viljandi
Rakke Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 25. märts 2017 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium Valge-toonekurg 26. märts 2017 Harju
Tudulinna Põhikool 6-9 Valge-toonekurg 26. märts 2017 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 4 Valge-toonekurg 26. märts 2017 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 26. märts 2017 Harju
Nõo Põhikool 1a Valge-toonekurg 26. märts 2017 Tartu
Kohila Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 26. märts 2017 Rapla
Lehtse Kool Valge-toonekurg 26. märts 2017 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Valge-toonekurg 26. märts 2017 Pärnu
Võru Lasteaed Sõleke Valge-toonekurg 26. märts 2017 Võru
Nõva Kool 12 Valge-toonekurg 26. märts 2017 Lääne
Riia Eesti Põhikool Valge-toonekurg 26. märts 2017 Välismaa
Tallinna Saksa Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 26. märts 2017 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 27. märts 2017 Pärnu
Laitse lasteaed Valge-toonekurg 27. märts 2017 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 27. märts 2017 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 27. märts 2017 Jõgeva
Palupera Põhikool 1 Valge-toonekurg 27. märts 2017 Valga
Osula Põhikool 3 Valge-toonekurg 27. märts 2017 Võru
Alavere Põhikool 3 Valge-toonekurg 27. märts 2017 Harju
Tudulinna Põhikool 23 Valge-toonekurg 27. märts 2017 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Valge-toonekurg 27. märts 2017 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12 Valge-toonekurg 27. märts 2017 Jõgeva
Mäetaguse Põhikool 7 Valge-toonekurg 27. märts 2017 Ida-Viru
Sadala Põhikool 2-3 Valge-toonekurg 27. märts 2017 Jõgeva
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 27. märts 2017 Rapla
Alavere Põhikool 2 Valge-toonekurg 27. märts 2017 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Valge-toonekurg 27. märts 2017 Ida-Viru
Kuressaare Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 28. märts 2017 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Valge-toonekurg 28. märts 2017 Lääne
Mäetaguse Lasteaed Tõruke 2 Valge-toonekurg 28. märts 2017 Ida-Viru
Ääsmäe Lasteaed Valge-toonekurg 28. märts 2017 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Valge-toonekurg 28. märts 2017 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Valge-toonekurg 28. märts 2017 Jõgeva
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Valge-toonekurg 28. märts 2017 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 28. märts 2017 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 28. märts 2017 Saare
Lindi Lasteaed-Algkool 4 Valge-toonekurg 29. märts 2017 Pärnu
Koigi Kool Valge-toonekurg 29. märts 2017 Järva
Tamsalu Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 29. märts 2017 Lääne-Viru
Tartu Hansa Kool 1b Valge-toonekurg 29. märts 2017 Tartu
Haljala Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 29. märts 2017 Lääne-Viru
Kabala Lasteaed-Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2017 Rapla
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Valge-toonekurg 29. märts 2017 Pärnu
Lasila Põhikool 6-7 Valge-toonekurg 29. märts 2017 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Valge-toonekurg 30. märts 2017 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 4 Valge-toonekurg 30. märts 2017 Tartu
Orava Põhikool 2-3 Valge-toonekurg 30. märts 2017 Põlva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Valge-toonekurg 30. märts 2017 Harju
Ramsi Lasteaed Valge-toonekurg 30. märts 2017 Viljandi
Lasila Põhikool 1-2 Valge-toonekurg 30. märts 2017 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Valge-toonekurg 30. märts 2017 Lääne
Andu-Papi Seltsi loodusring Valge-toonekurg 31. märts 2017 Pärnu
Põlva Kool 7b Valge-toonekurg 31. märts 2017 Põlva
Viluste Põhikool 2 Valge-toonekurg 31. märts 2017 Põlva
Hummuli Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 31. märts 2017 Valga
Sonda Kool 1-4 Valge-toonekurg 31. märts 2017 Ida-Viru
Hummuli Valla Lasteaed Sipsik Valge-toonekurg 31. märts 2017 Valga
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 1. aprill 2017 Harju
Valtu Põhikool 3 Valge-toonekurg 1. aprill 2017 Rapla
Valga Priimetsa Kool 1-4 Valge-toonekurg 1. aprill 2017 Valga
Lagedi Kool Valge-toonekurg 1. aprill 2017 Harju
Kose Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 1. aprill 2017 Harju
Are Kool Valge-toonekurg 1. aprill 2017 Pärnu
Haapsalu Linna Algkool 1b Valge-toonekurg 1. aprill 2017 Lääne
Jakob Westholmi Gümnaasium 4c Valge-toonekurg 1. aprill 2017 Harju
Tartu Raatuse Kool 2c Valge-toonekurg 1. aprill 2017 Tartu
Rakvere Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 1. aprill 2017 Lääne-Viru
Mihkli Kool Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Laeva Põhikool 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Harju
Halliste Põhikool 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Viljandi
Põlva Kool 7a Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Põlva
Luunja Lasteaed Midrimaa Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Tartu
Hargla Kool 13 Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Valga
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Võru
Sinimäe Põhikool 7 Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Ida-Viru
Risti Põhikool 2-4 Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Lääne
Kuusalu Keskkool 6b Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Harju
Haanja Kool 1-3 Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Võru
Kolga Kool 3 Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Rapla
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Harju
Pisisaare Algkool 5-6 Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Jõgeva
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Harju
Muraste Looduskool Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Tartu
Türi Põhikool 1b Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Keeni Põhikool 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Valga
Kohila Gümnaasium 6b8a Valge-toonekurg 2. aprill 2017 Rapla
Lümanda Põhikool 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Saare
Pärnu Ülejõe Põhikool 4b Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Pärnu
Konguta Kool 1 Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Tartu
Saverna Põhikool 7-8 Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Põlva
Sadala Põhikool 14 Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Jõgeva
Elva Gümnaasium 1c Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Tartu
Kadrina Keskkool 1b Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 5-6 Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Harju
Uulu Lasteaed Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Pärnu
Tsirguliina Keskkool 5-6 Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Valga
Aravete Keskkool 6 Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Järva
Saare valla lasteaed Siilike Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Jõgeva
Ravila Lasteaed Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Tartu
Peetri Kool 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Järva
Nurme Kool 5-9b Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Järva
Hargla Kool 24 Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Valga
Varbla Kool 13 Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Pärnu
Põlva Kool 46 Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Põlva
Ridala Põhikool 4 Valge-toonekurg 3. aprill 2017 Lääne
Muhu Põhikool 5 Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Saare
Rakke Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Lääne-Viru
Osula Põhikool 4 Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Võru
Tõrva Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Valga
Kohila Gümnaasium 6c Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Rapla
Vääna-Jõesuu Kool 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Harju
Alavere Põhikool 1 Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Harju
Laeva Põhikool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Tartu
Riidaja Põhikool 5-8 Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Valga
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1b Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Tartu
Tartu Hiie Kool 3b Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Tartu
Jõõpre Kool 1 Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Pärnu
Sutlema Lasteaed Linnupesa Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Rapla
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 2c Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Tartu
Jõhvi Põhikool 5 Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Ida-Viru
Parksepa Keskkool 7 Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Võru
Melliste Algkool-Lasteaed 1-3 Valge-toonekurg 4. aprill 2017 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5-6 Valge-toonekurg 5. aprill 2017 Harju
Alavere Põhikool 4 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2017 Harju
Kohila Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 5. aprill 2017 Rapla
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2017 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 6. aprill 2017 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6b Valge-toonekurg 6. aprill 2017 Jõgeva
Kasti Lasteaed Karikakar Valge-toonekurg 6. aprill 2017 Rapla
Türi Põhikool 2a Valge-toonekurg 7. aprill 2017 Järva
Rõngu Keskkool 2 Valge-toonekurg 7. aprill 2017 Tartu
Kohila Gümnaasium 2c Valge-toonekurg 7. aprill 2017 Rapla
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 7. aprill 2017 Harju
Laupa Põhikool 1 Valge-toonekurg 7. aprill 2017 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1 Valge-toonekurg 7. aprill 2017 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Valge-toonekurg 7. aprill 2017 Pärnu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Valge-toonekurg 8. aprill 2017 Harju
Kadrina Keskkool 6b Valge-toonekurg 8. aprill 2017 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 8. aprill 2017 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 1 Valge-toonekurg 9. aprill 2017 Põlva
Kiviõli 1. Keskkool 6c Valge-toonekurg 9. aprill 2017 Ida-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4c Valge-toonekurg 9. aprill 2017 Harju
Valga Põhikool 4c Valge-toonekurg 10. aprill 2017 Valga
TERA Peedu kool 3 Valge-toonekurg 10. aprill 2017 Tartumaa
Lagedi Kool 1 Valge-toonekurg 10. aprill 2017 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Valge-toonekurg 10. aprill 2017 Tartu
Pirita Lasteaed Valge-toonekurg 10. aprill 2017 Harju
Tõrva Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 11. aprill 2017 Valga
Tilsi Põhikool 4 Valge-toonekurg 11. aprill 2017 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Valge-toonekurg 11. aprill 2017 Tartu
Rakke Gümnaasium 57 Valge-toonekurg 11. aprill 2017 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 11. aprill 2017 Harju
Tuleviku Lasteaed Valge-toonekurg 12. aprill 2017 Harju
Audentese Erakool 2a Valge-toonekurg 12. aprill 2017 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 2c Valge-toonekurg 12. aprill 2017 Pärnu
Palupera Põhikool Valge-toonekurg 12. aprill 2017 Valga
Kuuste Kool 4 Valge-toonekurg 14. aprill 2017 Tartu
Varbla Kool 24 Valge-toonekurg 14. aprill 2017 Pärnu
Rakvere Reaalgümnaasium 3b Valge-toonekurg 15. aprill 2017 Lääne-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 4 Valge-toonekurg 19. aprill 2017 Harju
Riisipere Lasteaed 2 Valge-toonekurg 20. aprill 2017 Harju
Tõrva Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 20. aprill 2017 Valga
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Valge-toonekurg 21. aprill 2017 Harju
Virtsu Kool 3 Valge-toonekurg 21. aprill 2017 Lääne
Pirita Majandusgümnaasium 1a Valge-toonekurg 22. aprill 2017 Harju
Rakvere Gümnaasium 2d Valge-toonekurg 22. aprill 2017 Lääne-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 5 Valge-toonekurg 24. aprill 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Südameke Valge-toonekurg 29. aprill 2017 Harju
Vääna Mõisakool Valge-toonekurg 8. mai 2017 Harju
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9 Valge-toonekurg 10. mai 2017 Hiiu
Kõrveküla Põhikool 2a Valge-toonekurg 15. mai 2017 Tartu
Pisisaare Algkool 14 Valge-toonekurg 16. mai 2017 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde