"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Sõbrad ehitushoos"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Sookurg 3. märts 2017 Harju
Varbla Kool 13 Sookurg 3. märts 2017 Pärnu
Kabala Lasteaed-Põhikool Sookurg 3. märts 2017 Rapla
Sipa-Laukna Lasteaed Sookurg 4. märts 2017 Rapla
Risti Põhikool 2-4 Sookurg 5. märts 2017 Lääne
Värska Gümnaasium 3 Sookurg 7. märts 2017 Põlva
Lindi Lasteaed-Algkool 4 Sookurg 8. märts 2017 Pärnu
Are Kool Sookurg 8. märts 2017 Pärnu
Koonga Põhikool 5-6 Sookurg 8. märts 2017 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Sookurg 9. märts 2017 Pärnu
Põlva Kool 46 Sookurg 10. märts 2017 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 10. märts 2017 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sookurg 10. märts 2017 Lääne
Are Kool 3 Sookurg 10. märts 2017 Pärnu
Imavere Põhikool 1-4 Sookurg 10. märts 2017 Järva
Keeni Põhikool 2 Sookurg 12. märts 2017 Valga
Kõo Lasteaed Sookurg 12. märts 2017 Viljandi
Kohila Gümnaasium 6c Sookurg 13. märts 2017 Rapla
Rakke Gümnaasium 3 Sookurg 13. märts 2017 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 2 Sookurg 13. märts 2017 Viljandi
Varbla Kool 24 Sookurg 13. märts 2017 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-8 Sookurg 13. märts 2017 Valga
Laitse lasteaed 2 Sookurg 13. märts 2017 Harju
Hummuli Põhikool 3-4 Sookurg 14. märts 2017 Valga
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Sookurg 14. märts 2017 Hiiu
Lagedi Kool Sookurg 14. märts 2017 Harju
Vanalinna Hariduskolleegium 5 Sookurg 14. märts 2017 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Sookurg 14. märts 2017 Hiiu
Tarvastu Gümnaasium 1 Sookurg 14. märts 2017 Viljandi
Pirita Lasteaed Sookurg 14. märts 2017 Harju
Pihtla Lasteaed Sookurg 14. märts 2017 Saare
Emmaste Põhikool 1 Sookurg 14. märts 2017 Hiiu
Lahmuse Kool 4- Sookurg 14. märts 2017 Viljandi
Riia Eesti Põhikool 2 Sookurg 14. märts 2017 Välismaa
Andu-Papi Seltsi loodusring Sookurg 15. märts 2017 Pärnu
Tudulinna Põhikool 23 Sookurg 15. märts 2017 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 6-9 Sookurg 15. märts 2017 Ida-Viru
Alavere Põhikool 3 Sookurg 15. märts 2017 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Sookurg 15. märts 2017 Harju
Türi Põhikool 1b Sookurg 15. märts 2017 Järva
Laitse lasteaed Sookurg 15. märts 2017 Harju
Häädemeeste Keskkool 7-8 Sookurg 15. märts 2017 Pärnu
Virtsu Kool 3 Sookurg 15. märts 2017 Lääne
Luunja Lasteaed Midrimaa Sookurg 15. märts 2017 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 45 Sookurg 15. märts 2017 Saare
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sookurg 15. märts 2017 Harju
Türi Põhikool 2a Sookurg 16. märts 2017 Järva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 345 Sookurg 16. märts 2017 Hiiu
Ruhnu Põhikool 2-9 Sookurg 16. märts 2017 Saare
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 16. märts 2017 Põlva
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Sookurg 16. märts 2017 Viljandi
Kasti Lasteaed Karikakar Sookurg 16. märts 2017 Rapla
Nõva Kool Sookurg 16. märts 2017 Lääne
Nõva Kool 4-7 Sookurg 16. märts 2017 Lääne
Hargla Kool 24 Sookurg 16. märts 2017 Valga
Viluste Põhikool 2 Sookurg 16. märts 2017 Põlva
Unipiha Algkool 1-4 Sookurg 16. märts 2017 Tartu
Krootuse Põhikool 1 Sookurg 16. märts 2017 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Sookurg 16. märts 2017 Tartu
Valga Põhikool 3d Sookurg 16. märts 2017 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Sookurg 16. märts 2017 Jõgeva
Orava Põhikool 2-3 Sookurg 16. märts 2017 Põlva
Riia Eesti Põhikool Sookurg 16. märts 2017 Välismaa
Sutlema Lasteaed Linnupesa Sookurg 17. märts 2017 Rapla
Kohila Gümnaasium 2c Sookurg 17. märts 2017 Rapla
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12 Sookurg 17. märts 2017 Jõgeva
Haanja Kool 3-4 Sookurg 17. märts 2017 Võru
Valga Priimetsa Kool 1-4 Sookurg 18. märts 2017 Valga
Aravete Keskkool 3 Sookurg 18. märts 2017 Järva
Saare valla lasteaed Siilike Sookurg 18. märts 2017 Jõgeva
Jõõpre Kool 1 Sookurg 18. märts 2017 Pärnu
Koigi Kool Sookurg 18. märts 2017 Järva
Sadala Põhikool 2-3 Sookurg 18. märts 2017 Jõgeva
Rannu Kool 6 Sookurg 18. märts 2017 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Sookurg 18. märts 2017 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 4 Sookurg 18. märts 2017 Võru
Antsla Gümnaasium 4b Sookurg 18. märts 2017 Võru
Ravila Lasteaed Sookurg 18. märts 2017 Harju
Alavere Põhikool 2 Sookurg 18. märts 2017 Harju
Palupera Põhikool 1 Sookurg 18. märts 2017 Valga
Tamsalu Gümnaasium 4a Sookurg 18. märts 2017 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 2 Sookurg 19. märts 2017 Lääne-Viru
Paide Gümnaasium 5c Sookurg 19. märts 2017 Järva
Lehola Kool Sookurg 19. märts 2017 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 2 Sookurg 19. märts 2017 Harju
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Sookurg 19. märts 2017 Pärnu
Rakke Gümnaasium 5-6 Sookurg 19. märts 2017 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sookurg 19. märts 2017 Harju
Põlula Kool 1-4 Sookurg 19. märts 2017 Lääne-Viru
TERA Peedu kool 4 Sookurg 19. märts 2017 Tartumaa
Võru Lasteaed Sõleke Sookurg 20. märts 2017 Võru
Lümanda Põhikool 3 Sookurg 20. märts 2017 Saare
Paikuse Põhikool 2b Sookurg 20. märts 2017 Pärnu
TERA Peedu kool 3 Sookurg 20. märts 2017 Tartumaa
Tarvastu Gümnaasium 2 Sookurg 20. märts 2017 Viljandi
Emmaste Põhikool 1-4 Sookurg 20. märts 2017 Hiiu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1 Sookurg 20. märts 2017 Jõgeva
Lasila Põhikool 6-7 Sookurg 20. märts 2017 Lääne-Viru
Ramsi Lasteaed Sookurg 20. märts 2017 Viljandi
Tartu Hansa Kool 1b Sookurg 20. märts 2017 Tartu
Kolga Kool 3 Sookurg 21. märts 2017 Harju
Palupera Põhikool Sookurg 21. märts 2017 Valga
Muraste Looduskool Sookurg 21. märts 2017 Harju
Riisipere Lasteaed 2 Sookurg 21. märts 2017 Harju
Alavere Põhikool 1 Sookurg 21. märts 2017 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Sookurg 22. märts 2017 Põlva
Aste Põhikool 3 Sookurg 22. märts 2017 Saare
Elva Gümnaasium 1c Sookurg 22. märts 2017 Tartu
Peetri Kool 2 Sookurg 22. märts 2017 Järva
Järveküla Kool 4-6 Sookurg 22. märts 2017 Harju
Sadala Põhikool 14 Sookurg 22. märts 2017 Jõgeva
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Sookurg 22. märts 2017 Võru
Rakvere Eragümnaasium 4 Sookurg 23. märts 2017 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Sookurg 23. märts 2017 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Sookurg 23. märts 2017 Lääne-Viru
Mäetaguse Põhikool 7 Sookurg 23. märts 2017 Ida-Viru
Nurme Kool 5-9b Sookurg 23. märts 2017 Järva
Saverna Põhikool 7-8 Sookurg 23. märts 2017 Põlva
Alavere Põhikool 4 Sookurg 23. märts 2017 Harju
Põlva Kool 7c Sookurg 23. märts 2017 Põlva
Rakke Gümnaasium 57 Sookurg 23. märts 2017 Lääne-Viru
Saverna Põhikool 6 Sookurg 23. märts 2017 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sookurg 23. märts 2017 Harju
Hargla Kool 13 Sookurg 23. märts 2017 Valga
Eerika lasteaed Laululind 4 Sookurg 23. märts 2017 Tartu
Hummuli Valla Lasteaed Sipsik Sookurg 23. märts 2017 Valga
Rõngu Keskkool 2 Sookurg 23. märts 2017 Tartu
Pärnu Ülejõe Lasteaed Sookurg 24. märts 2017 Pärnu
Kohila Gümnaasium 4 Sookurg 24. märts 2017 Rapla
Kohila Gümnaasium 6b8a Sookurg 24. märts 2017 Rapla
Kõrveküla Põhikool 2a Sookurg 25. märts 2017 Tartu
Nõo Põhikool 2a Sookurg 25. märts 2017 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 4c Sookurg 25. märts 2017 Harju
Haljala Gümnaasium 1b Sookurg 25. märts 2017 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 4 Sookurg 25. märts 2017 Harju
Paide Gümnaasium 2b Sookurg 25. märts 2017 Järva
Sinimäe Põhikool 7 Sookurg 25. märts 2017 Ida-Viru
Kiviõli 1. Keskkool 6c Sookurg 25. märts 2017 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 3 Sookurg 25. märts 2017 Rapla
Kuusalu Keskkool 6b Sookurg 25. märts 2017 Harju
Kose Gümnaasium 4b Sookurg 25. märts 2017 Harju
Aravete Keskkool 6 Sookurg 25. märts 2017 Järva
Põlva Kool 7b Sookurg 26. märts 2017 Põlva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Sookurg 26. märts 2017 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Sookurg 26. märts 2017 Pärnu
Tornimäe Põhikool 1-4 Sookurg 26. märts 2017 Saare
Mooste Põhikool 4-5 Sookurg 26. märts 2017 Põlva
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 1b Sookurg 26. märts 2017 Rapla
Rakvere Reaalgümnaasium 3b Sookurg 26. märts 2017 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 2-3 Sookurg 27. märts 2017 Viljandi
Esku-Kamari Kool 12 Sookurg 27. märts 2017 Jõgeva
Osula Põhikool 4 Sookurg 27. märts 2017 Võru
Haljala Lasteaed Sookurg 27. märts 2017 Lääne-Viru
Lehtse Kool Sookurg 27. märts 2017 Lääne-Viru
Haanja Kool 1-2 Sookurg 27. märts 2017 Võru
Nõva Kool 12 Sookurg 27. märts 2017 Lääne
Orissaare Gümnaasium 2 Sookurg 28. märts 2017 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sookurg 28. märts 2017 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Sookurg 28. märts 2017 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sookurg 28. märts 2017 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Sookurg 28. märts 2017 Lääne
Kuressaare Gümnaasium 3a Sookurg 28. märts 2017 Saare
Valga Põhikool 4c Sookurg 28. märts 2017 Valga
Valga Jaanikese Kool 23 Sookurg 29. märts 2017 Valga
Vara Põhikool 4 Sookurg 29. märts 2017 Tartu
Haanja Kool 1-3 Sookurg 29. märts 2017 Võru
Suure-Jaani Kool 1a Sookurg 29. märts 2017 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6b Sookurg 29. märts 2017 Jõgeva
Lasnamäe Vene Gümnaasium 5c Sookurg 30. märts 2017 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Sookurg 30. märts 2017 Saare
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sookurg 30. märts 2017 Lääne
Nõo Põhikool 1a Sookurg 30. märts 2017 Tartu
Pisisaare Algkool 5-6 Sookurg 30. märts 2017 Jõgeva
Sonda Kool 1-4 Sookurg 30. märts 2017 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sookurg 31. märts 2017 Tartu
Kehra Gümnaasium 2c Sookurg 31. märts 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Sookurg 31. märts 2017 Harju
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9 Sookurg 31. märts 2017 Hiiu
Kuuste Kool 5 Sookurg 1. aprill 2017 Tartu
Laeva Põhikool 2 Sookurg 1. aprill 2017 Tartu
Tallinna Saksa Gümnaasium 2b Sookurg 1. aprill 2017 Harju
Haapsalu Linna Algkool 1b Sookurg 1. aprill 2017 Lääne
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3b Sookurg 1. aprill 2017 Harju
Tartu Hiie Kool 3b Sookurg 1. aprill 2017 Tartu
Eerika lasteaed Laululind Sookurg 2. aprill 2017 Tartu
Tsirguliina Keskkool 5-6 Sookurg 2. aprill 2017 Valga
Pärnu Ülejõe Põhikool 4b Sookurg 2. aprill 2017 Pärnu
Elva Gümnaasium 2b Sookurg 2. aprill 2017 Tartu
Rakvere Lasteaed Kungla Sookurg 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Sookurg 2. aprill 2017 Harju
Parksepa Keskkool 7 Sookurg 2. aprill 2017 Võru
Laeva Põhikool 3 Sookurg 2. aprill 2017 Tartu
Jõhvi Põhikool 5 Sookurg 3. aprill 2017 Ida-Viru
Jäneda Kool 24 Sookurg 3. aprill 2017 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 5b Sookurg 3. aprill 2017 Valga
Türi Lokuta lasteaed Sookurg 3. aprill 2017 Järva
Valtu Põhikool 3 Sookurg 4. aprill 2017 Rapla
Melliste Algkool-Lasteaed 1-3 Sookurg 4. aprill 2017 Tartu
Põlva Kool 7a Sookurg 4. aprill 2017 Põlva
Konguta Kool 1 Sookurg 4. aprill 2017 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 4 Sookurg 4. aprill 2017 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sookurg 6. aprill 2017 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1b Sookurg 6. aprill 2017 Lääne-Viru
Hiiu Valla Lasteaed Sookurg 7. aprill 2017 Hiiu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Sookurg 7. aprill 2017 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b Sookurg 8. aprill 2017 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Sookurg 8. aprill 2017 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Sookurg 9. aprill 2017 Saare
Rakvere Gümnaasium 2b Sookurg 9. aprill 2017 Lääne-Viru
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1b Sookurg 9. aprill 2017 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Sookurg 9. aprill 2017 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sookurg 10. aprill 2017 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 3c Sookurg 10. aprill 2017 Lääne-Viru
Sonda Kool 5-6 Sookurg 10. aprill 2017 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 4 Sookurg 12. aprill 2017 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Sookurg 13. aprill 2017 Ida-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Sookurg 14. aprill 2017 Harju
Audentese Erakool 2a Sookurg 14. aprill 2017 Harju
Mihkli Kool Sookurg 15. aprill 2017 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Sookurg 15. aprill 2017 Tartu
Tartu Hiie Kool 1bb Sookurg 15. aprill 2017 Tartu
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Sookurg 22. aprill 2017 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 1a Sookurg 22. aprill 2017 Harju
Uulu Lasteaed Sookurg 28. aprill 2017 Pärnu
Tallinna Lasteaed Südameke Sookurg 1. mai 2017 Harju
Kõrveküla Põhikool 2c Sookurg 2. mai 2017 Tartu

Tagasi tulemuste juurde