"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kevad"
Anne-Ly Lillepool
Alavere Põhikool 4
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Eerika lasteaed Laululind 2 Sinilill 12. märts 2017 Tartu
Eerika lasteaed Laululind Sinilill 12. märts 2017 Tartu
Türi Põhikool 1b Sinilill 12. märts 2017 Järva
Tartu Hiie Kool 2b Sinilill 13. märts 2017 Tartu
Nõva Kool 4-7 Sinilill 16. märts 2017 Lääne
Erakool Garant 2b Sinilill 17. märts 2017 Harju
Erakool Garant 3 Sinilill 17. märts 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Sinilill 18. märts 2017 Harju
Tilsi Põhikool 4 Sinilill 18. märts 2017 Põlva
Haljala Gümnaasium 1b Sinilill 19. märts 2017 Lääne-Viru
Nõva Kool 12 Sinilill 19. märts 2017 Lääne
Kõrveküla Põhikool 2a Sinilill 19. märts 2017 Tartu
Riisipere Lasteaed 2 Sinilill 19. märts 2017 Harju
Vanalinna Hariduskolleegium 5 Sinilill 19. märts 2017 Harju
Are Kool 3 Sinilill 19. märts 2017 Pärnu
Viluste Põhikool 2 Sinilill 19. märts 2017 Põlva
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Sinilill 20. märts 2017 Tartu
Kuuste Kool 5 Sinilill 20. märts 2017 Tartu
Tsirguliina Keskkool 5-6 Sinilill 20. märts 2017 Valga
Riia Eesti Põhikool Sinilill 20. märts 2017 Välismaa
Riidaja Põhikool 5-8 Sinilill 21. märts 2017 Valga
Aste Põhikool 3 Sinilill 21. märts 2017 Saare
Kohila Gümnaasium 3 Sinilill 22. märts 2017 Rapla
Tallinna Muusikakeskkool 5 Sinilill 22. märts 2017 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2 Sinilill 22. märts 2017 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 2 Sinilill 22. märts 2017 Saare
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sinilill 22. märts 2017 Harju
Antsla Gümnaasium 4b Sinilill 22. märts 2017 Võru
Ääsmäe Lasteaed Sinilill 22. märts 2017 Harju
Eerika lasteaed Laululind 4 Sinilill 23. märts 2017 Tartu
Kohila Gümnaasium 6c Sinilill 23. märts 2017 Rapla
Hiiu Valla Lasteaed Sinilill 23. märts 2017 Hiiu
Häädemeeste Keskkool 7-8 Sinilill 23. märts 2017 Pärnu
Rõngu Keskkool 2 Sinilill 23. märts 2017 Tartu
Paide Gümnaasium 5c Sinilill 23. märts 2017 Järva
Loksa Gümnaasium 4a Sinilill 23. märts 2017 Harju
Saverna Põhikool 6 Sinilill 23. märts 2017 Põlva
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Sinilill 24. märts 2017 Pärnu
Rannu Kool 6 Sinilill 24. märts 2017 Tartu
Keeni Põhikool 2 Sinilill 24. märts 2017 Valga
Põlva Lasteaed Mesimumm Sinilill 24. märts 2017 Põlva
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Sinilill 24. märts 2017 Harju
Kolga Kool 3 Sinilill 24. märts 2017 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sinilill 25. märts 2017 Ida-Viru
Mäetaguse Põhikool 7 Sinilill 25. märts 2017 Ida-Viru
Alavere Põhikool 3 Sinilill 25. märts 2017 Harju
Paikuse Põhikool 2b Sinilill 25. märts 2017 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 1 Sinilill 25. märts 2017 Saare
Pihtla Lasteaed Sinilill 25. märts 2017 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Sinilill 25. märts 2017 Hiiu
Luunja Lasteaed Midrimaa Sinilill 25. märts 2017 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Sinilill 25. märts 2017 Hiiu
Tornimäe Põhikool 1-4 Sinilill 25. märts 2017 Saare
Sõmerpalu Põhikool 4 Sinilill 25. märts 2017 Võru
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 345 Sinilill 26. märts 2017 Hiiu
Saue Gümnaasium 3a Sinilill 26. märts 2017 Harju
Kose Gümnaasium 1b 2 Sinilill 26. märts 2017 Harju
Valga Põhikool 3d Sinilill 26. märts 2017 Valga
Rakke Gümnaasium 5-6 Sinilill 26. märts 2017 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4c Sinilill 26. märts 2017 Harju
Konguta Kool 1 Sinilill 26. märts 2017 Tartu
Tartu Hansa Kool 1b Sinilill 26. märts 2017 Tartu
Sinimäe Põhikool 7 Sinilill 26. märts 2017 Ida-Viru
Risti Põhikool 2-4 Sinilill 26. märts 2017 Lääne
Jõhvi Põhikool 5 Sinilill 27. märts 2017 Ida-Viru
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9 Sinilill 27. märts 2017 Hiiu
Kasti Lasteaed Karikakar Sinilill 27. märts 2017 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sinilill 27. märts 2017 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sinilill 27. märts 2017 Lääne
Nurme Kool 5-9b Sinilill 27. märts 2017 Järva
Rakke Gümnaasium 2 Sinilill 27. märts 2017 Lääne-Viru
Tallinna Lepatriinu Lasteaed Sinilill 27. märts 2017 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Sinilill 27. märts 2017 Põlva
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sinilill 27. märts 2017 Harju
Tartu Hiie Kool 1bb Sinilill 27. märts 2017 Tartu
Virtsu Kool 3 Sinilill 27. märts 2017 Lääne
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Sinilill 27. märts 2017 Harju
Otepää Gümnaasium 5a Sinilill 28. märts 2017 Valga
Tartu Raatuse Kool 1a Sinilill 28. märts 2017 Tartu
Aravete Keskkool 3 Sinilill 28. märts 2017 Järva
Värska Gümnaasium 1 Sinilill 28. märts 2017 Põlva
Halliste Põhikool 2 Sinilill 28. märts 2017 Viljandi
TERA Peedu kool 3 Sinilill 28. märts 2017 Tartumaa
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6b Sinilill 28. märts 2017 Jõgeva
Gustav Adolfi Gümnaasium Sinilill 28. märts 2017 Harju
Lehola Kool Sinilill 28. märts 2017 Harju
Nõo Põhikool 2a Sinilill 28. märts 2017 Tartu
Haanja Kool 3-4 Sinilill 29. märts 2017 Võru
Põlula Kool 1-4 Sinilill 29. märts 2017 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Sinilill 29. märts 2017 Rapla
Parksepa Keskkool 7 Sinilill 29. märts 2017 Võru
Orissaare Gümnaasium 3 Sinilill 29. märts 2017 Saare
Tamsalu Gümnaasium 4a Sinilill 29. märts 2017 Lääne-Viru
Valga Priimetsa Kool 1-4 Sinilill 29. märts 2017 Valga
Tallinna Meelespea Lasteaed Sinilill 29. märts 2017 Harju
Krootuse Põhikool 1 Sinilill 29. märts 2017 Põlva
Varbla Kool 13 Sinilill 29. märts 2017 Pärnu
Lasila Põhikool 1-2 Sinilill 29. märts 2017 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 2c Sinilill 29. märts 2017 Rapla
Ramsi Lasteaed Sinilill 29. märts 2017 Viljandi
Elva Gümnaasium 1c Sinilill 29. märts 2017 Tartu
Alavere Põhikool 1 Sinilill 29. märts 2017 Harju
Nõva Kool Sinilill 30. märts 2017 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sinilill 30. märts 2017 Harju
Valtu Põhikool 3 Sinilill 30. märts 2017 Rapla
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Sinilill 30. märts 2017 Viljandi
Saue Gümnaasium 2e Sinilill 30. märts 2017 Harju
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Sinilill 30. märts 2017 Võru
Kuusalu Keskkool 6b Sinilill 30. märts 2017 Harju
Nõo Põhikool 2c Sinilill 30. märts 2017 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Sinilill 30. märts 2017 Pärnu
Hummuli Põhikool 3-4 Sinilill 30. märts 2017 Valga
Ravila Lasteaed Sinilill 31. märts 2017 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sinilill 31. märts 2017 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Sinilill 31. märts 2017 Hiiu
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1a Sinilill 31. märts 2017 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium 3b Sinilill 1. aprill 2017 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 14 Sinilill 1. aprill 2017 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b Sinilill 1. aprill 2017 Harju
Põlva Kool 46 Sinilill 1. aprill 2017 Põlva
Ruhnu Põhikool 2-9 Sinilill 1. aprill 2017 Saare
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 1. aprill 2017 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Sinilill 1. aprill 2017 Harju
Haapsalu Linna Algkool 1b Sinilill 1. aprill 2017 Lääne
Kõo Lasteaed Sinilill 1. aprill 2017 Viljandi
Are Kool Sinilill 1. aprill 2017 Pärnu
Kohila Gümnaasium 1 Sinilill 1. aprill 2017 Rapla
Lümanda Põhikool 3 Sinilill 1. aprill 2017 Saare
Elva Gümnaasium 2b Sinilill 1. aprill 2017 Tartu
Laeva Põhikool 2 Sinilill 1. aprill 2017 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 4 Sinilill 1. aprill 2017 Harju
Palupera Põhikool Sinilill 2. aprill 2017 Valga
Audentese Erakool 2a Sinilill 2. aprill 2017 Harju
Pisisaare Algkool 5-6 Sinilill 2. aprill 2017 Jõgeva
Rakke Gümnaasium 57 Sinilill 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 2d Sinilill 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Põlva Kool 7c Sinilill 2. aprill 2017 Põlva
Kose Gümnaasium 4b Sinilill 2. aprill 2017 Harju
Vara Põhikool 4 Sinilill 2. aprill 2017 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Sinilill 2. aprill 2017 Ida-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 4c Sinilill 2. aprill 2017 Harju
Tudulinna Põhikool 6-9 Sinilill 2. aprill 2017 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Sinilill 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Põlva Kool 7a Sinilill 2. aprill 2017 Põlva
Kuuste Kool 4 Sinilill 2. aprill 2017 Tartu
Saue Gümnaasium 2 Sinilill 2. aprill 2017 Harju
Varbla Kool 24 Sinilill 2. aprill 2017 Pärnu
Lasila Põhikool 6-7 Sinilill 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12 Sinilill 2. aprill 2017 Jõgeva
Laitse lasteaed Sinilill 2. aprill 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sinilill 2. aprill 2017 Harju
TERA Peedu kool 4 Sinilill 2. aprill 2017 Tartumaa
Haanja Kool 1-3 Sinilill 2. aprill 2017 Võru
Kohila Gümnaasium 6b8a Sinilill 2. aprill 2017 Rapla
Saare valla lasteaed Siilike Sinilill 2. aprill 2017 Jõgeva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 4a4d Sinilill 2. aprill 2017 Ida-Viru
Hummuli Valla Lasteaed Sipsik Sinilill 2. aprill 2017 Valga
Alavere Põhikool 2 Sinilill 2. aprill 2017 Harju
Türi Põhikool 2a Sinilill 2. aprill 2017 Järva
Laeva Põhikool 3 Sinilill 2. aprill 2017 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Sinilill 2. aprill 2017 Pärnu
Alavere Põhikool 4 Sinilill 2. aprill 2017 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Sinilill 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Kehra Gümnaasium 2c Sinilill 2. aprill 2017 Harju
Võru Lasteaed Sõleke Sinilill 2. aprill 2017 Võru
Puiga Põhikool 3 Sinilill 2. aprill 2017 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Sinilill 3. aprill 2017 Ida-Viru
Rakvere Põhikool Sinilill 3. aprill 2017 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 2c Sinilill 3. aprill 2017 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sinilill 3. aprill 2017 Jõgeva
Jäneda Kool 24 Sinilill 3. aprill 2017 Lääne-Viru
Laitse lasteaed 2 Sinilill 3. aprill 2017 Harju
Sutlema Lasteaed Linnupesa Sinilill 3. aprill 2017 Rapla
Osula Põhikool 4 Sinilill 3. aprill 2017 Võru
Värska Gümnaasium 3 Sinilill 3. aprill 2017 Põlva
Otepää Gümnaasium 5b Sinilill 3. aprill 2017 Valga
Ridala Põhikool 4 Sinilill 3. aprill 2017 Lääne
Vääna Mõisakool Sinilill 3. aprill 2017 Harju
Imavere Põhikool 1-4 Sinilill 3. aprill 2017 Järva
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Sinilill 3. aprill 2017 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3a Sinilill 3. aprill 2017 Lääne-Viru
Paide Gümnaasium 2b Sinilill 3. aprill 2017 Järva
Põlva Kool 7b Sinilill 3. aprill 2017 Põlva
Melliste Algkool-Lasteaed 1-3 Sinilill 4. aprill 2017 Tartu
Sonda Kool 1-4 Sinilill 4. aprill 2017 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Sinilill 4. aprill 2017 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 2b Sinilill 4. aprill 2017 Harju
Andu-Papi Seltsi loodusring Sinilill 4. aprill 2017 Pärnu
Tartu Raatuse Kool 2c Sinilill 4. aprill 2017 Tartu
Hilariuse Kool 2-3 Sinilill 4. aprill 2017 Harju
Nõo Põhikool 1a Sinilill 4. aprill 2017 Tartu
Pisisaare Algkool 14 Sinilill 4. aprill 2017 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 3b Sinilill 4. aprill 2017 Tartu
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1b Sinilill 4. aprill 2017 Tartu
Türi Lokuta lasteaed Sinilill 4. aprill 2017 Järva
Mäetaguse Lasteaed Tõruke 2 Sinilill 4. aprill 2017 Ida-Viru
Paide Gümnaasium 2a Sinilill 4. aprill 2017 Järva
Tallinna Lepistiku Lasteaed Sinilill 4. aprill 2017 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Sinilill 4. aprill 2017 Tartu
Pärnu Ülejõe Põhikool 4b Sinilill 4. aprill 2017 Pärnu
Puiga Põhikool 2 Sinilill 4. aprill 2017 Võru
Sillaotsa Kool 6 Sinilill 5. aprill 2017 Tartu
Kärla Põhikool 7 Sinilill 5. aprill 2017 Saare
Mihkli Kool Sinilill 5. aprill 2017 Lääne-Viru
Pirita Lasteaed Sinilill 5. aprill 2017 Harju
Toila Gümnaasium 2-4 Sinilill 5. aprill 2017 Ida-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Sinilill 5. aprill 2017 Tartu
Aravete Keskkool 6 Sinilill 6. aprill 2017 Järva
Alavere Põhikool 5 Sinilill 6. aprill 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sinilill 6. aprill 2017 Harju
Keila Lasteaed Vikerkaar Sinilill 6. aprill 2017 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 2 Sinilill 6. aprill 2017 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Sinilill 6. aprill 2017 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sinilill 6. aprill 2017 Lääne
Jõõpre Kool 1 Sinilill 6. aprill 2017 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 1a Sinilill 6. aprill 2017 Harju
Lehtse Kool Sinilill 7. aprill 2017 Lääne-Viru
Saverna Põhikool 7-8 Sinilill 8. aprill 2017 Põlva
Hargla Kool 24 Sinilill 8. aprill 2017 Valga
Erakool Garant 1 Sinilill 8. aprill 2017 Harju
Palupera Põhikool 1 Sinilill 9. aprill 2017 Valga
Erakool Garant 2a Sinilill 9. aprill 2017 Harju
Rakvere Gümnaasium 2b Sinilill 9. aprill 2017 Lääne-Viru
Peetri Kool 2 Sinilill 10. aprill 2017 Järva
Rakvere Gümnaasium 3c Sinilill 10. aprill 2017 Lääne-Viru
Lahmuse Kool 4- Sinilill 10. aprill 2017 Viljandi
Valga Põhikool 4c Sinilill 10. aprill 2017 Valga
Kiviõli 1. Keskkool 6c Sinilill 10. aprill 2017 Ida-Viru
Sonda Kool 5-6 Sinilill 10. aprill 2017 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Sinilill 11. aprill 2017 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 4 Sinilill 11. aprill 2017 Valga
Uulu Lasteaed Sinilill 13. aprill 2017 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 2 Sinilill 13. aprill 2017 Valga
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 14. aprill 2017 Harju
Kadrina Keskkool 6b Sinilill 14. aprill 2017 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Sinilill 17. aprill 2017 Lääne
Haljala Lasteaed Sinilill 17. aprill 2017 Lääne-Viru
Esku-Kamari Kool 12 Sinilill 17. aprill 2017 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Vesiroos Sinilill 17. aprill 2017 Harju
Tarvastu Gümnaasium 1 Sinilill 18. aprill 2017 Viljandi
Tuleviku Lasteaed Sinilill 20. aprill 2017 Harju
Tallinna Lehola Lasteaed Sinilill 21. aprill 2017 Harju
Suure-Jaani Kool 1a Sinilill 23. aprill 2017 Viljandi
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Sinilill 23. aprill 2017 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 5 Sinilill 28. aprill 2017 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 4 Sinilill 4. mai 2017 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde