"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Märtsikellukeses aias"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tornimäe Põhikool 1-4 Sarapuu 1. märts 2017 Saare
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Sarapuu 2. märts 2017 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 4 Sarapuu 3. märts 2017 Pärnu
Lümanda Põhikool 3 Sarapuu 3. märts 2017 Saare
Aste Põhikool 3 Sarapuu 3. märts 2017 Saare
Muraste Looduskool Sarapuu 4. märts 2017 Harju
Riia Eesti Põhikool Sarapuu 4. märts 2017 Välismaa
Pihtla Lasteaed Sarapuu 5. märts 2017 Saare
Nõo Põhikool 2a Sarapuu 5. märts 2017 Tartu
Sillaotsa Kool Sarapuu 6. märts 2017 Tartu
Türi Põhikool 1b Sarapuu 6. märts 2017 Järva
Eerika lasteaed Laululind Sarapuu 7. märts 2017 Tartu
Kose Gümnaasium 1b 2 Sarapuu 8. märts 2017 Harju
Lahmuse Kool 4- Sarapuu 8. märts 2017 Viljandi
Suure-Jaani Kool 1a Sarapuu 9. märts 2017 Viljandi
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9 Sarapuu 9. märts 2017 Hiiu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sarapuu 9. märts 2017 Lääne
Tarvastu Gümnaasium 2 Sarapuu 10. märts 2017 Viljandi
Antsla Gümnaasium 4b Sarapuu 10. märts 2017 Võru
Virtsu Kool 3 Sarapuu 10. märts 2017 Lääne
Are Kool 3 Sarapuu 10. märts 2017 Pärnu
Põltsamaa Lasteaed “Tõruke” Sarapuu 10. märts 2017 Jõgeva
Emmaste Põhikool 1-4 Sarapuu 10. märts 2017 Hiiu
Nõva Kool 4-7 Sarapuu 10. märts 2017 Lääne
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sarapuu 11. märts 2017 Harju
Emmaste Põhikool 1 Sarapuu 11. märts 2017 Hiiu
Muhu Põhikool 5 Sarapuu 11. märts 2017 Saare
Tartu Hiie Kool 2b Sarapuu 12. märts 2017 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 4 Sarapuu 12. märts 2017 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 Sarapuu 12. märts 2017 Viljandi
Sinimäe Põhikool 7 Sarapuu 13. märts 2017 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 2 Sarapuu 13. märts 2017 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Sarapuu 13. märts 2017 Pärnu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Sarapuu 13. märts 2017 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Sarapuu 13. märts 2017 Hiiu
Tallinna Meelespea Lasteaed Sarapuu 13. märts 2017 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6b Sarapuu 13. märts 2017 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sarapuu 13. märts 2017 Lääne
Hummuli Valla Lasteaed Sipsik Sarapuu 13. märts 2017 Valga
Paikuse Põhikool 2b Sarapuu 13. märts 2017 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Sarapuu 14. märts 2017 Hiiu
Alavere Põhikool 3 Sarapuu 14. märts 2017 Harju
Põlula Kool 1-4 Sarapuu 14. märts 2017 Lääne-Viru
Kuuste Kool 4 Sarapuu 14. märts 2017 Tartu
Kuuste Kool 5 Sarapuu 14. märts 2017 Tartu
Põlva Kool 7a Sarapuu 14. märts 2017 Põlva
Laitse lasteaed Sarapuu 15. märts 2017 Harju
Vanalinna Hariduskolleegium 5 Sarapuu 15. märts 2017 Harju
Nõva Kool 12 Sarapuu 15. märts 2017 Lääne
Tamsalu Gümnaasium 4a Sarapuu 15. märts 2017 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Sarapuu 15. märts 2017 Tartu
Valga Põhikool 3d Sarapuu 15. märts 2017 Valga
Tudulinna Põhikool 23 Sarapuu 15. märts 2017 Ida-Viru
Põlva Kool 7b Sarapuu 16. märts 2017 Põlva
Kelvingi Lasteaed Sarapuu 16. märts 2017 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Sarapuu 16. märts 2017 Põlva
Ramsi Lasteaed Sarapuu 16. märts 2017 Viljandi
TERA Peedu kool 3 Sarapuu 16. märts 2017 Tartumaa
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sarapuu 17. märts 2017 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sarapuu 17. märts 2017 Harju
Erakool Garant 2a Sarapuu 17. märts 2017 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Sarapuu 17. märts 2017 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sarapuu 17. märts 2017 Harju
Pärnu Ülejõe Põhikool 4b Sarapuu 17. märts 2017 Pärnu
Erakool Garant 2b Sarapuu 17. märts 2017 Harju
Rakke Gümnaasium 57 Sarapuu 17. märts 2017 Lääne-Viru
Lehola Kool Sarapuu 17. märts 2017 Harju
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Sarapuu 17. märts 2017 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke Sarapuu 17. märts 2017 Tartu
Valga Priimetsa Kool 1-4 Sarapuu 17. märts 2017 Valga
Erakool Garant 3 Sarapuu 17. märts 2017 Harju
Erakool Garant 1 Sarapuu 17. märts 2017 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Sarapuu 18. märts 2017 Rapla
Tudulinna Põhikool 6-9 Sarapuu 18. märts 2017 Ida-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Sarapuu 18. märts 2017 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Sarapuu 18. märts 2017 Tartu
TERA Peedu kool 4 Sarapuu 18. märts 2017 Tartumaa
Hargla Kool 24 Sarapuu 18. märts 2017 Valga
Nõva Kool Sarapuu 18. märts 2017 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sarapuu 18. märts 2017 Harju
Riidaja Põhikool 5-8 Sarapuu 19. märts 2017 Valga
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Sarapuu 19. märts 2017 Ida-Viru
Jäneda Kool 24 Sarapuu 19. märts 2017 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1 Sarapuu 19. märts 2017 Jõgeva
Tallinna Muusikakeskkool 5 Sarapuu 19. märts 2017 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Sarapuu 19. märts 2017 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b Sarapuu 19. märts 2017 Harju
Riisipere Lasteaed 2 Sarapuu 19. märts 2017 Harju
Keila Lasteaed Vikerkaar Sarapuu 20. märts 2017 Harju
Kasti Lasteaed Karikakar Sarapuu 20. märts 2017 Rapla
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 345 Sarapuu 20. märts 2017 Hiiu
Ravila Lasteaed Sarapuu 20. märts 2017 Harju
Ruhnu Põhikool 2-9 Sarapuu 20. märts 2017 Saare
Haapsalu Linna Algkool 1b Sarapuu 20. märts 2017 Lääne
Värska Gümnaasium 3 Sarapuu 20. märts 2017 Põlva
Unipiha Algkool 1-4 Sarapuu 20. märts 2017 Tartu
Haljala Lasteaed Sarapuu 20. märts 2017 Lääne-Viru
Ridala Põhikool 4 Sarapuu 20. märts 2017 Lääne
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Sarapuu 20. märts 2017 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sarapuu 21. märts 2017 Ida-Viru
Mooste Põhikool 4-5 Sarapuu 21. märts 2017 Põlva
Alavere Põhikool 1 Sarapuu 21. märts 2017 Harju
Viluste Põhikool 2 Sarapuu 21. märts 2017 Põlva
Luunja Lasteaed Midrimaa Sarapuu 21. märts 2017 Tartu
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Sarapuu 21. märts 2017 Harju
Toila Gümnaasium 2-4 Sarapuu 22. märts 2017 Ida-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Sarapuu 22. märts 2017 Tartu
Rakvere Gümnaasium 2d Sarapuu 22. märts 2017 Lääne-Viru
Ääsmäe Lasteaed Sarapuu 22. märts 2017 Harju
Saue Gümnaasium 2 Sarapuu 22. märts 2017 Harju
Alavere Põhikool 2 Sarapuu 22. märts 2017 Harju
Hummuli Põhikool 3-4 Sarapuu 23. märts 2017 Valga
Alavere Põhikool 4 Sarapuu 23. märts 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sarapuu 23. märts 2017 Harju
Haljala Gümnaasium 1b Sarapuu 23. märts 2017 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 6c Sarapuu 23. märts 2017 Rapla
Puiga Põhikool 3 Sarapuu 23. märts 2017 Võru
Pärnu Rääma Põhikool 2c Sarapuu 23. märts 2017 Pärnu
Sadala Põhikool 14 Sarapuu 23. märts 2017 Jõgeva
Saue Gümnaasium 2e Sarapuu 23. märts 2017 Harju
Hiiu Valla Lasteaed Sarapuu 23. märts 2017 Hiiu
Saare valla lasteaed Siilike Sarapuu 24. märts 2017 Jõgeva
Kõo Lasteaed Sarapuu 24. märts 2017 Viljandi
Vääna-Jõesuu Kool 4 Sarapuu 24. märts 2017 Harju
Laitse lasteaed 2 Sarapuu 24. märts 2017 Harju
Varbla Kool 24 Sarapuu 24. märts 2017 Pärnu
Jõhvi Põhikool 5 Sarapuu 24. märts 2017 Ida-Viru
Türi Lokuta lasteaed Sarapuu 24. märts 2017 Järva
Paide Gümnaasium 2a Sarapuu 24. märts 2017 Järva
Sutlema Lasteaed Linnupesa Sarapuu 24. märts 2017 Rapla
Konguta Kool 1 Sarapuu 25. märts 2017 Tartu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Sarapuu 25. märts 2017 Viljandi
Varbla Kool 13 Sarapuu 25. märts 2017 Pärnu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Sarapuu 26. märts 2017 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sarapuu 26. märts 2017 Lääne
Lasila Põhikool 1-2 Sarapuu 26. märts 2017 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Sarapuu 26. märts 2017 Harju
Haanja Kool 3-4 Sarapuu 27. märts 2017 Võru
Paide Gümnaasium 5c Sarapuu 27. märts 2017 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sarapuu 27. märts 2017 Jõgeva
Kolga Kool 3 Sarapuu 27. märts 2017 Harju
Rakke Gümnaasium 3 Sarapuu 27. märts 2017 Lääne-Viru
Kuusalu Keskkool 6b Sarapuu 27. märts 2017 Harju
Tartu Hansa Kool 1b Sarapuu 27. märts 2017 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 45 Sarapuu 27. märts 2017 Saare
Tallinna Lepatriinu Lasteaed Sarapuu 27. märts 2017 Harju
Osula Põhikool 4 Sarapuu 27. märts 2017 Võru
Metsküla Algkool 1-3 Sarapuu 27. märts 2017 Lääne
Kõrveküla Põhikool 2a Sarapuu 27. märts 2017 Tartu
Koigi Kool Sarapuu 27. märts 2017 Järva
Rakvere Gümnaasium 3c Sarapuu 27. märts 2017 Lääne-Viru
Pisisaare Algkool 14 Sarapuu 28. märts 2017 Jõgeva
Haanja Kool 1-2 Sarapuu 28. märts 2017 Võru
Tallinna Saksa Gümnaasium 2b Sarapuu 28. märts 2017 Harju
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Sarapuu 28. märts 2017 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Sarapuu 29. märts 2017 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 5-6 Sarapuu 29. märts 2017 Harju
Rannu Kool 6 Sarapuu 29. märts 2017 Tartu
Mihkli Kool Sarapuu 29. märts 2017 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2b Sarapuu 29. märts 2017 Tartu
Krootuse Põhikool 1 Sarapuu 29. märts 2017 Põlva
Saverna Põhikool 6 Sarapuu 29. märts 2017 Põlva
Kadrina Keskkool 6b Sarapuu 29. märts 2017 Lääne-Viru
Tsirguliina Keskkool 5-6 Sarapuu 29. märts 2017 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Sarapuu 30. märts 2017 Lääne-Viru
Hilariuse Kool 2-3 Sarapuu 30. märts 2017 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Sarapuu 30. märts 2017 Tartu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3b Sarapuu 31. märts 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Sarapuu 31. märts 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 4 Sarapuu 31. märts 2017 Harju
Pirita Lasteaed Sarapuu 2. aprill 2017 Harju
Põlva Kool 46 Sarapuu 2. aprill 2017 Põlva
Lagedi Kool Sarapuu 2. aprill 2017 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Sarapuu 2. aprill 2017 Ida-Viru
Lasila Põhikool 6-7 Sarapuu 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 3b Sarapuu 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 1bb Sarapuu 2. aprill 2017 Tartu
Pisisaare Algkool 5-6 Sarapuu 3. aprill 2017 Jõgeva
Kadrina Keskkool 1b Sarapuu 3. aprill 2017 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1c Sarapuu 3. aprill 2017 Tartu
Orissaare Gümnaasium 3 Sarapuu 4. aprill 2017 Saare
Kohila Gümnaasium 4 Sarapuu 4. aprill 2017 Rapla
Kohila Gümnaasium 3 Sarapuu 5. aprill 2017 Rapla
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1a Sarapuu 5. aprill 2017 Tartu
Nõo Põhikool 1a Sarapuu 5. aprill 2017 Tartu
Imavere Põhikool 1-4 Sarapuu 5. aprill 2017 Järva
Vääna Mõisakool Sarapuu 6. aprill 2017 Harju
Kiviõli 1. Keskkool 6c Sarapuu 6. aprill 2017 Ida-Viru
Järveküla Kool 1d Sarapuu 7. aprill 2017 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 1a Sarapuu 7. aprill 2017 Harju
Sonda Kool 5-6 Sarapuu 10. aprill 2017 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12 Sarapuu 10. aprill 2017 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Sarapuu 10. aprill 2017 Jõgeva
Sonda Kool 1-4 Sarapuu 10. aprill 2017 Ida-Viru
Aravete Keskkool 3 Sarapuu 13. aprill 2017 Järva
Saverna Põhikool 7-8 Sarapuu 14. aprill 2017 Põlva
Paide Gümnaasium 2b Sarapuu 15. aprill 2017 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Sarapuu 15. aprill 2017 Pärnu
Palupera Põhikool Sarapuu 19. aprill 2017 Valga
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 5 Sarapuu 28. aprill 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Sarapuu 1. mai 2017 Harju

Tagasi tulemuste juurde