"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kevadine maastik"
Berta Lensment
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Hiie Kool 1bb Rohukonn 2. aprill 2017 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Rohukonn 2. aprill 2017 Rapla
Haljala Gümnaasium 1b Rohukonn 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Rohukonn 2. aprill 2017 Tartu
Põlula Kool 1-4 Rohukonn 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 1 Rohukonn 2. aprill 2017 Põlva
Haljala Lasteaed Rohukonn 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Rohukonn 3. aprill 2017 Pärnu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Rohukonn 3. aprill 2017 Viljandi
Kohila Gümnaasium 2c Rohukonn 3. aprill 2017 Rapla
Unipiha Algkool 1-4 Rohukonn 3. aprill 2017 Tartu
Pihtla Lasteaed Rohukonn 4. aprill 2017 Saare
Eerika lasteaed Laululind 4 Rohukonn 4. aprill 2017 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Rohukonn 4. aprill 2017 Harju
Kolga Kool 3 Rohukonn 4. aprill 2017 Harju
Valga Põhikool 3d Rohukonn 5. aprill 2017 Valga
Riidaja Põhikool 5-8 Rohukonn 5. aprill 2017 Valga
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1a Rohukonn 5. aprill 2017 Tartu
Ravila Lasteaed Rohukonn 5. aprill 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Rohukonn 6. aprill 2017 Harju
Aste Põhikool 3 Rohukonn 6. aprill 2017 Saare
TERA Peedu kool 3 Rohukonn 6. aprill 2017 Tartumaa
Hummuli Põhikool 3-4 Rohukonn 6. aprill 2017 Valga
Põlva Kool 7b Rohukonn 7. aprill 2017 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Rohukonn 8. aprill 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Rohukonn 8. aprill 2017 Harju
Eerika lasteaed Laululind Rohukonn 9. aprill 2017 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 4a Rohukonn 10. aprill 2017 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Rohukonn 10. aprill 2017 Lääne
Lahmuse Kool 4- Rohukonn 10. aprill 2017 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6b Rohukonn 10. aprill 2017 Jõgeva
Rakvere Reaalgümnaasium 3b Rohukonn 11. aprill 2017 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4 Rohukonn 11. aprill 2017 Valga
Elva Gümnaasium 2b Rohukonn 12. aprill 2017 Tartu
Põlva Lasteaed Mesimumm Rohukonn 12. aprill 2017 Põlva
Sonda Kool 5-6 Rohukonn 12. aprill 2017 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 2 Rohukonn 13. aprill 2017 Valga
Tõrva Gümnaasium 6 Rohukonn 13. aprill 2017 Valga
Tartu Hiie Kool 3b Rohukonn 15. aprill 2017 Tartu
Türi Põhikool 2a Rohukonn 15. aprill 2017 Järva
Kanepi Gümnaasium 3 Rohukonn 15. aprill 2017 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 1 Rohukonn 16. aprill 2017 Viljandi
Ramsi Lasteaed Rohukonn 17. aprill 2017 Viljandi
Sonda Kool 1-4 Rohukonn 17. aprill 2017 Ida-Viru
Mihkli Kool Rohukonn 19. aprill 2017 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 3 Rohukonn 20. aprill 2017 Saare
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Rohukonn 23. aprill 2017 Harju
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Rohukonn 24. aprill 2017 Tartu
Kohila Gümnaasium 6c Rohukonn 28. aprill 2017 Rapla
Türi Põhikool 1b Rohukonn 28. aprill 2017 Järva
Muraste Looduskool Rohukonn 1. mai 2017 Harju
Jäneda Kool 24 Rohukonn 1. mai 2017 Lääne-Viru
Peetri Kool 2 Rohukonn 2. mai 2017 Järva
Kuuste Kool 5 Rohukonn 2. mai 2017 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Rohukonn 3. mai 2017 Ida-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Rohukonn 4. mai 2017 Harju
Alavere Põhikool 3 Rohukonn 5. mai 2017 Harju
Nõva Kool 12 Rohukonn 5. mai 2017 Lääne
Sutlema Lasteaed Linnupesa Rohukonn 6. mai 2017 Rapla
Jakob Westholmi Gümnaasium 4c Rohukonn 6. mai 2017 Harju
Saverna Põhikool 6 Rohukonn 7. mai 2017 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Rohukonn 9. mai 2017 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Rohukonn 9. mai 2017 Harju
Tsirguliina Keskkool 5-6 Rohukonn 10. mai 2017 Valga
Laitse lasteaed 2 Rohukonn 10. mai 2017 Harju
Värska Gümnaasium 3 Rohukonn 13. mai 2017 Põlva
Kadrina Keskkool 6b Rohukonn 16. mai 2017 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3c Rohukonn 18. mai 2017 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Rohukonn 19. mai 2017 Võru
Varbla Kool 24 Rohukonn 20. mai 2017 Pärnu
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 345 Rohukonn 21. mai 2017 Hiiu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Rohukonn 22. mai 2017 Jõgeva
Kõo Lasteaed Rohukonn 24. mai 2017 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde