"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Rebane ja liblikas"
Sandra Paimla
Imavere Põhikool 1-4
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Punarind 8. märts 2017 Lääne
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Punarind 15. märts 2017 Harju
Hargla Kool 24 Punarind 16. märts 2017 Valga
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 345 Punarind 17. märts 2017 Hiiu
Põlula Kool 1-4 Punarind 23. märts 2017 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Punarind 24. märts 2017 Harju
Palupera Põhikool Punarind 25. märts 2017 Valga
Nõva Kool 4-7 Punarind 25. märts 2017 Lääne
Tornimäe Põhikool 1-4 Punarind 26. märts 2017 Saare
Muraste Looduskool Punarind 27. märts 2017 Harju
Paikuse Põhikool 2b Punarind 27. märts 2017 Pärnu
Haljala Lasteaed Punarind 28. märts 2017 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind Punarind 28. märts 2017 Tartu
Are Kool Punarind 28. märts 2017 Pärnu
Kadrina Keskkool 1b Punarind 28. märts 2017 Lääne-Viru
Nõva Kool 12 Punarind 29. märts 2017 Lääne
Varbla Kool 13 Punarind 30. märts 2017 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm Punarind 30. märts 2017 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed Punarind 31. märts 2017 Rapla
Lindi Lasteaed-Algkool 4 Punarind 31. märts 2017 Pärnu
Elva Gümnaasium 2b Punarind 1. aprill 2017 Tartu
Kuusalu Keskkool 6b Punarind 1. aprill 2017 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Punarind 1. aprill 2017 Ida-Viru
Toila Gümnaasium 2-4 Punarind 1. aprill 2017 Ida-Viru
Hummuli Põhikool 3-4 Punarind 2. aprill 2017 Valga
Mihkli Kool Punarind 2. aprill 2017 Lääne-Viru
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9 Punarind 2. aprill 2017 Hiiu
Riidaja Põhikool 5-8 Punarind 2. aprill 2017 Valga
Lümanda Põhikool 3 Punarind 2. aprill 2017 Saare
Kõo Lasteaed Punarind 2. aprill 2017 Viljandi
Gustav Adolfi Gümnaasium Punarind 2. aprill 2017 Harju
Tsirguliina Keskkool 5-6 Punarind 2. aprill 2017 Valga
Valga Põhikool 3d Punarind 2. aprill 2017 Valga
Emmaste Põhikool 1-4 Punarind 2. aprill 2017 Hiiu
Tudulinna Põhikool 23 Punarind 2. aprill 2017 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Punarind 2. aprill 2017 Hiiu
Jõhvi Põhikool 5 Punarind 2. aprill 2017 Ida-Viru
Muhu Põhikool 5 Punarind 3. aprill 2017 Saare
Lahmuse Kool 4- Punarind 3. aprill 2017 Viljandi
Kuuste Kool 5 Punarind 3. aprill 2017 Tartu
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Punarind 3. aprill 2017 Pärnu
Saare valla lasteaed Siilike Punarind 3. aprill 2017 Jõgeva
Pihtla Lasteaed Punarind 4. aprill 2017 Saare
Võru Lasteaed Sõleke Punarind 4. aprill 2017 Võru
Rakke Gümnaasium 2 Punarind 4. aprill 2017 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 4c Punarind 4. aprill 2017 Harju
Varbla Kool 24 Punarind 4. aprill 2017 Pärnu
Kohila Gümnaasium 6c Punarind 4. aprill 2017 Rapla
Ruhnu Põhikool 2-9 Punarind 4. aprill 2017 Saare
Ääsmäe Lasteaed Punarind 4. aprill 2017 Harju
Are Kool 3 Punarind 4. aprill 2017 Pärnu
Tartu Hiie Kool 3b Punarind 5. aprill 2017 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Punarind 5. aprill 2017 Hiiu
Vääna Mõisakool Punarind 5. aprill 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Punarind 5. aprill 2017 Harju
Ravila Lasteaed Punarind 5. aprill 2017 Harju
Haljala Gümnaasium 1b Punarind 5. aprill 2017 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 6-9 Punarind 5. aprill 2017 Ida-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Punarind 6. aprill 2017 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool 7 Punarind 6. aprill 2017 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Punarind 7. aprill 2017 Harju
Kohila Gümnaasium 2c Punarind 7. aprill 2017 Rapla
Konguta Kool 1 Punarind 7. aprill 2017 Tartu
Sadala Põhikool 14 Punarind 7. aprill 2017 Jõgeva
Pirita Majandusgümnaasium 4c Punarind 7. aprill 2017 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Punarind 7. aprill 2017 Tartu
Lehtse Kool Punarind 7. aprill 2017 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 2 Punarind 7. aprill 2017 Viljandi
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b Punarind 8. aprill 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 4 Punarind 8. aprill 2017 Harju
Rakvere Gümnaasium 2d Punarind 8. aprill 2017 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 1a Punarind 9. aprill 2017 Viljandi
Kolga Kool 3 Punarind 9. aprill 2017 Harju
Kohila Gümnaasium 6b8a Punarind 10. aprill 2017 Rapla
Rakvere Gümnaasium 2b Punarind 10. aprill 2017 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Punarind 10. aprill 2017 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Punarind 11. aprill 2017 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Punarind 11. aprill 2017 Ida-Viru
Metsküla Algkool 5-6 Punarind 11. aprill 2017 Lääne
Kasti Lasteaed Karikakar Punarind 12. aprill 2017 Rapla
Orissaare Gümnaasium 1 Punarind 12. aprill 2017 Saare
Krootuse Põhikool 1 Punarind 12. aprill 2017 Põlva
Kelvingi Lasteaed Punarind 12. aprill 2017 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 5 Punarind 12. aprill 2017 Harju
TERA Peedu kool 4 Punarind 12. aprill 2017 Tartumaa
Tamsalu Gümnaasium 4a Punarind 13. aprill 2017 Lääne-Viru
Paide Gümnaasium 2b Punarind 13. aprill 2017 Järva
Sonda Kool 1-4 Punarind 13. aprill 2017 Ida-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Punarind 13. aprill 2017 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12 Punarind 13. aprill 2017 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 3 Punarind 14. aprill 2017 Põlva
Saverna Põhikool 7-8 Punarind 14. aprill 2017 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Punarind 14. aprill 2017 Võru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Punarind 15. aprill 2017 Pärnu
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Punarind 15. aprill 2017 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Punarind 15. aprill 2017 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 2 Punarind 15. aprill 2017 Harju
Värska Gümnaasium 3 Punarind 15. aprill 2017 Põlva
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Punarind 15. aprill 2017 Tartu
Nõva Kool Punarind 15. aprill 2017 Lääne
Luunja Lasteaed Midrimaa Punarind 15. aprill 2017 Tartu
Sinimäe Põhikool 7 Punarind 15. aprill 2017 Ida-Viru
Rannu Kool 6 Punarind 16. aprill 2017 Tartu
Saverna Põhikool 6 Punarind 16. aprill 2017 Põlva
Risti Põhikool 2-4 Punarind 16. aprill 2017 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Punarind 16. aprill 2017 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1 Punarind 16. aprill 2017 Jõgeva
Kuuste Kool 4 Punarind 16. aprill 2017 Tartu
Rakvere Gümnaasium 3c Punarind 17. aprill 2017 Lääne-Viru
Jõõpre Kool 1 Punarind 17. aprill 2017 Pärnu
Peetri Kool 2 Punarind 17. aprill 2017 Järva
Rõngu Keskkool 2 Punarind 18. aprill 2017 Tartu
Laitse lasteaed 2 Punarind 18. aprill 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Punarind 18. aprill 2017 Harju
Tartu Hiie Kool 1bb Punarind 19. aprill 2017 Tartu
Alavere Põhikool 1 Punarind 20. aprill 2017 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Punarind 20. aprill 2017 Lääne
Rakke Gümnaasium 3 Punarind 20. aprill 2017 Lääne-Viru
Nurme Kool 5-9b Punarind 22. aprill 2017 Järva
Pisisaare Algkool 5-6 Punarind 22. aprill 2017 Jõgeva
Vääna-Jõesuu Kool 4 Punarind 23. aprill 2017 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 2c Punarind 23. aprill 2017 Pärnu
Riisipere Lasteaed 2 Punarind 23. aprill 2017 Harju
Ramsi Lasteaed Punarind 24. aprill 2017 Viljandi
Hilariuse Kool 2-3 Punarind 25. aprill 2017 Harju
Kuressaare Gümnaasium 3a Punarind 1. mai 2017 Saare
Kõrveküla Põhikool 2c Punarind 3. mai 2017 Tartu
Ridala Põhikool 4 Punarind 4. mai 2017 Lääne
Lagedi Kool Punarind 7. mai 2017 Harju
Sutlema Lasteaed Linnupesa Punarind 9. mai 2017 Rapla
Kohila Gümnaasium 4 Punarind 9. mai 2017 Rapla
Uulu Lasteaed Punarind 10. mai 2017 Pärnu
Tartu Hansa Kool 1b Punarind 10. mai 2017 Tartu
Otepää Gümnaasium 5a Punarind 10. mai 2017 Valga
Kadrina Keskkool 6b Punarind 23. mai 2017 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde