"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"SINILILL"
TRISTIAN KALMUS
Paldiski Põhikool 3
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Emmaste Põhikool 1-4 Piiritaja 10. mai 2017 Hiiu
Mihkli Kool Piiritaja 13. mai 2017 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 4 Piiritaja 13. mai 2017 Pärnu
Ravila Lasteaed Piiritaja 14. mai 2017 Harju
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Piiritaja 14. mai 2017 Tartu
Tudulinna Põhikool 6-9 Piiritaja 14. mai 2017 Ida-Viru
Põlva Kool 7a Piiritaja 15. mai 2017 Põlva
Sonda Kool 5-6 Piiritaja 15. mai 2017 Ida-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Piiritaja 16. mai 2017 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Piiritaja 17. mai 2017 Rapla
Kanepi Gümnaasium 3 Piiritaja 17. mai 2017 Põlva
Kadrina Keskkool 6b Piiritaja 17. mai 2017 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 5 Piiritaja 17. mai 2017 Ida-Viru
Põlva Kool 46 Piiritaja 17. mai 2017 Põlva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Piiritaja 18. mai 2017 Ida-Viru
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Piiritaja 18. mai 2017 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Piiritaja 18. mai 2017 Ida-Viru
Põlva Kool 7b Piiritaja 19. mai 2017 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Piiritaja 19. mai 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Piiritaja 19. mai 2017 Harju
Rakvere Gümnaasium 3c Piiritaja 19. mai 2017 Lääne-Viru
Risti Põhikool 2-4 Piiritaja 19. mai 2017 Lääne
Krootuse Põhikool 1 Piiritaja 19. mai 2017 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Piiritaja 20. mai 2017 Lääne
Pirita Majandusgümnaasium 1a Piiritaja 20. mai 2017 Harju
Kuuste Kool 4 Piiritaja 20. mai 2017 Tartu
Tsirguliina Keskkool 5-6 Piiritaja 20. mai 2017 Valga
Valga Põhikool 3d Piiritaja 21. mai 2017 Valga
Kuuste Kool 5 Piiritaja 21. mai 2017 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Piiritaja 22. mai 2017 Hiiu
Loksa Gümnaasium 4a Piiritaja 22. mai 2017 Harju
Tõrva Gümnaasium 4 Piiritaja 23. mai 2017 Valga
Ramsi Lasteaed Piiritaja 24. mai 2017 Viljandi
Nõva Kool 4-7 Piiritaja 24. mai 2017 Lääne
Tamsalu Gümnaasium 4a Piiritaja 25. mai 2017 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Piiritaja 25. mai 2017 Saare
Eerika lasteaed Laululind 2 Piiritaja 25. mai 2017 Tartu
Peetri Kool 2 Piiritaja 28. mai 2017 Järva

Tagasi tulemuste juurde