"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kuldnokk"
Ketrin Song
Keila Lasteaed Vikerkaar
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Raatuse Kool 1a Pajud 29. märts 2017 Tartu
Riia Eesti Põhikool Pajud 2. aprill 2017 Välismaa
Tartu Hiie Kool 1bb Pajud 2. aprill 2017 Tartu
Pihtla Lasteaed Pajud 2. aprill 2017 Saare
Eerika lasteaed Laululind 2 Pajud 2. aprill 2017 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Pajud 3. aprill 2017 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Pajud 4. aprill 2017 Hiiu
Valga Põhikool 3d Pajud 4. aprill 2017 Valga
Orissaare Gümnaasium 3 Pajud 4. aprill 2017 Saare
Tarvastu Gümnaasium 2 Pajud 5. aprill 2017 Viljandi
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b Pajud 5. aprill 2017 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Pajud 5. aprill 2017 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Pajud 6. aprill 2017 Lääne
Luunja Lasteaed Midrimaa Pajud 6. aprill 2017 Tartu
Haapsalu Linna Algkool 1b Pajud 6. aprill 2017 Lääne
Ruhnu Põhikool 2-9 Pajud 7. aprill 2017 Saare
Võru Lasteaed Sõleke Pajud 7. aprill 2017 Võru
Krootuse Põhikool 1 Pajud 7. aprill 2017 Põlva
Muhu Põhikool 5 Pajud 7. aprill 2017 Saare
Kuuste Kool 4 Pajud 8. aprill 2017 Tartu
Saverna Põhikool 7-8 Pajud 8. aprill 2017 Põlva
Türi Lokuta lasteaed Pajud 8. aprill 2017 Järva
Kuuste Kool 5 Pajud 9. aprill 2017 Tartu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3b Pajud 9. aprill 2017 Harju
Eerika lasteaed Laululind 4 Pajud 9. aprill 2017 Tartu
Pärnu Ülejõe Põhikool 4b Pajud 9. aprill 2017 Pärnu
Hargla Kool 13 Pajud 9. aprill 2017 Valga
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Pajud 9. aprill 2017 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Pajud 9. aprill 2017 Lääne
Viluste Põhikool 2 Pajud 9. aprill 2017 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed Pajud 9. aprill 2017 Rapla
Mihkli Kool Pajud 9. aprill 2017 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12 Pajud 9. aprill 2017 Jõgeva
Muraste Looduskool Pajud 9. aprill 2017 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Pajud 9. aprill 2017 Lääne
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 10. aprill 2017 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Pajud 10. aprill 2017 Võru
Mooste Põhikool 4-5 Pajud 10. aprill 2017 Põlva
Tsirguliina Keskkool 5-6 Pajud 10. aprill 2017 Valga
Tartu Raatuse Kool 2c Pajud 10. aprill 2017 Tartu
Lahmuse Kool 4- Pajud 10. aprill 2017 Viljandi
Tartu Hansa Kool 1b Pajud 10. aprill 2017 Tartu
Tilsi Põhikool 4 Pajud 10. aprill 2017 Põlva
Pirita Majandusgümnaasium 1a Pajud 11. aprill 2017 Harju
Rakke Gümnaasium 5-6 Pajud 11. aprill 2017 Lääne-Viru
TERA Peedu kool 3 Pajud 11. aprill 2017 Tartumaa
Rakvere Gümnaasium 3c Pajud 11. aprill 2017 Lääne-Viru
Valga Priimetsa Kool 1-4 Pajud 11. aprill 2017 Valga
Saverna Põhikool 6 Pajud 11. aprill 2017 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Pajud 11. aprill 2017 Põlva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Pajud 11. aprill 2017 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Pajud 11. aprill 2017 Ida-Viru
Paide Gümnaasium 2b Pajud 11. aprill 2017 Järva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Pajud 12. aprill 2017 Hiiu
Hiiu Valla Lasteaed Pajud 12. aprill 2017 Hiiu
Vanalinna Hariduskolleegium 5 Pajud 12. aprill 2017 Harju
Jõhvi Põhikool 5 Pajud 12. aprill 2017 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Pajud 12. aprill 2017 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Pajud 12. aprill 2017 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Pajud 12. aprill 2017 Hiiu
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1b Pajud 12. aprill 2017 Tartu
Eerika lasteaed Laululind Pajud 12. aprill 2017 Tartu
Sinimäe Põhikool 7 Pajud 12. aprill 2017 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 1c Pajud 12. aprill 2017 Tartu
Põlva Lasteaed Mesimumm Pajud 12. aprill 2017 Põlva
Ridala Põhikool 4 Pajud 12. aprill 2017 Lääne
Ramsi Lasteaed Pajud 12. aprill 2017 Viljandi
Melliste Algkool-Lasteaed 1-3 Pajud 13. aprill 2017 Tartu
Hummuli Valla Lasteaed Sipsik Pajud 13. aprill 2017 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Pajud 13. aprill 2017 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Pajud 13. aprill 2017 Harju
Tõrva Gümnaasium 6 Pajud 13. aprill 2017 Valga
Haljala Lasteaed Pajud 13. aprill 2017 Lääne-Viru
Pärnu Rääma Põhikool 2c Pajud 13. aprill 2017 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Pajud 14. aprill 2017 Harju
Nurme Kool 5-9b Pajud 15. aprill 2017 Järva
Tamsalu Gümnaasium 4a Pajud 15. aprill 2017 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Pajud 15. aprill 2017 Harju
Aste Põhikool 3 Pajud 15. aprill 2017 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Pajud 15. aprill 2017 Harju
Suure-Jaani Kool 1a Pajud 15. aprill 2017 Viljandi
Tudulinna Põhikool 23 Pajud 15. aprill 2017 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Pajud 15. aprill 2017 Pärnu
Saare valla lasteaed Siilike Pajud 15. aprill 2017 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Pajud 16. aprill 2017 Harju
Sonda Kool 1-4 Pajud 16. aprill 2017 Ida-Viru
Põlva Kool 7b Pajud 16. aprill 2017 Põlva
Otepää Gümnaasium 5a Pajud 16. aprill 2017 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool Pajud 16. aprill 2017 Jõgeva
Sutlema Lasteaed Linnupesa Pajud 16. aprill 2017 Rapla
Tudulinna Põhikool 6-9 Pajud 16. aprill 2017 Ida-Viru
Virtsu Kool 3 Pajud 17. aprill 2017 Lääne
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 345 Pajud 17. aprill 2017 Hiiu
Tallinna Saksa Gümnaasium 2b Pajud 17. aprill 2017 Harju
Kolga Kool 3 Pajud 17. aprill 2017 Harju
Nõva Kool 12 Pajud 18. aprill 2017 Lääne
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Pajud 18. aprill 2017 Pärnu
Kadrina Keskkool 6b Pajud 18. aprill 2017 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 2 Pajud 18. aprill 2017 Tartu
Alavere Põhikool 3 Pajud 18. aprill 2017 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm Pajud 18. aprill 2017 Tartu
Pirita Lasteaed Pajud 18. aprill 2017 Harju
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Pajud 18. aprill 2017 Viljandi
Vääna-Jõesuu Kool 4 Pajud 19. aprill 2017 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Pajud 19. aprill 2017 Harju
Erakool Garant 1 Pajud 19. aprill 2017 Harju
Lagedi Kool Pajud 20. aprill 2017 Harju
Rakke Gümnaasium 3 Pajud 20. aprill 2017 Lääne-Viru
Järveküla Kool 4-6 Pajud 20. aprill 2017 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Pajud 20. aprill 2017 Ida-Viru
Hilariuse Kool 2-3 Pajud 20. aprill 2017 Harju
Erakool Garant 3 Pajud 20. aprill 2017 Harju
Rakvere Gümnaasium 2d Pajud 20. aprill 2017 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 14 Pajud 20. aprill 2017 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Pajud 20. aprill 2017 Harju
Pisisaare Algkool 5-6 Pajud 20. aprill 2017 Jõgeva
Kiviõli 1. Keskkool 6c Pajud 21. aprill 2017 Ida-Viru
Tallinna Lehola Lasteaed Pajud 21. aprill 2017 Harju
Peetri Kool 2 Pajud 21. aprill 2017 Järva
Kanepi Gümnaasium 3 Pajud 21. aprill 2017 Põlva
Põlula Kool 1-4 Pajud 21. aprill 2017 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 57 Pajud 22. aprill 2017 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 2c Pajud 22. aprill 2017 Rapla
Risti Põhikool 2-4 Pajud 22. aprill 2017 Lääne
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Pajud 22. aprill 2017 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 4 Pajud 23. aprill 2017 Pärnu
Tartu Hiie Kool 3b Pajud 23. aprill 2017 Tartu
Alavere Põhikool 1 Pajud 23. aprill 2017 Harju
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Pajud 23. aprill 2017 Pärnu
Jäneda Kool 24 Pajud 24. aprill 2017 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Pajud 24. aprill 2017 Harju
Nõo Põhikool 1a Pajud 24. aprill 2017 Tartu
Nõva Kool Pajud 24. aprill 2017 Lääne
Osula Põhikool 4 Pajud 25. aprill 2017 Võru
Nõva Kool 4-7 Pajud 26. aprill 2017 Lääne
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Pajud 27. aprill 2017 Harju
Koigi Kool Pajud 27. aprill 2017 Järva
Kohila Gümnaasium 6c Pajud 28. aprill 2017 Rapla
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 5 Pajud 28. aprill 2017 Harju
Lümanda Põhikool 3 Pajud 30. aprill 2017 Saare
Rakvere Reaalgümnaasium 3b Pajud 1. mai 2017 Lääne-Viru
Saue Gümnaasium 2 Pajud 1. mai 2017 Harju
Palupera Põhikool Pajud 1. mai 2017 Valga
Haanja Kool 1-2 Pajud 1. mai 2017 Võru
Kõrveküla Põhikool 2c Pajud 2. mai 2017 Tartu
Aravete Keskkool 6 Pajud 2. mai 2017 Järva
Esku-Kamari Kool 12 Pajud 3. mai 2017 Jõgeva
Otepää Gümnaasium 5b Pajud 10. mai 2017 Valga
Türi Põhikool 2a Pajud 14. mai 2017 Järva
Rakvere Eragümnaasium 4 Pajud 19. mai 2017 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde