"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Valeööbik"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu Ülejõe Lasteaed Põldlõoke 3. märts 2017 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Põldlõoke 4. märts 2017 Rapla
Häädemeeste Keskkool 7-8 Põldlõoke 4. märts 2017 Pärnu
Riia Eesti Põhikool 2 Põldlõoke 4. märts 2017 Välismaa
Kohila Gümnaasium 6c Põldlõoke 4. märts 2017 Rapla
Varbla Kool 13 Põldlõoke 4. märts 2017 Pärnu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Põldlõoke 5. märts 2017 Viljandi
Ridala Põhikool 4 Põldlõoke 6. märts 2017 Lääne
Kasti Lasteaed Karikakar Põldlõoke 6. märts 2017 Rapla
Põlva Kool 46 Põldlõoke 8. märts 2017 Põlva
Are Kool Põldlõoke 8. märts 2017 Pärnu
Lehola Kool Põldlõoke 8. märts 2017 Harju
Toila Gümnaasium 2-4 Põldlõoke 9. märts 2017 Ida-Viru
Imavere Põhikool 1-4 Põldlõoke 9. märts 2017 Järva
Lehtse Kool Põldlõoke 10. märts 2017 Lääne-Viru
Ravila Lasteaed Põldlõoke 10. märts 2017 Harju
Are Kool 3 Põldlõoke 10. märts 2017 Pärnu
Koonga Põhikool 5-6 Põldlõoke 10. märts 2017 Pärnu
Ruhnu Põhikool 2-9 Põldlõoke 10. märts 2017 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Põldlõoke 11. märts 2017 Ida-Viru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 2-3 Põldlõoke 11. märts 2017 Viljandi
Tamsalu Gümnaasium 4a Põldlõoke 11. märts 2017 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 1b Põldlõoke 11. märts 2017 Viljandi
Tornimäe Põhikool 1-4 Põldlõoke 12. märts 2017 Saare
Põlula Kool 1-4 Põldlõoke 12. märts 2017 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Põldlõoke 12. märts 2017 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 2 Põldlõoke 12. märts 2017 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 2 Põldlõoke 12. märts 2017 Viljandi
Lahmuse Kool 4- Põldlõoke 12. märts 2017 Viljandi
Eerika lasteaed Laululind 4 Põldlõoke 12. märts 2017 Tartu
Paikuse Põhikool 2b Põldlõoke 13. märts 2017 Pärnu
Pihtla Lasteaed Põldlõoke 13. märts 2017 Saare
Rakke Gümnaasium 3 Põldlõoke 13. märts 2017 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 2-3 Põldlõoke 13. märts 2017 Jõgeva
Nõo Põhikool 2c Põldlõoke 13. märts 2017 Tartu
Riidaja Põhikool 5-8 Põldlõoke 14. märts 2017 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Põldlõoke 14. märts 2017 Harju
Adavere Põhikool 1 Põldlõoke 14. märts 2017 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 2d Põldlõoke 14. märts 2017 Lääne-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 4a Põldlõoke 14. märts 2017 Harju
Eerika lasteaed Laululind Põldlõoke 14. märts 2017 Tartu
Jäneda Kool 24 Põldlõoke 15. märts 2017 Lääne-Viru
Koigi Kool Põldlõoke 15. märts 2017 Järva
Kõrveküla Põhikool 2a Põldlõoke 15. märts 2017 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Põldlõoke 15. märts 2017 Harju
Tarvastu Gümnaasium 1 Põldlõoke 15. märts 2017 Viljandi
Türi Põhikool 3c Põldlõoke 15. märts 2017 Järva
Eerika lasteaed Laululind 2 Põldlõoke 15. märts 2017 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Põldlõoke 15. märts 2017 Jõgeva
Aruvälja Lasteaed-Algkool Põldlõoke 15. märts 2017 Pärnu
Kõo Lasteaed Põldlõoke 15. märts 2017 Viljandi
Värska Gümnaasium 1 Põldlõoke 16. märts 2017 Põlva
Nõo Põhikool 2a Põldlõoke 16. märts 2017 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Põldlõoke 16. märts 2017 Tartu
Riia Eesti Põhikool Põldlõoke 16. märts 2017 Välismaa
Nõva Kool Põldlõoke 16. märts 2017 Lääne
Põlva Lasteaed Mesimumm Põldlõoke 16. märts 2017 Põlva
Mäetaguse Lasteaed Tõruke 3 Põldlõoke 16. märts 2017 Ida-Viru
Laitse lasteaed Põldlõoke 16. märts 2017 Harju
Viljandi Kaare Kool 1f2f Põldlõoke 16. märts 2017 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 2b Põldlõoke 16. märts 2017 Lääne-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 2 Põldlõoke 16. märts 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Põldlõoke 16. märts 2017 Harju
Paide Gümnaasium 5c Põldlõoke 16. märts 2017 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Põldlõoke 17. märts 2017 Lääne-Viru
Haljala Lasteaed Põldlõoke 17. märts 2017 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 1 Põldlõoke 17. märts 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Põldlõoke 17. märts 2017 Harju
Kabala Lasteaed-Põhikool Põldlõoke 17. märts 2017 Rapla
Värska Gümnaasium 3 Põldlõoke 18. märts 2017 Põlva
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b Põldlõoke 18. märts 2017 Harju
Keeni Põhikool 2 Põldlõoke 18. märts 2017 Valga
Orissaare Gümnaasium 3 Põldlõoke 18. märts 2017 Saare
Tarvastu Gümnaasium 2 Põldlõoke 18. märts 2017 Viljandi
Sutlema Lasteaed Linnupesa Põldlõoke 18. märts 2017 Rapla
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12 Põldlõoke 18. märts 2017 Jõgeva
Jõhvi Põhikool 5 Põldlõoke 18. märts 2017 Ida-Viru
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Põldlõoke 19. märts 2017 Tartu
Alavere Põhikool 2 Põldlõoke 19. märts 2017 Harju
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 19. märts 2017 Saare
Mooste Põhikool 4-5 Põldlõoke 19. märts 2017 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Põldlõoke 19. märts 2017 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1 Põldlõoke 19. märts 2017 Jõgeva
Vanalinna Hariduskolleegium 5 Põldlõoke 20. märts 2017 Harju
Kuusalu Keskkool 6b Põldlõoke 20. märts 2017 Harju
Kadrina Keskkool 1b Põldlõoke 20. märts 2017 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 6b8a Põldlõoke 20. märts 2017 Rapla
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Põldlõoke 20. märts 2017 Pärnu
Kadrina Keskkool 6b Põldlõoke 20. märts 2017 Lääne-Viru
Põlva Kool 7b Põldlõoke 20. märts 2017 Põlva
Keila Lasteaed Vikerkaar Põldlõoke 20. märts 2017 Harju
Kiviõli 1. Keskkool 6c Põldlõoke 20. märts 2017 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 57 Põldlõoke 20. märts 2017 Lääne-Viru
Paide Gümnaasium 2b Põldlõoke 20. märts 2017 Järva
Tudulinna Põhikool 6-9 Põldlõoke 20. märts 2017 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Põldlõoke 20. märts 2017 Pärnu
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 20. märts 2017 Tartu
Andu-Papi Seltsi loodusring Põldlõoke 20. märts 2017 Pärnu
Järveküla Kool 4-6 Põldlõoke 20. märts 2017 Harju
Ramsi Lasteaed Põldlõoke 21. märts 2017 Viljandi
Võru Lasteaed Sõleke Põldlõoke 21. märts 2017 Võru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Põldlõoke 21. märts 2017 Harju
Antsla Gümnaasium 4b Põldlõoke 21. märts 2017 Võru
Peetri Kool 2 Põldlõoke 21. märts 2017 Järva
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Põldlõoke 22. märts 2017 Võru
Emmaste Põhikool 1-4 Põldlõoke 22. märts 2017 Hiiu
Kuuste Kool 4 Põldlõoke 22. märts 2017 Tartu
Saue Gümnaasium 2 Põldlõoke 22. märts 2017 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Põldlõoke 22. märts 2017 Saare
Varbla Kool 24 Põldlõoke 22. märts 2017 Pärnu
Saue Gümnaasium 2e Põldlõoke 23. märts 2017 Harju
Lagedi Kool Põldlõoke 23. märts 2017 Harju
Rõngu Keskkool 2 Põldlõoke 23. märts 2017 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 4 Põldlõoke 23. märts 2017 Võru
Risti Põhikool 2-4 Põldlõoke 23. märts 2017 Lääne
Haanja Kool 1-2 Põldlõoke 23. märts 2017 Võru
Alavere Põhikool 3 Põldlõoke 24. märts 2017 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Põldlõoke 25. märts 2017 Hiiu
Tõrva Gümnaasium 6 Põldlõoke 25. märts 2017 Valga
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Põldlõoke 25. märts 2017 Harju
Nõva Kool 12 Põldlõoke 25. märts 2017 Lääne
Sinimäe Põhikool 7 Põldlõoke 26. märts 2017 Ida-Viru
Valga Põhikool 3d Põldlõoke 26. märts 2017 Valga
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Põldlõoke 26. märts 2017 Pärnu
Nõo Põhikool 1a Põldlõoke 26. märts 2017 Tartu
Haljala Gümnaasium 1b Põldlõoke 26. märts 2017 Lääne-Viru
Palupera Põhikool 1 Põldlõoke 27. märts 2017 Valga
Tudulinna Põhikool 23 Põldlõoke 27. märts 2017 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Põldlõoke 27. märts 2017 Hiiu
Aravete Keskkool 3 Põldlõoke 27. märts 2017 Järva
Hargla Kool 24 Põldlõoke 28. märts 2017 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Põldlõoke 28. märts 2017 Lääne-Viru
Vara Põhikool 4 Põldlõoke 28. märts 2017 Tartu
Nurme Kool 5-9b Põldlõoke 29. märts 2017 Järva
Alavere Põhikool 4 2 Põldlõoke 29. märts 2017 Harju
Sadala Põhikool 14 Põldlõoke 29. märts 2017 Jõgeva
Alavere Põhikool 4 Põldlõoke 29. märts 2017 Harju
Puiga Põhikool 2 Põldlõoke 29. märts 2017 Võru
Rakvere Gümnaasium 3c Põldlõoke 30. märts 2017 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool 7 Põldlõoke 1. aprill 2017 Võru
TERA Peedu kool 4 Põldlõoke 1. aprill 2017 Tartumaa
Pärnu Ülejõe Põhikool 4b Põldlõoke 1. aprill 2017 Pärnu
Palupera Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2017 Valga
Nõva Kool 4-7 Põldlõoke 2. aprill 2017 Lääne
Elva Gümnaasium 2b Põldlõoke 2. aprill 2017 Tartu
Krootuse Põhikool 1 Põldlõoke 3. aprill 2017 Põlva
Valga Jaanikese Kool 23 Põldlõoke 3. aprill 2017 Valga
Melliste Algkool-Lasteaed 1-3 Põldlõoke 4. aprill 2017 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 3a Põldlõoke 4. aprill 2017 Saare
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Põldlõoke 5. aprill 2017 Tartu
Sonda Kool 1-4 Põldlõoke 5. aprill 2017 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Põldlõoke 6. aprill 2017 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5-6 Põldlõoke 6. aprill 2017 Harju
Vääna Mõisakool Põldlõoke 6. aprill 2017 Harju
Põlva Kool 7a Põldlõoke 7. aprill 2017 Põlva
Konguta Kool 1 Põldlõoke 7. aprill 2017 Tartu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Põldlõoke 8. aprill 2017 Harju
Mihkli Kool Põldlõoke 9. aprill 2017 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6b Põldlõoke 10. aprill 2017 Jõgeva
Sonda Kool 5-6 Põldlõoke 10. aprill 2017 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 3 Põldlõoke 15. aprill 2017 Saare
Aravete Keskkool 6 Põldlõoke 16. aprill 2017 Järva
Jõõpre Kool 1 Põldlõoke 17. aprill 2017 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Põldlõoke 18. aprill 2017 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Põldlõoke 19. aprill 2017 Lääne
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Põldlõoke 22. aprill 2017 Tartu
Sillaotsa Kool 6 Põldlõoke 24. aprill 2017 Tartu
Tsirguliina Keskkool 5-6 Põldlõoke 30. aprill 2017 Valga
Uulu Lasteaed Põldlõoke 5. mai 2017 Pärnu
Tallinna Lepatriinu Lasteaed Põldlõoke 6. mai 2017 Harju
Mäetaguse Lasteaed Tõruke 2 Põldlõoke 18. mai 2017 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde