"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kevadhääli kuulamas"
Martin Oja
Keeni Põhikool 2
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Nurmenukk 6. aprill 2017 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Nurmenukk 18. aprill 2017 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 4c Nurmenukk 18. aprill 2017 Harju
Ridala Põhikool 4 Nurmenukk 19. aprill 2017 Lääne
Muraste Looduskool Nurmenukk 22. aprill 2017 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Nurmenukk 22. aprill 2017 Hiiu
Paide Gümnaasium 2b Nurmenukk 23. aprill 2017 Järva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Nurmenukk 23. aprill 2017 Lääne
Elva Gümnaasium 1c Nurmenukk 24. aprill 2017 Tartu
Nõo Põhikool 1a Nurmenukk 24. aprill 2017 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Nurmenukk 26. aprill 2017 Lääne
Eerika lasteaed Laululind Nurmenukk 26. aprill 2017 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Nurmenukk 26. aprill 2017 Lääne
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Nurmenukk 27. aprill 2017 Viljandi
Aste Põhikool 3 Nurmenukk 27. aprill 2017 Saare
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Nurmenukk 27. aprill 2017 Harju
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 28. aprill 2017 Saare
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Nurmenukk 28. aprill 2017 Harju
Lehtse Kool Nurmenukk 28. aprill 2017 Lääne-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 4 Nurmenukk 29. aprill 2017 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Nurmenukk 30. aprill 2017 Pärnu
Tudulinna Põhikool 6-9 Nurmenukk 1. mai 2017 Ida-Viru
Tarvastu Gümnaasium 1 Nurmenukk 1. mai 2017 Viljandi
Adavere Põhikool 1 Nurmenukk 1. mai 2017 Jõgeva
Pisisaare Algkool 5-6 Nurmenukk 1. mai 2017 Jõgeva
Lindi Lasteaed-Algkool 4 Nurmenukk 1. mai 2017 Pärnu
Tsirguliina Keskkool 5-6 Nurmenukk 1. mai 2017 Valga
Pihtla Lasteaed Nurmenukk 1. mai 2017 Saare
Nõva Kool 4-7 Nurmenukk 1. mai 2017 Lääne
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Nurmenukk 1. mai 2017 Harju
Kohila Gümnaasium 6c Nurmenukk 1. mai 2017 Rapla
Aravete Keskkool 3 Nurmenukk 1. mai 2017 Järva
Nõva Kool Nurmenukk 2. mai 2017 Lääne
Hiiu Valla Lasteaed Nurmenukk 2. mai 2017 Hiiu
Vääna Mõisakool Nurmenukk 2. mai 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Nurmenukk 2. mai 2017 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Nurmenukk 3. mai 2017 Rapla
Saare valla lasteaed Siilike Nurmenukk 3. mai 2017 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Nurmenukk 3. mai 2017 Harju
Tudulinna Põhikool 23 Nurmenukk 3. mai 2017 Ida-Viru
Viluste Põhikool 2 Nurmenukk 4. mai 2017 Põlva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9 Nurmenukk 4. mai 2017 Hiiu
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Nurmenukk 4. mai 2017 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Nurmenukk 4. mai 2017 Tartu
Ravila Lasteaed Nurmenukk 4. mai 2017 Harju
Tartu Hansa Kool 1b Nurmenukk 4. mai 2017 Tartu
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Nurmenukk 4. mai 2017 Pärnu
Lümanda Põhikool 3 Nurmenukk 4. mai 2017 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Nurmenukk 4. mai 2017 Hiiu
Valga Põhikool 3d Nurmenukk 5. mai 2017 Valga
Riia Eesti Põhikool Nurmenukk 5. mai 2017 Välismaa
Metsküla Algkool 1-3 Nurmenukk 5. mai 2017 Lääne
Tuleviku Lasteaed Nurmenukk 5. mai 2017 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Nurmenukk 5. mai 2017 Põlva
TERA Peedu kool 4 Nurmenukk 5. mai 2017 Tartumaa
Nõva Kool 12 Nurmenukk 5. mai 2017 Lääne
Värska Gümnaasium 3 Nurmenukk 5. mai 2017 Põlva
Riisipere Lasteaed 2 Nurmenukk 5. mai 2017 Harju
Varbla Kool 24 Nurmenukk 6. mai 2017 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 3a Nurmenukk 6. mai 2017 Saare
Saue Gümnaasium 2e Nurmenukk 6. mai 2017 Harju
Koigi Kool Nurmenukk 6. mai 2017 Järva
Hargla Kool 24 Nurmenukk 6. mai 2017 Valga
Risti Põhikool 2-4 Nurmenukk 6. mai 2017 Lääne
Tartu Hiie Kool 2b Nurmenukk 6. mai 2017 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b Nurmenukk 6. mai 2017 Harju
Saverna Põhikool 6 Nurmenukk 6. mai 2017 Põlva
Haanja Kool 1-2 Nurmenukk 6. mai 2017 Võru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Nurmenukk 6. mai 2017 Harju
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Nurmenukk 6. mai 2017 Tartu
Lagedi Kool Nurmenukk 7. mai 2017 Harju
Haljala Lasteaed Nurmenukk 7. mai 2017 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 3 Nurmenukk 7. mai 2017 Harju
Pärnu Ülejõe Põhikool 4b Nurmenukk 7. mai 2017 Pärnu
Põlula Kool 1-4 Nurmenukk 7. mai 2017 Lääne-Viru
Võru Lasteaed Sõleke Nurmenukk 7. mai 2017 Võru
Kohila Gümnaasium 4 Nurmenukk 7. mai 2017 Rapla
Tamsalu Gümnaasium 4a Nurmenukk 8. mai 2017 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4 Nurmenukk 8. mai 2017 Valga
Virtsu Kool 3 Nurmenukk 8. mai 2017 Lääne
Palupera Põhikool Nurmenukk 8. mai 2017 Valga
Kõrveküla Põhikool 2a Nurmenukk 8. mai 2017 Tartu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Nurmenukk 8. mai 2017 Harju
Kolga Kool 3 Nurmenukk 8. mai 2017 Harju
Tõrva Gümnaasium 6 Nurmenukk 8. mai 2017 Valga
Valga Jaanikese Kool 23 Nurmenukk 8. mai 2017 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Nurmenukk 8. mai 2017 Jõgeva
Tilsi Põhikool 4 Nurmenukk 8. mai 2017 Põlva
Krootuse Põhikool 1 Nurmenukk 8. mai 2017 Põlva
Kuuste Kool 4 Nurmenukk 8. mai 2017 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 2 Nurmenukk 8. mai 2017 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Nurmenukk 8. mai 2017 Harju
Tõrva Gümnaasium 5 Nurmenukk 8. mai 2017 Valga
Sonda Kool 5-6 Nurmenukk 9. mai 2017 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 2b Nurmenukk 9. mai 2017 Tartu
Kohila Gümnaasium 3 Nurmenukk 9. mai 2017 Rapla
Keila Lasteaed Vikerkaar Nurmenukk 9. mai 2017 Harju
Eerika lasteaed Laululind 4 Nurmenukk 9. mai 2017 Tartu
Türi Põhikool 1b Nurmenukk 9. mai 2017 Järva
Laitse lasteaed 2 Nurmenukk 10. mai 2017 Harju
Põlva Kool 7a Nurmenukk 10. mai 2017 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Nurmenukk 10. mai 2017 Harju
Sadala Põhikool 14 Nurmenukk 10. mai 2017 Jõgeva
Värska Gümnaasium 1 Nurmenukk 11. mai 2017 Põlva
Keeni Põhikool 2 Nurmenukk 11. mai 2017 Valga
Põlva Kool 46 Nurmenukk 11. mai 2017 Põlva
Türi Lokuta lasteaed Nurmenukk 11. mai 2017 Järva
Lahmuse Kool 4- Nurmenukk 11. mai 2017 Viljandi
Loksa Gümnaasium 4a Nurmenukk 12. mai 2017 Harju
Alavere Põhikool 1 Nurmenukk 12. mai 2017 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Nurmenukk 13. mai 2017 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Nurmenukk 13. mai 2017 Võru
Eerika lasteaed Laululind 2 Nurmenukk 13. mai 2017 Tartu
Jäneda Kool 24 Nurmenukk 13. mai 2017 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Nurmenukk 13. mai 2017 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 4 Nurmenukk 13. mai 2017 Harju
Türi Põhikool 2a Nurmenukk 14. mai 2017 Järva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 345 Nurmenukk 14. mai 2017 Hiiu
Alavere Põhikool 2 Nurmenukk 14. mai 2017 Harju
Kose Gümnaasium 4b Nurmenukk 14. mai 2017 Harju
Suure-Jaani Kool 1a Nurmenukk 14. mai 2017 Viljandi
Põlva Kool 7b Nurmenukk 14. mai 2017 Põlva
Rakke Gümnaasium 3 Nurmenukk 14. mai 2017 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 1a Nurmenukk 15. mai 2017 Harju
Uulu Lasteaed Nurmenukk 15. mai 2017 Pärnu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Nurmenukk 16. mai 2017 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 16. mai 2017 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 2b Nurmenukk 16. mai 2017 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 2 Nurmenukk 16. mai 2017 Tartu
Kõrveküla Põhikool 2c Nurmenukk 16. mai 2017 Tartu
Tallinna Meelespea Lasteaed Nurmenukk 17. mai 2017 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Nurmenukk 17. mai 2017 Tartu
Mihkli Kool Nurmenukk 17. mai 2017 Lääne-Viru
Nurme Kool 5-9b Nurmenukk 18. mai 2017 Järva
Andu-Papi Seltsi loodusring Nurmenukk 18. mai 2017 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Nurmenukk 18. mai 2017 Põlva
Rakvere Gümnaasium 3c Nurmenukk 18. mai 2017 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Nurmenukk 20. mai 2017 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Nurmenukk 20. mai 2017 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Nurmenukk 20. mai 2017 Viljandi
Kuuste Kool 5 Nurmenukk 23. mai 2017 Tartu
Peetri Kool 2 Nurmenukk 23. mai 2017 Järva
Pisisaare Algkool 14 Nurmenukk 24. mai 2017 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde