"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

""Kevad rühmaruumis""
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Lumikelluke 15. veebruar 2017 Pärnu
Emmaste Põhikool 1 Lumikelluke 20. veebruar 2017 Hiiu
Tallinna Luha Lasteaed Lumikelluke 20. veebruar 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Lumikelluke 21. veebruar 2017 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Lumikelluke 21. veebruar 2017 Hiiu
Vääna-Jõesuu Kool 2 Lumikelluke 21. veebruar 2017 Harju
Eerika lasteaed Laululind 4 Lumikelluke 22. veebruar 2017 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Lumikelluke 22. veebruar 2017 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b Lumikelluke 23. veebruar 2017 Harju
Vanalinna Hariduskolleegium 5 Lumikelluke 23. veebruar 2017 Harju
Tornimäe Põhikool 1-4 Lumikelluke 24. veebruar 2017 Saare
Lümanda Põhikool 3 Lumikelluke 24. veebruar 2017 Saare
Kõo Lasteaed Lumikelluke 24. veebruar 2017 Viljandi
Kõo Lasteaed Lumikelluke 24. veebruar 2017 Viljandi
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Lumikelluke 24. veebruar 2017 Pärnu
Krootuse Põhikool 1 Lumikelluke 25. veebruar 2017 Põlva
Andu-Papi Seltsi loodusring Lumikelluke 25. veebruar 2017 Pärnu
Viluste Põhikool 2 Lumikelluke 25. veebruar 2017 Põlva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9 Lumikelluke 26. veebruar 2017 Hiiu
Türi Põhikool 1b Lumikelluke 26. veebruar 2017 Järva
Orissaare Gümnaasium 1 Lumikelluke 27. veebruar 2017 Saare
Kuuste Kool 5 Lumikelluke 27. veebruar 2017 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 4a Lumikelluke 27. veebruar 2017 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lumikelluke 27. veebruar 2017 Lääne
Riia Eesti Põhikool Lumikelluke 27. veebruar 2017 Välismaa
Varbla Kool 24 Lumikelluke 27. veebruar 2017 Pärnu
Türi Lokuta lasteaed Lumikelluke 27. veebruar 2017 Järva
Are Kool 3 Lumikelluke 28. veebruar 2017 Pärnu
Rakvere Lasteaed Kungla Lumikelluke 28. veebruar 2017 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Lumikelluke 28. veebruar 2017 Saare
Antsla Gümnaasium 4b Lumikelluke 28. veebruar 2017 Võru
Paide Gümnaasium 5c Lumikelluke 28. veebruar 2017 Järva
Tallinna Meelespea Lasteaed Lumikelluke 28. veebruar 2017 Harju
Varbla Kool 13 Lumikelluke 28. veebruar 2017 Pärnu
Põlva Kool 46 Lumikelluke 28. veebruar 2017 Põlva
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Lumikelluke 28. veebruar 2017 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3b Lumikelluke 1. märts 2017 Harju
Halliste Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2017 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Lumikelluke 1. märts 2017 Tartu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Lumikelluke 1. märts 2017 Harju
Kohila Gümnaasium 4 Lumikelluke 1. märts 2017 Rapla
Paide Gümnaasium 2b Lumikelluke 1. märts 2017 Järva
Paldiski Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2017 Harju
Kuuste Kool 4 Lumikelluke 1. märts 2017 Tartu
Tallinna Allika Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2017 Harju
Kuressaare Gümnaasium 3a Lumikelluke 1. märts 2017 Saare
Valga Põhikool 3d Lumikelluke 1. märts 2017 Valga
Eerika lasteaed Laululind Lumikelluke 1. märts 2017 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2017 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Lumikelluke 1. märts 2017 Harju
Rakke Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2017 Lääne-Viru
Põltsamaa Lasteaed “Tõruke” Lumikelluke 1. märts 2017 Jõgeva
Ruhnu Põhikool 2-9 Lumikelluke 1. märts 2017 Saare
Tallinna Südalinna Kool 1c 2 Lumikelluke 1. märts 2017 Harju
Riia Eesti Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2017 Välismaa
Tartu Hiie Kool 2b Lumikelluke 1. märts 2017 Tartu
Haljala Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2017 Lääne-Viru
Hummuli Valla Lasteaed Sipsik Lumikelluke 1. märts 2017 Valga
Tudulinna Põhikool 23 Lumikelluke 1. märts 2017 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lumikelluke 1. märts 2017 Lääne
Tallinna Sikupilli Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2017 Harju
Vääna Mõisakool Lumikelluke 1. märts 2017 Harju
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1a Lumikelluke 1. märts 2017 Tartu
Tallinna Lepatriinu Lasteaed Lumikelluke 2. märts 2017 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Lumikelluke 2. märts 2017 Tartu
Keila Lasteaed Vikerkaar Lumikelluke 2. märts 2017 Harju
Ramsi Lasteaed Lumikelluke 2. märts 2017 Viljandi
Mooste Põhikool 4-5 Lumikelluke 2. märts 2017 Põlva
Rakvere Gümnaasium 3c Lumikelluke 2. märts 2017 Lääne-Viru
Paikuse Põhikool 2b Lumikelluke 2. märts 2017 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 4c Lumikelluke 2. märts 2017 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Lumikelluke 2. märts 2017 Hiiu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Lumikelluke 2. märts 2017 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Lumikelluke 2. märts 2017 Hiiu
Pihtla Lasteaed Lumikelluke 2. märts 2017 Saare
Tallinna Lehola Lasteaed Lumikelluke 2. märts 2017 Harju
Tarvastu Gümnaasium 1 Lumikelluke 2. märts 2017 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Lumikelluke 2. märts 2017 Harju
Nõo Põhikool 2a Lumikelluke 2. märts 2017 Tartu
Tallinna Lasteaed Südameke Lumikelluke 2. märts 2017 Harju
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Lumikelluke 2. märts 2017 Tartu
Saue Gümnaasium 3a Lumikelluke 2. märts 2017 Harju
Hiiu Valla Lasteaed Lumikelluke 2. märts 2017 Hiiu
Nõva Kool Lumikelluke 2. märts 2017 Lääne
Võnnu Lasteaed Värvuke Lumikelluke 2. märts 2017 Tartu
Haljala Gümnaasium 1b Lumikelluke 3. märts 2017 Lääne-Viru
Lahmuse Kool 4- Lumikelluke 3. märts 2017 Viljandi
Kohila Gümnaasium 3 Lumikelluke 3. märts 2017 Rapla
Järveküla Kool 1d Lumikelluke 3. märts 2017 Harju
Lasila Põhikool 6-7 Lumikelluke 3. märts 2017 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Lumikelluke 3. märts 2017 Harju
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 2-3 Lumikelluke 3. märts 2017 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 2d Lumikelluke 3. märts 2017 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-8 Lumikelluke 3. märts 2017 Valga
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 1b Lumikelluke 3. märts 2017 Rapla
Valga Priimetsa Kool 1-4 Lumikelluke 3. märts 2017 Valga
Türi Põhikool 2a Lumikelluke 3. märts 2017 Järva
Hummuli Põhikool 3-4 Lumikelluke 3. märts 2017 Valga
Nurme Kool 5-9b Lumikelluke 3. märts 2017 Järva
Paldiski Põhikool 7 Lumikelluke 3. märts 2017 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Lumikelluke 3. märts 2017 Lääne
Tartu Hiie Kool 3b Lumikelluke 3. märts 2017 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Lumikelluke 3. märts 2017 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2017 Rapla
Pärnu Ülejõe Lasteaed 2 Lumikelluke 3. märts 2017 Pärnu
Nõva Kool 4-7 Lumikelluke 3. märts 2017 Lääne
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Lumikelluke 3. märts 2017 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 1a Lumikelluke 3. märts 2017 Tartu
Rõngu Keskkool 2 Lumikelluke 3. märts 2017 Tartu
Lagedi Kool 1 Lumikelluke 3. märts 2017 Harju
Sõmerpalu Põhikool 4 Lumikelluke 3. märts 2017 Võru
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 345 Lumikelluke 4. märts 2017 Hiiu
Paide Gümnaasium 2a Lumikelluke 4. märts 2017 Järva
Parksepa Keskkool 7 Lumikelluke 4. märts 2017 Võru
Haanja Kool 3-4 Lumikelluke 4. märts 2017 Võru
Savikoja Lumikelluke 4. märts 2017 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Lumikelluke 4. märts 2017 Ida-Viru
Kabala Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 4. märts 2017 Rapla
Pirita Majandusgümnaasium 1a Lumikelluke 4. märts 2017 Harju
Risti Põhikool 2-4 Lumikelluke 4. märts 2017 Lääne
Muraste Looduskool Lumikelluke 4. märts 2017 Harju
Tõrva Gümnaasium 4 Lumikelluke 4. märts 2017 Valga
Adavere Põhikool 1 Lumikelluke 4. märts 2017 Jõgeva
Tilsi Põhikool 1 Lumikelluke 4. märts 2017 Põlva
Alavere Põhikool 1 Lumikelluke 5. märts 2017 Harju
Tartu Loodusmaja Lumikelluke 5. märts 2017 Tartu
Hargla Kool 13 Lumikelluke 5. märts 2017 Valga
Alavere Põhikool 2 Lumikelluke 5. märts 2017 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 3b Lumikelluke 5. märts 2017 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Lumikelluke 5. märts 2017 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lumikelluke 5. märts 2017 Lääne
Kuusalu Keskkool 6b Lumikelluke 5. märts 2017 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 5. märts 2017 Põlva
Tamsalu Gümnaasium 4a Lumikelluke 5. märts 2017 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 2c Lumikelluke 5. märts 2017 Rapla
Kiviõli 1. Keskkool 6c Lumikelluke 5. märts 2017 Ida-Viru
Kehra Gümnaasium 2c Lumikelluke 5. märts 2017 Harju
Tsirguliina Keskkool 5-6 Lumikelluke 6. märts 2017 Valga
Häädemeeste Keskkool 7-8 Lumikelluke 6. märts 2017 Pärnu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Lumikelluke 6. märts 2017 Harju
Saare valla lasteaed Siilike Lumikelluke 6. märts 2017 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Lumikelluke 6. märts 2017 Pärnu
Pirita Lasteaed Lumikelluke 6. märts 2017 Harju
Keeni Põhikool 2 Lumikelluke 6. märts 2017 Valga
Pärnu Ülejõe Lasteaed Lumikelluke 6. märts 2017 Pärnu
Ridala Põhikool 4 Lumikelluke 6. märts 2017 Lääne
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1b Lumikelluke 6. märts 2017 Tartu
Rannu Kool 6 Lumikelluke 6. märts 2017 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Lumikelluke 6. märts 2017 Võru
Aste Põhikool 3 Lumikelluke 6. märts 2017 Saare
Võru Lasteaed Sõleke Lumikelluke 6. märts 2017 Võru
Tallinna Lepistiku Lasteaed Lumikelluke 6. märts 2017 Harju
Järveküla Kool 1e Lumikelluke 6. märts 2017 Harju
Sutlema Lasteaed Linnupesa Lumikelluke 6. märts 2017 Rapla
Kasti Lasteaed Karikakar Lumikelluke 6. märts 2017 Rapla
Saverna Põhikool 6 Lumikelluke 6. märts 2017 Põlva
TERA Peedu kool 4 Lumikelluke 7. märts 2017 Tartumaa
Gustav Adolfi Gümnaasium 2 Lumikelluke 7. märts 2017 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12 Lumikelluke 7. märts 2017 Jõgeva
Melliste Algkool-Lasteaed 1-3 Lumikelluke 7. märts 2017 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Lumikelluke 7. märts 2017 Lääne-Viru
Tallinna Asunduse Lasteaed Lumikelluke 7. märts 2017 Harju
Vara Põhikool 4 Lumikelluke 7. märts 2017 Tartu
Lehola Kool Lumikelluke 7. märts 2017 Harju
Orava Põhikool 2-3 Lumikelluke 7. märts 2017 Põlva
Suure-Jaani Kool 1a Lumikelluke 7. märts 2017 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6b Lumikelluke 7. märts 2017 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 5 Lumikelluke 7. märts 2017 Valga
Virtsu Kool 3 Lumikelluke 8. märts 2017 Lääne
Nõo Põhikool 2c Lumikelluke 8. märts 2017 Tartu
Jõhvi Põhikool 5 Lumikelluke 8. märts 2017 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 1bb Lumikelluke 8. märts 2017 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool 5 Lumikelluke 8. märts 2017 Harju
Põlva Kool 7b Lumikelluke 8. märts 2017 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Lumikelluke 9. märts 2017 Põlva
Toila Gümnaasium 2-4 Lumikelluke 9. märts 2017 Ida-Viru
Rakvere Põhikool Lumikelluke 9. märts 2017 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 9. märts 2017 Harju
Pisisaare Algkool 14 Lumikelluke 9. märts 2017 Jõgeva
Järveküla Kool 4-6 Lumikelluke 9. märts 2017 Harju
Konguta Kool 1 Lumikelluke 9. märts 2017 Tartu
Viljandi Kaare Kool 1f2f Lumikelluke 9. märts 2017 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 2 Lumikelluke 9. märts 2017 Valga
Vääna-Jõesuu Kool 3 Lumikelluke 10. märts 2017 Harju
Aravete Keskkool 3 Lumikelluke 10. märts 2017 Järva
Nõva Kool 12 Lumikelluke 10. märts 2017 Lääne
Tallinna Kivila Lasteaed Lumikelluke 10. märts 2017 Harju
Tudulinna Põhikool 6-9 Lumikelluke 10. märts 2017 Ida-Viru
Lehtse Kool Lumikelluke 10. märts 2017 Lääne-Viru
Laitse lasteaed 2 Lumikelluke 10. märts 2017 Harju
Nõo Põhikool 1a Lumikelluke 10. märts 2017 Tartu
Sadala Põhikool 2-3 Lumikelluke 10. märts 2017 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Lumikelluke 10. märts 2017 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Lumikelluke 10. märts 2017 Lääne-Viru
Hargla Kool 24 Lumikelluke 10. märts 2017 Valga
Sonda Kool 5-6 Lumikelluke 11. märts 2017 Ida-Viru
Sonda Kool 1-4 Lumikelluke 11. märts 2017 Ida-Viru
Lasila Põhikool 1-2 Lumikelluke 11. märts 2017 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Lumikelluke 11. märts 2017 Tartu
Pisisaare Algkool 5-6 Lumikelluke 11. märts 2017 Jõgeva
Rakke Gümnaasium 5-6 Lumikelluke 11. märts 2017 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 3 Lumikelluke 12. märts 2017 Põlva
Kohila Gümnaasium 1 Lumikelluke 12. märts 2017 Rapla
Riisipere Lasteaed 2 Lumikelluke 12. märts 2017 Harju
Aravete Keskkool 6 Lumikelluke 12. märts 2017 Järva
Pangapealse Lasteaed Lumikelluke 12. märts 2017 Harju
Kohila Gümnaasium 6c Lumikelluke 12. märts 2017 Rapla
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Lumikelluke 12. märts 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Lumikelluke 12. märts 2017 Harju
Tartu Hansa Kool 1b Lumikelluke 12. märts 2017 Tartu
Lagedi Kool Lumikelluke 12. märts 2017 Harju
Suure-Jaani Kool 1b Lumikelluke 12. märts 2017 Viljandi
Erakool Garant 1 Lumikelluke 12. märts 2017 Harju
Erakool Garant 2b Lumikelluke 12. märts 2017 Harju
Põlula Kool 1-4 Lumikelluke 12. märts 2017 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 2a Lumikelluke 12. märts 2017 Tartu
Erakool Garant 3 Lumikelluke 12. märts 2017 Harju
Erakool Garant 2a Lumikelluke 12. märts 2017 Harju
Otepää Gümnaasium 5a Lumikelluke 13. märts 2017 Valga
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 4 Lumikelluke 13. märts 2017 Harju
Põlva Kool 7c Lumikelluke 13. märts 2017 Põlva
Haanja Kool 1-3 Lumikelluke 13. märts 2017 Võru
Alavere Põhikool 4 Lumikelluke 13. märts 2017 Harju
Kose Gümnaasium 4b Lumikelluke 13. märts 2017 Harju
Rakvere Eragümnaasium 4 Lumikelluke 13. märts 2017 Lääne-Viru
Osula Põhikool 4 Lumikelluke 13. märts 2017 Võru
Peetri Kool 2 Lumikelluke 13. märts 2017 Järva
Koigi Kool Lumikelluke 13. märts 2017 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1-2 Lumikelluke 13. märts 2017 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 4c Lumikelluke 13. märts 2017 Harju
Sillaotsa Kool Lumikelluke 13. märts 2017 Tartu
Saue Gümnaasium 2e Lumikelluke 13. märts 2017 Harju
Sillaotsa Kool 6 Lumikelluke 13. märts 2017 Tartu
Pärnu Rääma Põhikool 2c Lumikelluke 13. märts 2017 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 13. märts 2017 Jõgeva
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 13. märts 2017 Tartu
Rakke Gümnaasium 3 Lumikelluke 13. märts 2017 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Lumikelluke 13. märts 2017 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Lumikelluke 13. märts 2017 Tartu
Laitse lasteaed Lumikelluke 13. märts 2017 Harju
Kose Gümnaasium 1b 2 Lumikelluke 14. märts 2017 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Lumikelluke 14. märts 2017 Harju
Saverna Põhikool 7-8 Lumikelluke 14. märts 2017 Põlva
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Lumikelluke 14. märts 2017 Tartu
Tallinna Lasteaed Vesiroos Lumikelluke 14. märts 2017 Harju
Kõrveküla Põhikool 2c Lumikelluke 14. märts 2017 Tartu
Põlva Kool 7a Lumikelluke 14. märts 2017 Põlva
TERA Peedu kool 3 Lumikelluke 14. märts 2017 Tartumaa
Rakvere Gümnaasium 3a Lumikelluke 14. märts 2017 Lääne-Viru
Aruvälja Lasteaed-Algkool Lumikelluke 15. märts 2017 Pärnu
Alavere Põhikool 3 Lumikelluke 15. märts 2017 Harju
Elva Gümnaasium 1c Lumikelluke 15. märts 2017 Tartu
Rakvere Gümnaasium 2b Lumikelluke 15. märts 2017 Lääne-Viru
Mäetaguse Lasteaed Tõruke 2 Lumikelluke 15. märts 2017 Ida-Viru
Kambja Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 15. märts 2017 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Lumikelluke 15. märts 2017 Jõgeva
Kadrina Keskkool 6b Lumikelluke 15. märts 2017 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 3 Lumikelluke 15. märts 2017 Saare
Otepää Gümnaasium 5b Lumikelluke 15. märts 2017 Valga
Ääsmäe Põhikool 5-6 Lumikelluke 15. märts 2017 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 4a4d Lumikelluke 16. märts 2017 Ida-Viru
Kelvingi Lasteaed Lumikelluke 16. märts 2017 Harju
Kolga Kool 3 Lumikelluke 16. märts 2017 Harju
Sadala Põhikool 14 Lumikelluke 16. märts 2017 Jõgeva
Ravila Lasteaed Lumikelluke 16. märts 2017 Harju
Esku-Kamari Kool 12 Lumikelluke 16. märts 2017 Jõgeva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Lumikelluke 17. märts 2017 Tartu
Laupa Põhikool 1 Lumikelluke 17. märts 2017 Järva
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Lumikelluke 17. märts 2017 Tartu
Sinimäe Põhikool 7 Lumikelluke 17. märts 2017 Ida-Viru
Jäneda Kool 24 Lumikelluke 18. märts 2017 Lääne-Viru
Pärnu Ülejõe Põhikool 4b Lumikelluke 18. märts 2017 Pärnu
Mäetaguse Põhikool 7 Lumikelluke 18. märts 2017 Ida-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 4 Lumikelluke 18. märts 2017 Harju
Mihkli Kool Lumikelluke 19. märts 2017 Lääne-Viru
Püha Miikaeli Kool 2 Lumikelluke 19. märts 2017 Harju
Imavere Põhikool 1-4 Lumikelluke 19. märts 2017 Järva
Mäetaguse Lasteaed Tõruke 3 Lumikelluke 19. märts 2017 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 6b8a Lumikelluke 20. märts 2017 Rapla
Uulu Lasteaed Lumikelluke 20. märts 2017 Pärnu
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 21. märts 2017 Võru
Puiga Põhikool 2 Lumikelluke 21. märts 2017 Võru
Palupera Põhikool Lumikelluke 21. märts 2017 Valga
Gustav Adolfi Gümnaasium Lumikelluke 21. märts 2017 Harju
Alavere Põhikool 5 Lumikelluke 21. märts 2017 Harju
Tõrva Gümnaasium 3a Lumikelluke 22. märts 2017 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Lumikelluke 22. märts 2017 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 57 Lumikelluke 23. märts 2017 Lääne-Viru
Jõõpre Kool 1 Lumikelluke 23. märts 2017 Pärnu
Elva Gümnaasium 2b Lumikelluke 24. märts 2017 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Lumikelluke 25. märts 2017 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Lumikelluke 25. märts 2017 Saare
Haanja Kool 1-2 Lumikelluke 26. märts 2017 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Lumikelluke 26. märts 2017 Lääne-Viru
Hilariuse Kool 2-3 Lumikelluke 27. märts 2017 Harju
Palupera Põhikool 1 Lumikelluke 27. märts 2017 Valga
Laeva Põhikool 2 Lumikelluke 27. märts 2017 Tartu
Laeva Põhikool 3 Lumikelluke 27. märts 2017 Tartu
Valga Põhikool 4c Lumikelluke 28. märts 2017 Valga
Elva Lasteaed Murumuna Lumikelluke 28. märts 2017 Tartu
Tuleviku Lasteaed Lumikelluke 28. märts 2017 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 2b Lumikelluke 28. märts 2017 Harju
Valga Jaanikese Kool 23 Lumikelluke 29. märts 2017 Valga
Lasnamäe Vene Gümnaasium 5c Lumikelluke 30. märts 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Lumikelluke 12. aprill 2017 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 5 Lumikelluke 28. aprill 2017 Harju

Tagasi tulemuste juurde