"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Oootus"
Paula Melnikova
Valga Priimetsa Kool 1b 2
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Hiie Kool 3b Kullerkupp 1. mai 2017 Tartu
Pisisaare Algkool 5-6 Kullerkupp 7. mai 2017 Jõgeva
Eerika lasteaed Laululind Kullerkupp 7. mai 2017 Tartu
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9 Kullerkupp 13. mai 2017 Hiiu
Riia Eesti Põhikool Kullerkupp 15. mai 2017 Välismaa
Rakvere Gümnaasium 2b Kullerkupp 17. mai 2017 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3c Kullerkupp 18. mai 2017 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Kullerkupp 19. mai 2017 Rapla
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Kullerkupp 19. mai 2017 Tartu
Põlva Kool 7b Kullerkupp 19. mai 2017 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Kullerkupp 19. mai 2017 Põlva
Tsirguliina Keskkool 5-6 Kullerkupp 20. mai 2017 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kullerkupp 20. mai 2017 Harju
Tarvastu Gümnaasium 1 Kullerkupp 20. mai 2017 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 2 Kullerkupp 21. mai 2017 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kullerkupp 21. mai 2017 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kullerkupp 21. mai 2017 Lääne
Pihtla Lasteaed Kullerkupp 21. mai 2017 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kullerkupp 22. mai 2017 Harju
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kullerkupp 22. mai 2017 Harju
Kõo Lasteaed Kullerkupp 22. mai 2017 Viljandi
Mihkli Kool Kullerkupp 22. mai 2017 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 2c Kullerkupp 22. mai 2017 Tartu
Kohila Gümnaasium 6c Kullerkupp 23. mai 2017 Rapla
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Kullerkupp 23. mai 2017 Harju
Muhu Põhikool 5 Kullerkupp 23. mai 2017 Saare
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Kullerkupp 23. mai 2017 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Kullerkupp 23. mai 2017 Ida-Viru
Eerika lasteaed Laululind 4 Kullerkupp 23. mai 2017 Tartu
Mäetaguse Lasteaed Tõruke 2 Kullerkupp 24. mai 2017 Ida-Viru
Kolga Kool 3 Kullerkupp 25. mai 2017 Harju
Jõhvi Põhikool 5 Kullerkupp 25. mai 2017 Ida-Viru
Nõva Kool Kullerkupp 25. mai 2017 Lääne
Haljala Lasteaed Kullerkupp 25. mai 2017 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 4a Kullerkupp 25. mai 2017 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kullerkupp 25. mai 2017 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Kullerkupp 26. mai 2017 Lääne
Sonda Kool 5-6 Kullerkupp 26. mai 2017 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kullerkupp 27. mai 2017 Ida-Viru
Peetri Kool 2 Kullerkupp 28. mai 2017 Järva
Tudulinna Põhikool 6-9 Kullerkupp 28. mai 2017 Ida-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Kullerkupp 29. mai 2017 Tartu
Saverna Põhikool 6 Kullerkupp 31. mai 2017 Põlva

Tagasi tulemuste juurde