"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Seltsis segasem"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Riia Eesti Põhikool 2 Kuldnokk 1. märts 2017 Välismaa
Sillaotsa Kool 6 Kuldnokk 2. märts 2017 Tartu
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Kuldnokk 2. märts 2017 Tartu
Varbla Kool 13 Kuldnokk 3. märts 2017 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 1a Kuldnokk 4. märts 2017 Harju
Rõngu Keskkool 2 Kuldnokk 6. märts 2017 Tartu
Are Kool Kuldnokk 8. märts 2017 Pärnu
Haanja Kool 3-4 Kuldnokk 8. märts 2017 Võru
Haljala Lasteaed Kuldnokk 11. märts 2017 Lääne-Viru
Häädemeeste Keskkool 7-8 Kuldnokk 11. märts 2017 Pärnu
Valga Põhikool 3d Kuldnokk 11. märts 2017 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 12. märts 2017 Lääne
Võru Lasteaed Sõleke Kuldnokk 13. märts 2017 Võru
Halliste Põhikool 2 Kuldnokk 13. märts 2017 Viljandi
Türi Põhikool 1b Kuldnokk 13. märts 2017 Järva
Kõo Lasteaed Kuldnokk 14. märts 2017 Viljandi
Haljala Gümnaasium 1b Kuldnokk 14. märts 2017 Lääne-Viru
Järveküla Kool 1e Kuldnokk 14. märts 2017 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 4 Kuldnokk 14. märts 2017 Pärnu
Hummuli Põhikool 3-4 Kuldnokk 14. märts 2017 Valga
Adavere Põhikool 1 Kuldnokk 14. märts 2017 Jõgeva
Emmaste Põhikool 1-4 Kuldnokk 15. märts 2017 Hiiu
Kohila Gümnaasium 2c Kuldnokk 15. märts 2017 Rapla
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kuldnokk 15. märts 2017 Lääne
Andu-Papi Seltsi loodusring Kuldnokk 15. märts 2017 Pärnu
Riia Eesti Põhikool Kuldnokk 15. märts 2017 Välismaa
Virtsu Kool 3 Kuldnokk 15. märts 2017 Lääne
Vanalinna Hariduskolleegium 5 Kuldnokk 15. märts 2017 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1-2 Kuldnokk 15. märts 2017 Harju
Kambja Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 15. märts 2017 Tartu
TERA Peedu kool 3 Kuldnokk 15. märts 2017 Tartumaa
Antsla Gümnaasium 4b Kuldnokk 15. märts 2017 Võru
Pihtla Lasteaed Kuldnokk 15. märts 2017 Saare
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Kuldnokk 15. märts 2017 Jõgeva
Türi Põhikool 3c Kuldnokk 16. märts 2017 Järva
Luunja Lasteaed Midrimaa Kuldnokk 16. märts 2017 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Kuldnokk 16. märts 2017 Võru
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Kuldnokk 16. märts 2017 Pärnu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Kuldnokk 16. märts 2017 Viljandi
Põlva Kool 7b Kuldnokk 16. märts 2017 Põlva
Eerika lasteaed Laululind 4 Kuldnokk 16. märts 2017 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Kuldnokk 16. märts 2017 Põlva
Koonga Põhikool 5-6 Kuldnokk 16. märts 2017 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 3 Kuldnokk 16. märts 2017 Saare
Mäetaguse Lasteaed Tõruke 3 Kuldnokk 16. märts 2017 Ida-Viru
Koigi Kool Kuldnokk 17. märts 2017 Järva
Pirita Majandusgümnaasium 4c Kuldnokk 17. märts 2017 Harju
Alavere Põhikool 1 Kuldnokk 17. märts 2017 Harju
Kabala Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 17. märts 2017 Rapla
Lehtse Kool Kuldnokk 17. märts 2017 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 2b Kuldnokk 17. märts 2017 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b Kuldnokk 17. märts 2017 Harju
Kolga Kool 3 Kuldnokk 17. märts 2017 Harju
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1a Kuldnokk 18. märts 2017 Tartu
Kadrina Keskkool 6b Kuldnokk 18. märts 2017 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Kuldnokk 18. märts 2017 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Kuldnokk 18. märts 2017 Lääne-Viru
Ravila Lasteaed Kuldnokk 18. märts 2017 Harju
Valga Priimetsa Kool 1-4 Kuldnokk 18. märts 2017 Valga
Tamsalu Gümnaasium 4a Kuldnokk 18. märts 2017 Lääne-Viru
Riisipere Lasteaed 2 Kuldnokk 18. märts 2017 Harju
Keeni Põhikool 2 Kuldnokk 18. märts 2017 Valga
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Kuldnokk 18. märts 2017 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Kuldnokk 19. märts 2017 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12 Kuldnokk 19. märts 2017 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 3 Kuldnokk 19. märts 2017 Rapla
Tallinna Kivila Lasteaed Kuldnokk 19. märts 2017 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 4 Kuldnokk 19. märts 2017 Harju
Aravete Keskkool 3 Kuldnokk 20. märts 2017 Järva
Kõrveküla Põhikool 2a Kuldnokk 20. märts 2017 Tartu
Konguta Kool 1 Kuldnokk 20. märts 2017 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Kuldnokk 20. märts 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kuldnokk 20. märts 2017 Harju
Lagedi Kool 1 Kuldnokk 20. märts 2017 Harju
Rakke Gümnaasium 57 Kuldnokk 20. märts 2017 Lääne-Viru
Järveküla Kool 4-6 Kuldnokk 20. märts 2017 Harju
Pirita Lasteaed Kuldnokk 20. märts 2017 Harju
Hargla Kool 24 Kuldnokk 20. märts 2017 Valga
Hargla Kool 13 Kuldnokk 20. märts 2017 Valga
Erakool Garant 3 Kuldnokk 20. märts 2017 Harju
Varbla Kool 24 Kuldnokk 21. märts 2017 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 21. märts 2017 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kuldnokk 21. märts 2017 Harju
Ramsi Lasteaed Kuldnokk 21. märts 2017 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 6 Kuldnokk 21. märts 2017 Valga
Tudulinna Põhikool 6-9 Kuldnokk 21. märts 2017 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 5 Kuldnokk 21. märts 2017 Valga
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Kuldnokk 21. märts 2017 Harju
Tilsi Põhikool 4 Kuldnokk 21. märts 2017 Põlva
Nõo Põhikool 2a Kuldnokk 21. märts 2017 Tartu
Jäneda Kool 24 Kuldnokk 21. märts 2017 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 4 Kuldnokk 22. märts 2017 Lääne-Viru
Viljandi Kaare Kool 5f Kuldnokk 22. märts 2017 Viljandi
Tudulinna Põhikool 23 Kuldnokk 22. märts 2017 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Südameke Kuldnokk 22. märts 2017 Harju
Tallinna Südalinna Kool 1c 2 Kuldnokk 22. märts 2017 Harju
Lehola Kool Kuldnokk 22. märts 2017 Harju
Tõrva Gümnaasium 3a Kuldnokk 22. märts 2017 Valga
Eerika lasteaed Laululind Kuldnokk 22. märts 2017 Tartu
Uulu Lasteaed Kuldnokk 23. märts 2017 Pärnu
Vääna Mõisakool Kuldnokk 23. märts 2017 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 2c Kuldnokk 23. märts 2017 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kuldnokk 23. märts 2017 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kuldnokk 23. märts 2017 Harju
Põlula Kool 1-4 Kuldnokk 23. märts 2017 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 5 Kuldnokk 23. märts 2017 Ida-Viru
Riidaja Põhikool 5-8 Kuldnokk 23. märts 2017 Valga
Sõmerpalu Põhikool 4 Kuldnokk 23. märts 2017 Võru
Rakke Gümnaasium 2 Kuldnokk 23. märts 2017 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Kuldnokk 23. märts 2017 Rapla
Mustjala Lasteaed-Põhikool 45 Kuldnokk 23. märts 2017 Saare
Hiiu Valla Lasteaed Kuldnokk 23. märts 2017 Hiiu
Sadala Põhikool 2-3 Kuldnokk 23. märts 2017 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 2 Kuldnokk 24. märts 2017 Valga
Puiga Põhikool 3 Kuldnokk 24. märts 2017 Võru
Kasti Lasteaed Karikakar Kuldnokk 24. märts 2017 Rapla
Kehra Gümnaasium 2c Kuldnokk 24. märts 2017 Harju
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9 Kuldnokk 24. märts 2017 Hiiu
Jõõpre Kool 1 Kuldnokk 24. märts 2017 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 2 Kuldnokk 24. märts 2017 Viljandi
Viluste Põhikool 2 Kuldnokk 24. märts 2017 Põlva
Kose Gümnaasium 4b Kuldnokk 24. märts 2017 Harju
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 345 Kuldnokk 24. märts 2017 Hiiu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 24. märts 2017 Jõgeva
Saue Gümnaasium 2e Kuldnokk 24. märts 2017 Harju
Mihkli Kool Kuldnokk 24. märts 2017 Lääne-Viru
Hummuli Valla Lasteaed Sipsik Kuldnokk 24. märts 2017 Valga
Türi Lokuta lasteaed Kuldnokk 24. märts 2017 Järva
Kohila Gümnaasium 4 Kuldnokk 25. märts 2017 Rapla
TERA Peedu kool 4 Kuldnokk 25. märts 2017 Tartumaa
Kose Gümnaasium 1b 2 Kuldnokk 25. märts 2017 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 25. märts 2017 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Kuldnokk 25. märts 2017 Hiiu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Kuldnokk 25. märts 2017 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 4a4d Kuldnokk 25. märts 2017 Ida-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Kuldnokk 25. märts 2017 Harju
Mäetaguse Põhikool 7 Kuldnokk 25. märts 2017 Ida-Viru
Nõo Põhikool 1a Kuldnokk 25. märts 2017 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Kuldnokk 25. märts 2017 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6b Kuldnokk 26. märts 2017 Jõgeva
Rannu Kool 6 Kuldnokk 26. märts 2017 Tartu
Saare valla lasteaed Siilike Kuldnokk 26. märts 2017 Jõgeva
Põlva Kool 46 Kuldnokk 26. märts 2017 Põlva
Pisisaare Algkool 5-6 Kuldnokk 26. märts 2017 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kuldnokk 26. märts 2017 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Kuldnokk 26. märts 2017 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Kuldnokk 26. märts 2017 Tartu
Kohila Gümnaasium 6b8a Kuldnokk 27. märts 2017 Rapla
Palupera Põhikool 1 Kuldnokk 27. märts 2017 Valga
Vara Põhikool 4 Kuldnokk 27. märts 2017 Tartu
Rakvere Gümnaasium 3c Kuldnokk 27. märts 2017 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Kuldnokk 27. märts 2017 Võru
Rakvere Reaalgümnaasium 3b Kuldnokk 27. märts 2017 Lääne-Viru
Sutlema Lasteaed Linnupesa Kuldnokk 27. märts 2017 Rapla
Puhja Lasteaed Pääsusilm Kuldnokk 27. märts 2017 Tartu
Kiviõli 1. Keskkool 6c Kuldnokk 27. märts 2017 Ida-Viru
Paide Gümnaasium 2b Kuldnokk 27. märts 2017 Järva
Pärnu Ülejõe Lasteaed Kuldnokk 28. märts 2017 Pärnu
Valga Põhikool 4c Kuldnokk 28. märts 2017 Valga
Alavere Põhikool 3 Kuldnokk 28. märts 2017 Harju
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 28. märts 2017 Saare
Melliste Algkool-Lasteaed 1-3 Kuldnokk 28. märts 2017 Tartu
Otepää Gümnaasium 5a Kuldnokk 28. märts 2017 Valga
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Kuldnokk 28. märts 2017 Hiiu
Kuressaare Gümnaasium 3a Kuldnokk 28. märts 2017 Saare
Tõrva Gümnaasium 4 Kuldnokk 28. märts 2017 Valga
Elva Lasteaed Murumuna Kuldnokk 28. märts 2017 Tartu
Kuuste Kool 5 Kuldnokk 28. märts 2017 Tartu
Põlva Kool 7a Kuldnokk 29. märts 2017 Põlva
Tsirguliina Keskkool 5-6 Kuldnokk 29. märts 2017 Valga
Palupera Põhikool Kuldnokk 29. märts 2017 Valga
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kuldnokk 29. märts 2017 Harju
Laitse lasteaed Kuldnokk 29. märts 2017 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Kuldnokk 29. märts 2017 Harju
Valga Jaanikese Kool 23 Kuldnokk 29. märts 2017 Valga
Tartu Hiie Kool 1bb Kuldnokk 30. märts 2017 Tartu
Muraste Looduskool Kuldnokk 30. märts 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Kuldnokk 30. märts 2017 Harju
Saverna Põhikool 6 Kuldnokk 30. märts 2017 Põlva
Kohila Gümnaasium 6c Kuldnokk 30. märts 2017 Rapla
Lasila Põhikool 6-7 Kuldnokk 30. märts 2017 Lääne-Viru
Laitse lasteaed 2 Kuldnokk 31. märts 2017 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 4c Kuldnokk 31. märts 2017 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3b Kuldnokk 31. märts 2017 Harju
Rakke Gümnaasium 3 Kuldnokk 31. märts 2017 Lääne-Viru
Põlva Kool 7c Kuldnokk 1. aprill 2017 Põlva
Rakvere Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2017 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Kuldnokk 1. aprill 2017 Pärnu
Suure-Jaani Kool 1a Kuldnokk 1. aprill 2017 Viljandi
Alavere Põhikool 2 Kuldnokk 1. aprill 2017 Harju
Aravete Keskkool 6 Kuldnokk 2. aprill 2017 Järva
Imavere Põhikool 1-4 Kuldnokk 2. aprill 2017 Järva
Ruhnu Põhikool 2-9 Kuldnokk 2. aprill 2017 Saare
Haapsalu Linna Algkool 1b Kuldnokk 2. aprill 2017 Lääne
Nõva Kool 4-7 Kuldnokk 2. aprill 2017 Lääne
Sadala Põhikool 14 Kuldnokk 2. aprill 2017 Jõgeva
Sonda Kool 1-4 Kuldnokk 2. aprill 2017 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Kuldnokk 2. aprill 2017 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Kuldnokk 2. aprill 2017 Pärnu
Mäetaguse Lasteaed Tõruke 2 Kuldnokk 2. aprill 2017 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 5-6 Kuldnokk 3. aprill 2017 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2b Kuldnokk 3. aprill 2017 Tartu
Elva Gümnaasium 1c Kuldnokk 3. aprill 2017 Tartu
Ridala Põhikool 4 Kuldnokk 3. aprill 2017 Lääne
Tallinna Muusikakeskkool 5 Kuldnokk 3. aprill 2017 Harju
Parksepa Keskkool 7 Kuldnokk 3. aprill 2017 Võru
Otepää Gümnaasium 5b Kuldnokk 3. aprill 2017 Valga
Paikuse Põhikool 2b Kuldnokk 3. aprill 2017 Pärnu
Kadrina Keskkool 1b Kuldnokk 3. aprill 2017 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 1 Kuldnokk 4. aprill 2017 Põlva
Tallinna Lepistiku Lasteaed Kuldnokk 4. aprill 2017 Harju
Laeva Põhikool 2 Kuldnokk 4. aprill 2017 Tartu
Türi Põhikool 2a Kuldnokk 4. aprill 2017 Järva
Rakvere Gümnaasium 2d Kuldnokk 4. aprill 2017 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Vesiroos Kuldnokk 4. aprill 2017 Harju
Peetri Kool 2 Kuldnokk 4. aprill 2017 Järva
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 4 Kuldnokk 4. aprill 2017 Harju
Nõva Kool 12 Kuldnokk 4. aprill 2017 Lääne
Tallinna Saksa Gümnaasium 2b Kuldnokk 5. aprill 2017 Harju
Laeva Põhikool 3 Kuldnokk 5. aprill 2017 Tartu
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Kuldnokk 5. aprill 2017 Tartu
Sinimäe Põhikool 7 Kuldnokk 6. aprill 2017 Ida-Viru
Tallinna Meelespea Lasteaed Kuldnokk 7. aprill 2017 Harju
Kõrveküla Põhikool 2c Kuldnokk 7. aprill 2017 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1 Kuldnokk 7. aprill 2017 Jõgeva
Tartu Raatuse Kool 2c Kuldnokk 7. aprill 2017 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Kuldnokk 8. aprill 2017 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 2b Kuldnokk 10. aprill 2017 Lääne-Viru
Lagedi Kool Kuldnokk 10. aprill 2017 Harju
Tornimäe Põhikool 1-4 Kuldnokk 10. aprill 2017 Saare
Hilariuse Kool 2-3 Kuldnokk 11. aprill 2017 Harju
Kelvingi Lasteaed Kuldnokk 12. aprill 2017 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Kuldnokk 14. aprill 2017 Harju
Tarvastu Gümnaasium 1 Kuldnokk 16. aprill 2017 Viljandi
Gustav Adolfi Gümnaasium Kuldnokk 16. aprill 2017 Harju
Esku-Kamari Kool 12 Kuldnokk 17. aprill 2017 Jõgeva
Lümanda Põhikool 3 Kuldnokk 20. aprill 2017 Saare
Metsküla Algkool 1-3 Kuldnokk 20. aprill 2017 Lääne
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Kuldnokk 21. aprill 2017 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Kuldnokk 23. aprill 2017 Tartu
Tartu Hansa Kool 1b Kuldnokk 27. aprill 2017 Tartu
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d 5 Kuldnokk 28. aprill 2017 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Kuldnokk 5. mai 2017 Ida-Viru
Viiratsi Kool 3 Kuldnokk 5. mai 2017 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde