"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"VALVUR"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Krootuse Põhikool 1 Ülane 5. aprill 2017 Põlva
Eerika lasteaed Laululind 2 Ülane 7. aprill 2017 Tartu
Riia Eesti Põhikool Ülane 8. aprill 2017 Välismaa
Viluste Põhikool 2 Ülane 8. aprill 2017 Põlva
Aste Põhikool 3 Ülane 8. aprill 2017 Saare
Riidaja Põhikool 5-8 Ülane 9. aprill 2017 Valga
Pihtla Lasteaed Ülane 9. aprill 2017 Saare
Türi Põhikool 2a Ülane 10. aprill 2017 Järva
Saverna Põhikool 6 Ülane 10. aprill 2017 Põlva
Sinimäe Põhikool 7 Ülane 10. aprill 2017 Ida-Viru
Lahmuse Kool 4- Ülane 10. aprill 2017 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Ülane 10. aprill 2017 Hiiu
Keeni Põhikool 2 Ülane 10. aprill 2017 Valga
Põlva Kool 46 Ülane 10. aprill 2017 Põlva
Valga Põhikool 3d Ülane 11. aprill 2017 Valga
Tarvastu Gümnaasium 2 Ülane 12. aprill 2017 Viljandi
Risti Põhikool 2-4 Ülane 12. aprill 2017 Lääne
Orissaare Gümnaasium 3 Ülane 12. aprill 2017 Saare
Tornimäe Põhikool 1-4 Ülane 12. aprill 2017 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Ülane 13. aprill 2017 Hiiu
Luunja Lasteaed Midrimaa Ülane 13. aprill 2017 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Ülane 14. aprill 2017 Hiiu
Muraste Looduskool Ülane 14. aprill 2017 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Ülane 14. aprill 2017 Põlva
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Ülane 15. aprill 2017 Viljandi
Riia Eesti Põhikool 2 Ülane 16. aprill 2017 Välismaa
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Ülane 16. aprill 2017 Tartu
Varbla Kool 13 Ülane 16. aprill 2017 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Ülane 16. aprill 2017 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 23 Ülane 16. aprill 2017 Ida-Viru
Muhu Põhikool 5 Ülane 16. aprill 2017 Saare
Varbla Kool 24 Ülane 17. aprill 2017 Pärnu
Pärnu Ülejõe Põhikool 4b Ülane 17. aprill 2017 Pärnu
Kõo Lasteaed Ülane 17. aprill 2017 Viljandi
Valga Jaanikese Kool 23 Ülane 17. aprill 2017 Valga
Hiiu Valla Lasteaed Ülane 17. aprill 2017 Hiiu
Pirita Lasteaed Ülane 17. aprill 2017 Harju
Emmaste Põhikool 1 Ülane 17. aprill 2017 Hiiu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Ülane 17. aprill 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Ülane 18. aprill 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Ülane 19. aprill 2017 Harju
Tuleviku Lasteaed Ülane 19. aprill 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Ülane 19. aprill 2017 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 45 2 Ülane 20. aprill 2017 Saare
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Ülane 20. aprill 2017 Harju
Riisipere Lasteaed 2 Ülane 20. aprill 2017 Harju
Ramsi Lasteaed Ülane 20. aprill 2017 Viljandi
Eerika lasteaed Laululind Ülane 21. aprill 2017 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Ülane 21. aprill 2017 Lääne
Erakool Garant 1 Ülane 21. aprill 2017 Harju
Uulu Lasteaed Ülane 21. aprill 2017 Pärnu
Erakool Garant 3 Ülane 22. aprill 2017 Harju
Elva Gümnaasium 2b Ülane 22. aprill 2017 Tartu
Sonda Kool 1-4 Ülane 22. aprill 2017 Ida-Viru
Ruhnu Põhikool 2-9 Ülane 22. aprill 2017 Saare
Rakvere Gümnaasium 2d Ülane 22. aprill 2017 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Ülane 23. aprill 2017 Harju
Haanja Kool 1-3 Ülane 23. aprill 2017 Võru
Suure-Jaani Kool 1a Ülane 23. aprill 2017 Viljandi
Nõva Kool 12 Ülane 23. aprill 2017 Lääne
Tallinna Lepatriinu Lasteaed Ülane 23. aprill 2017 Harju
Valga Priimetsa Kool 1-4 Ülane 23. aprill 2017 Valga
Pisisaare Algkool 5-6 Ülane 23. aprill 2017 Jõgeva
Kõrveküla Põhikool 2a Ülane 24. aprill 2017 Tartu
Nõva Kool Ülane 24. aprill 2017 Lääne
Põlva Kool 7b Ülane 24. aprill 2017 Põlva
Lümanda Põhikool 3 Ülane 24. aprill 2017 Saare
Vääna Mõisakool Ülane 24. aprill 2017 Harju
Nurme Kool 5-9b Ülane 24. aprill 2017 Järva
Jõhvi Põhikool 5 Ülane 24. aprill 2017 Ida-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 4c Ülane 24. aprill 2017 Harju
Kolga Kool 3 Ülane 24. aprill 2017 Harju
Virtsu Kool 3 Ülane 24. aprill 2017 Lääne
Türi Põhikool 1b Ülane 24. aprill 2017 Järva
Nõo Põhikool 1a Ülane 24. aprill 2017 Tartu
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Ülane 24. aprill 2017 Lääne-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Ülane 24. aprill 2017 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Ülane 25. aprill 2017 Võru
Saare valla lasteaed Siilike Ülane 25. aprill 2017 Jõgeva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9 Ülane 25. aprill 2017 Hiiu
Sutlema Lasteaed Linnupesa Ülane 26. aprill 2017 Rapla
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Ülane 26. aprill 2017 Pärnu
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Ülane 26. aprill 2017 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Ülane 26. aprill 2017 Ida-Viru
Kiviõli 1. Keskkool 6c Ülane 26. aprill 2017 Ida-Viru
Ridala Põhikool 4 Ülane 26. aprill 2017 Lääne
Rannu Kool 6 Ülane 27. aprill 2017 Tartu
Koigi Kool Ülane 27. aprill 2017 Järva
Värska Gümnaasium 3 Ülane 27. aprill 2017 Põlva
Tsirguliina Keskkool 5-6 Ülane 27. aprill 2017 Valga
Tõrva Gümnaasium 4 Ülane 27. aprill 2017 Valga
Tõrva Gümnaasium 2 Ülane 27. aprill 2017 Valga
Antsla Gümnaasium 4b Ülane 27. aprill 2017 Võru
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1b Ülane 27. aprill 2017 Tartu
Tallinna Lehola Lasteaed Ülane 28. aprill 2017 Harju
Lehtse Kool Ülane 28. aprill 2017 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 1a Ülane 28. aprill 2017 Harju
Tudulinna Põhikool 6-9 Ülane 28. aprill 2017 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium Ülane 28. aprill 2017 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Ülane 28. aprill 2017 Harju
Alavere Põhikool 3 Ülane 28. aprill 2017 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Ülane 28. aprill 2017 Lääne-Viru
Erakool Garant 2a Ülane 28. aprill 2017 Harju
Osula Põhikool 4 Ülane 29. aprill 2017 Võru
Rakke Gümnaasium 2 Ülane 29. aprill 2017 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Ülane 30. aprill 2017 Lääne-Viru
Kuressaare Gümnaasium 3a Ülane 30. aprill 2017 Saare
Kohila Gümnaasium 6c Ülane 30. aprill 2017 Rapla
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Ülane 30. aprill 2017 Pärnu
Ravila Lasteaed Ülane 30. aprill 2017 Harju
Kehra Gümnaasium 2c Ülane 30. aprill 2017 Harju
Paikuse Põhikool 2b Ülane 1. mai 2017 Pärnu
Konguta Kool 1 Ülane 1. mai 2017 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Ülane 1. mai 2017 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Ülane 1. mai 2017 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 2b Ülane 1. mai 2017 Tartu
Haapsalu Linna Algkool 1b Ülane 1. mai 2017 Lääne
Vääna-Jõesuu Kool 2 Ülane 1. mai 2017 Harju
Kohila Gümnaasium 3 Ülane 2. mai 2017 Rapla
Rõngu Keskkool 2 Ülane 2. mai 2017 Tartu
Palupera Põhikool Ülane 2. mai 2017 Valga
Kanepi Gümnaasium 3 Ülane 2. mai 2017 Põlva
Rakvere Gümnaasium 3c Ülane 2. mai 2017 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 1-4 Ülane 2. mai 2017 Järva
Haljala Lasteaed Ülane 2. mai 2017 Lääne-Viru
TERA Peedu kool 3 Ülane 2. mai 2017 Tartumaa
Sadala Põhikool 14 Ülane 2. mai 2017 Jõgeva
Haljala Gümnaasium 1b Ülane 2. mai 2017 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1c Ülane 3. mai 2017 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 4a Ülane 3. mai 2017 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1b Ülane 3. mai 2017 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed Ülane 3. mai 2017 Järva
Vanalinna Hariduskolleegium 5 Ülane 3. mai 2017 Harju
Nõva Kool 4-7 Ülane 3. mai 2017 Lääne
Peetri Kool 2 Ülane 4. mai 2017 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12 Ülane 4. mai 2017 Jõgeva
Mihkli Kool Ülane 4. mai 2017 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 4 Ülane 4. mai 2017 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Ülane 4. mai 2017 Pärnu
Loksa Gümnaasium 4a Ülane 4. mai 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ülane 4. mai 2017 Harju
Alavere Põhikool 2 Ülane 4. mai 2017 Harju
Laeva Põhikool 2 Ülane 5. mai 2017 Tartu
Põlva Kool 7a Ülane 5. mai 2017 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Ülane 5. mai 2017 Ida-Viru
Kose Gümnaasium 4b Ülane 5. mai 2017 Harju
Viiratsi Kool 3 Ülane 5. mai 2017 Viljandi
Haanja Kool 1-2 Ülane 5. mai 2017 Võru
Alavere Põhikool 1 Ülane 6. mai 2017 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 5 Ülane 6. mai 2017 Harju
Lagedi Kool Ülane 6. mai 2017 Harju
Laitse lasteaed 2 Ülane 6. mai 2017 Harju
Laeva Põhikool 3 Ülane 6. mai 2017 Tartu
Tilsi Põhikool 4 Ülane 6. mai 2017 Põlva
Kõrveküla Põhikool 2c Ülane 7. mai 2017 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1a Ülane 7. mai 2017 Tartu
Kohila Gümnaasium 4 Ülane 7. mai 2017 Rapla
Keila Lasteaed Vikerkaar Ülane 8. mai 2017 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Ülane 8. mai 2017 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 8. mai 2017 Jõgeva
Eerika lasteaed Laululind 4 Ülane 9. mai 2017 Tartu
Rakke Gümnaasium 3 Ülane 10. mai 2017 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 5b Ülane 10. mai 2017 Valga
Otepää Gümnaasium 5a Ülane 10. mai 2017 Valga
Alavere Põhikool 4 Ülane 12. mai 2017 Harju
Tartu Hansa Kool 1b Ülane 12. mai 2017 Tartu
TERA Peedu kool 4 Ülane 12. mai 2017 Tartumaa
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Ülane 12. mai 2017 Harju
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 345 Ülane 13. mai 2017 Hiiu
Paide Gümnaasium 2b Ülane 15. mai 2017 Järva
Pisisaare Algkool 14 Ülane 16. mai 2017 Jõgeva
Esku-Kamari Kool 12 Ülane 18. mai 2017 Jõgeva
Kadrina Keskkool 6b Ülane 23. mai 2017 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde