"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Puuroos"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kadrina Keskkool 3b Varsakabi 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4c Varsakabi 11. aprill 2012 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Varsakabi 14. aprill 2012 Jõgeva
Kostivere Põhikool 1 Varsakabi 15. aprill 2012 Harju
Tallinna Reaalkool 5b Varsakabi 17. aprill 2012 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Varsakabi 18. aprill 2012 Lääne
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Varsakabi 19. aprill 2012 Pärnu
Elva Gümnaasium 6c Varsakabi 19. aprill 2012 Tartu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3a Varsakabi 20. aprill 2012 Pärnu
Ristiku Põhikool 5a Varsakabi 20. aprill 2012 Harju
Kadrina Keskkool 2b Varsakabi 21. aprill 2012 Lääne-Viru
Salme Põhikool 7-9 Varsakabi 21. aprill 2012 Saare
Tallinna Reaalkool 5a Varsakabi 21. aprill 2012 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Varsakabi 21. aprill 2012 Ida-Viru
Põlula Kool 5 Varsakabi 21. aprill 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Varsakabi 21. aprill 2012 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3c Varsakabi 22. aprill 2012 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Varsakabi 22. aprill 2012 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Varsakabi 22. aprill 2012 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 1 Varsakabi 22. aprill 2012 Põlva
Anna Haava nim Pala Kool 4 Varsakabi 23. aprill 2012 Jõgeva
Kehtna Põhikool 1-9 Varsakabi 23. aprill 2012 Rapla
Kuressaare Gümnaasium 6c Varsakabi 23. aprill 2012 Saare
Alu Lasteaed-Algkool 3 Varsakabi 23. aprill 2012 Rapla
Peetri Põhikool 6 Varsakabi 23. aprill 2012 Järva
Emmaste Põhikool Varsakabi 24. aprill 2012 Hiiu
Valga Jaanikese Kool 5-6b Varsakabi 25. aprill 2012 Valga
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Varsakabi 25. aprill 2012 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Varsakabi 25. aprill 2012 Ida-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Varsakabi 25. aprill 2012 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Varsakabi 26. aprill 2012 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Varsakabi 26. aprill 2012 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Varsakabi 26. aprill 2012 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Varsakabi 26. aprill 2012 Harju
Tali Põhikool 5-9 Varsakabi 26. aprill 2012 Pärnu
Taebla Gümnaasium 1-4 Varsakabi 26. aprill 2012 Lääne
Puiga Põhikool 1 Varsakabi 26. aprill 2012 Võru
Tudulinna Põhikool 4 Varsakabi 27. aprill 2012 Ida-Viru
Kõpu Põhikool Varsakabi 27. aprill 2012 Viljandi
Tudulinna Põhikool 3 Varsakabi 27. aprill 2012 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Varsakabi 28. aprill 2012 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Varsakabi 28. aprill 2012 Jõgeva
Hummuli Põhikool 4 Varsakabi 28. aprill 2012 Valga
Mooste Põhikool 3 Varsakabi 28. aprill 2012 Põlva
Suuremõisa Põhikool 1-4 Varsakabi 28. aprill 2012 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 5-7 Varsakabi 28. aprill 2012 Hiiu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Varsakabi 28. aprill 2012 Lääne-Viru
Tääksi Põhikool 5-9 Varsakabi 28. aprill 2012 Viljandi
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Varsakabi 28. aprill 2012 Harju
Konguta Kool 5-6 Varsakabi 28. aprill 2012 Tartu
Orava Põhikool 5 Varsakabi 28. aprill 2012 Põlva
Peetri Põhikool 3-4 Varsakabi 29. aprill 2012 Järva
Heimtali Põhikool 5a6 Varsakabi 29. aprill 2012 Viljandi
Kadrina Keskkool 6a Varsakabi 29. aprill 2012 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Varsakabi 29. aprill 2012 Harju
Virtsu Kool 5-9 Varsakabi 29. aprill 2012 Lääne
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Varsakabi 29. aprill 2012 Pärnu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Varsakabi 29. aprill 2012 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Varsakabi 30. aprill 2012 Pärnu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Varsakabi 30. aprill 2012 Lääne
Saverna Põhikool Varsakabi 30. aprill 2012 Põlva
Risti Põhikool 1a3 Varsakabi 30. aprill 2012 Lääne
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Varsakabi 30. aprill 2012 Viljandi
Virtsu Kool 2-3 Varsakabi 30. aprill 2012 Lääne
Peetri Lasteaed Varsakabi 30. aprill 2012 Järva
Orissaare Gümnaasium 2 Varsakabi 30. aprill 2012 Saare
Saverna Põhikool 5 Varsakabi 30. aprill 2012 Põlva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Varsakabi 1. mai 2012 Pärnu
Muraste Looduskool Varsakabi 1. mai 2012 Harju
Nõva Põhikool 1-3 Varsakabi 1. mai 2012 Lääne
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Varsakabi 1. mai 2012 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Varsakabi 1. mai 2012 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 4 Varsakabi 1. mai 2012 Saare
Rapla Ühisgümnaasium 1a Varsakabi 1. mai 2012 Rapla
Viljandi Maagümnaasium 4a Varsakabi 1. mai 2012 Viljandi
Tartu Hiie Kool 6b Varsakabi 1. mai 2012 Tartu
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Varsakabi 1. mai 2012 Pärnu
Sonda Põhikool 1-4 Varsakabi 2. mai 2012 Ida-Viru
Valga Vene Gümnaasium 6a Varsakabi 2. mai 2012 Valga
Uulu Lasteaed Varsakabi 2. mai 2012 Pärnu
Himmaste Algkool 12 Varsakabi 2. mai 2012 Põlva
Jõhvi Gümnaasium 6b Varsakabi 2. mai 2012 Ida-Viru
Haanja Kool 6 Varsakabi 2. mai 2012 Võru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Varsakabi 2. mai 2012 Jõgeva
Puurmani Lasteaed Siilipesa Varsakabi 2. mai 2012 Jõgeva
Elva Gümnaasium 5c Varsakabi 3. mai 2012 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 2a Varsakabi 3. mai 2012 Ida-Viru
Kiili Gümnaasium Varsakabi 3. mai 2012 Harju
Lehtse Kool 2-3 Varsakabi 3. mai 2012 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1a Varsakabi 3. mai 2012 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 1-4 Varsakabi 3. mai 2012 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Varsakabi 3. mai 2012 Lääne
Imavere Põhikool 2a Varsakabi 3. mai 2012 Järva
Mikitamäe Kool 5-6 Varsakabi 3. mai 2012 Põlva
Saarepeedi Kool 6 Varsakabi 4. mai 2012 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Varsakabi 4. mai 2012 Pärnu
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Varsakabi 4. mai 2012 Järva
Kanepi Gümnaasium 3 Varsakabi 4. mai 2012 Põlva
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Varsakabi 4. mai 2012 Harju
Tääksi Põhikool 1-4 Varsakabi 4. mai 2012 Viljandi
Puhja Lasteaed Pääsusilm Varsakabi 4. mai 2012 Tartu
Risti Põhikool (Harju) 1 Varsakabi 4. mai 2012 Harju
Puhja Gümnaasium 2 Varsakabi 4. mai 2012 Tartu
Tilsi Põhikool 6 Varsakabi 4. mai 2012 Põlva
Ruhnu Põhikool 1-9 Varsakabi 4. mai 2012 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Varsakabi 4. mai 2012 Lääne
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 5. mai 2012 Saare
Tartu Erakool 2a Varsakabi 5. mai 2012 Tartu
Paikuse Põhikool 1b Varsakabi 5. mai 2012 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Varsakabi 5. mai 2012 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 3 Varsakabi 5. mai 2012 Saare
Audentese Erakool 6b Varsakabi 5. mai 2012 Harju
Nõo Põhikool 5-9 2 Varsakabi 6. mai 2012 Tartu
Krootuse Põhikool 2 Varsakabi 6. mai 2012 Põlva
Kääpa Põhikool 3 Varsakabi 6. mai 2012 Võru
Viluste Põhikool 1 Varsakabi 6. mai 2012 Põlva
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Varsakabi 6. mai 2012 Viljandi
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Varsakabi 6. mai 2012 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool 2 Varsakabi 6. mai 2012 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Varsakabi 6. mai 2012 Viljandi
Raasiku Põhikool 4 Varsakabi 6. mai 2012 Harju
Oru Põhikool 4 2 Varsakabi 7. mai 2012 Harju
Palupera Põhikool Varsakabi 7. mai 2012 Valga
Nõva Põhikool 5-9 Varsakabi 7. mai 2012 Lääne
Haanja Kool 1a Varsakabi 7. mai 2012 Võru
Rakke Gümnaasium 2 Varsakabi 7. mai 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 2 Varsakabi 7. mai 2012 Lääne-Viru
Virtsu Kool 14 Varsakabi 7. mai 2012 Lääne
Kärstna Kool 5-6 Varsakabi 7. mai 2012 Viljandi
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Varsakabi 7. mai 2012 Harju
Kohila Gümnaasium 3b Varsakabi 7. mai 2012 Rapla
Vaida Põhikool 4 Varsakabi 7. mai 2012 Harju
Luua Algkool 1-4 Varsakabi 7. mai 2012 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Varsakabi 7. mai 2012 Lääne-Viru
Kolga Keskkool 1 Varsakabi 7. mai 2012 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2b Varsakabi 8. mai 2012 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Varsakabi 8. mai 2012 Tartu
Osula Põhikool 3 Varsakabi 8. mai 2012 Võru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Varsakabi 8. mai 2012 Põlva
Kose Gümnaasium 3b Varsakabi 8. mai 2012 Harju
Osula Põhikool 2 Varsakabi 8. mai 2012 Võru
Lihula Gümnaasium 1 Varsakabi 9. mai 2012 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Varsakabi 9. mai 2012 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Varsakabi 9. mai 2012 Pärnu
Kohila Gümnaasium 7c Varsakabi 9. mai 2012 Rapla
Rakvere Linna Algkool 4 Varsakabi 9. mai 2012 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 1 Varsakabi 9. mai 2012 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Varsakabi 9. mai 2012 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Varsakabi 9. mai 2012 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Varsakabi 10. mai 2012 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 4c Varsakabi 10. mai 2012 Saare
Sõmerpalu Põhikool 3 Varsakabi 12. mai 2012 Võru
Hargla Kool 4 Varsakabi 13. mai 2012 Valga
Vääna Mõisakool Varsakabi 14. mai 2012 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Varsakabi 14. mai 2012 Harju
Alavere Põhikool 5 Varsakabi 15. mai 2012 Harju
Metsküla Algkool 5-6 Varsakabi 17. mai 2012 Lääne

Tagasi tulemuste juurde