"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kevad"
Mehis Ries
Jäneda Kool 24
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 23. märts 2012 Pärnu
Rõngu Keskkool 1-4 Valge-toonekurg 25. märts 2012 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 25. märts 2012 Pärnu
Hargla Kool 7 Valge-toonekurg 25. märts 2012 Valga
Kääpa Põhikool 4 Valge-toonekurg 26. märts 2012 Võru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Valge-toonekurg 26. märts 2012 Harju
Krootuse Põhikool 2 Valge-toonekurg 27. märts 2012 Põlva
Torma lasteaed Linnutaja 2 Valge-toonekurg 27. märts 2012 Jõgeva
Tallinna Reaalkool 5a Valge-toonekurg 28. märts 2012 Harju
Vaida Põhikool 4 Valge-toonekurg 28. märts 2012 Harju
Konguta Kool 5-6 Valge-toonekurg 28. märts 2012 Tartu
Haanja Kool 5 Valge-toonekurg 29. märts 2012 Võru
Värska Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 29. märts 2012 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 29. märts 2012 Jõgeva
Torma lasteaed Linnutaja Valge-toonekurg 29. märts 2012 Jõgeva
Kõpu Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2012 Viljandi
Kääpa Põhikool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2012 Võru
Loo Keskkool 4b Valge-toonekurg 30. märts 2012 Harju
Puhja Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 30. märts 2012 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Valge-toonekurg 31. märts 2012 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Valge-toonekurg 31. märts 2012 Pärnu
Ramsi Lasteaed-Algkool 1-3 Valge-toonekurg 31. märts 2012 Viljandi
Kehtna Põhikool 1-9 Valge-toonekurg 31. märts 2012 Rapla
Lihula Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 31. märts 2012 Lääne
Koonga Põhikool 6 Valge-toonekurg 1. aprill 2012 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 6c Valge-toonekurg 1. aprill 2012 Saare
Elva Gümnaasium 3c Valge-toonekurg 1. aprill 2012 Tartu
Nõo Põhikool 4b Valge-toonekurg 1. aprill 2012 Tartu
Kanepi Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 1. aprill 2012 Põlva
Haanja Kool 1a Valge-toonekurg 1. aprill 2012 Võru
Mooste Põhikool 3 Valge-toonekurg 1. aprill 2012 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 2. aprill 2012 Harju
Virtsu Kool 2-3 Valge-toonekurg 2. aprill 2012 Lääne
Rakvere Reaalgümnaasium 4 Valge-toonekurg 3. aprill 2012 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2012 Ida-Viru
Tallinna 21. Kool 5aa Valge-toonekurg 4. aprill 2012 Harju
Tudulinna Põhikool 4 Valge-toonekurg 4. aprill 2012 Ida-Viru
Hargla Kool 4 Valge-toonekurg 4. aprill 2012 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Valge-toonekurg 4. aprill 2012 Pärnu
Vara Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 4. aprill 2012 Tartu
Oru Põhikool 4 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2012 Harju
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Valge-toonekurg 5. aprill 2012 Järva
Nõo Põhikool 5-9 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2012 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 4a Valge-toonekurg 5. aprill 2012 Viljandi
Kiili Gümnaasium Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Harju
Viluste Põhikool 1 Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Põlva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Viljandi
Tapa Gümnaasium 6-7 Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Lääne-Viru
Valga Vene Gümnaasium 7b Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Valga
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Põlva
Lohkva Lasteaed 2 Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Tartu
Tartu Hiie Kool 6b Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Tartu
Hargla Kool 9 Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Valga
Peetri Põhikool 6 Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Järva
Kanepi Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Põlva
Tali Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Pärnu
Risti Põhikool 1a3 Valge-toonekurg 6. aprill 2012 Lääne
Orava Põhikool 5 Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 3 Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Võru
Himmaste Algkool 12 Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Põlva
Riidaja Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Valga
Hummuli Põhikool 4 Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Valga
Põlva Keskkool 1 Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Põlva
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Ida-Viru
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Viljandi
Tallinna Reaalkool 5b Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Harju
Kadrina Keskkool 6a Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Viljandi
Anna Haava nim Pala Kool 4 Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Jõgeva
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Pärnu
Rannu Keskkool 5 Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Tartu
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Järva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Valge-toonekurg 7. aprill 2012 Viljandi
Paikuse Põhikool 1b Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Pärnu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Jõgeva
Audentese Erakool 6b Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Harju
Kadrina Keskkool 2b Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Lääne-Viru
Häädemeeste Keskkool 6a7 Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Pärnu
Saarepeedi Kool 6 Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Viljandi
Tartu Lasteaed Sass Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Tartu
Osula Põhikool 1 Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Võru
Kuuste Kool 2-3 Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Tartu
Kääpa Põhikool 3 Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Võru
Tilsi Põhikool 6 Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Põlva
Kuuste Kool 1 Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Tartu
Tiigitaguse Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Tartu
Saverna Põhikool 4 Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Valge-toonekurg 8. aprill 2012 Lääne
Valga Jaanikese Kool 5-6b Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Valga
Elva Gümnaasium 5c Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Tartu
Paide Ühisgümnaasium 6b Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Järva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Viljandi
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Ida-Viru
Alu Lasteaed-Algkool 3 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Rapla
Põlula Kool 1-4 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Lääne-Viru
Konguta Kool 1-4 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Harju
Puurmani Lasteaed Siilipesa Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Harju
Virtsu Kool 5-9 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Lääne
Osula Põhikool 4 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Võru
Lüllemäe Põhikool Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Valga
Pikavere Lasteaed-Algkool 12 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Harju
Tartu Erakool 2a Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Tartu
Tääksi Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Jõgeva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Tartu
Kaelase Kool 4-9 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Pärnu
Vambola Lasteaed Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Saare
Osula Põhikool 3 Valge-toonekurg 9. aprill 2012 Võru
Are Põhikool Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Pärnu
Harku Lasteaed 2 Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Harju
Kohila Gümnaasium 7c Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Rapla
Parksepa Keskkool 1b Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Võru
Palupera Põhikool Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Viljandi
Lohkva Lasteaed Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Tartu
Ruhnu Põhikool 1-9 Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Saare
Rakvere Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Heimtali Põhikool 5a6 Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Viljandi
Tilsi Põhikool 7 Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Põlva
Kuuste Kool 4 Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Tartu
Antsla Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Võru
Kammeri Kool Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Tartu
Kärstna Kool 5-6 Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Viljandi
Kolga Keskkool 1 Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Valge-toonekurg 10. aprill 2012 Ida-Viru
Imavere Põhikool 2a Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Järva
Karksi-Nuia Lasteaed Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Viljandi
Imavere Põhikool 4 Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Järva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Lääne
Sonda Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Ida-Viru
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Jõgeva
Lehtse Kool 2-3 Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool 4 Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Harju
Saverna Põhikool 5 Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Põlva
Metsküla Algkool 1-3 Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Lääne
Saverna Põhikool Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Põlva
Osula Põhikool 2 Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Võru
Värska Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Põlva
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 5-6 Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Lääne
Kose Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Harju
Viluste Põhikool 7 Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Põlva
Kuusalu Keskkool 2b Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Harju
Peetri Lasteaed Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Järva
Taebla Gümnaasium 1-4 Valge-toonekurg 11. aprill 2012 Lääne
Kohila Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 12. aprill 2012 Rapla
Valga Vene Gümnaasium 6b Valge-toonekurg 12. aprill 2012 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 12. aprill 2012 Pärnu
Imavere Põhikool 13 Valge-toonekurg 12. aprill 2012 Järva
Rakvere Linna Algkool 2 Valge-toonekurg 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Nõva Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 12. aprill 2012 Lääne
Rakvere Linna Algkool 4 Valge-toonekurg 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Valge-toonekurg 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 12. aprill 2012 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 12. aprill 2012 Harju
Tääksi Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 12. aprill 2012 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium 6b Valge-toonekurg 12. aprill 2012 Ida-Viru
Kasti Lasteaed Karikakar Valge-toonekurg 12. aprill 2012 Rapla
Kadrina Keskkool 3b Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Pärnu
Rakke Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Lääne-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Pärnu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 13 Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Viljandi
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3 Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Lääne
Kostivere Põhikool 1 Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Järva
Pikavere Lasteaed-Algkool 34 Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Harju
Kääpa Põhikool 1 Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Võru
Toila Gümnaasium 6-8 Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Jõgeva
Metsapoole Põhikool 4-6 Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Pärnu
Lokuta Lasteaed Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Järva
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Valge-toonekurg 13. aprill 2012 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4c Valge-toonekurg 14. aprill 2012 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Valge-toonekurg 14. aprill 2012 Ida-Viru
Puiga Põhikool 6 Valge-toonekurg 14. aprill 2012 Võru
Rakke Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 14. aprill 2012 Lääne-Viru
Savikoja Valge-toonekurg 14. aprill 2012 Tartu
Tallinna Lauliku Lasteaed Valge-toonekurg 15. aprill 2012 Harju
Rapla Ühisgümnaasium 1a Valge-toonekurg 15. aprill 2012 Rapla
Paide Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 15. aprill 2012 Järva
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Valge-toonekurg 15. aprill 2012 Ida-Viru
Mikitamäe Kool 5-6 Valge-toonekurg 15. aprill 2012 Põlva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3d Valge-toonekurg 15. aprill 2012 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 6a Valge-toonekurg 15. aprill 2012 Valga
Esku-Kamari Kool 4 Valge-toonekurg 15. aprill 2012 Jõgeva
Esku-Kamari Kool 1-2 Valge-toonekurg 15. aprill 2012 Jõgeva
Muraste Looduskool Valge-toonekurg 15. aprill 2012 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Valge-toonekurg 15. aprill 2012 Jõgeva
Uulu Lasteaed Valge-toonekurg 16. aprill 2012 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Valge-toonekurg 16. aprill 2012 Jõgeva
Kuuste Kool 5 Valge-toonekurg 16. aprill 2012 Tartu
Sõmeru Põhikool 2 Valge-toonekurg 16. aprill 2012 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 16. aprill 2012 Harju
Veskitammi Lasteaed Valge-toonekurg 16. aprill 2012 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 17. aprill 2012 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Valge-toonekurg 17. aprill 2012 Ida-Viru
Luua Algkool 1-4 Valge-toonekurg 17. aprill 2012 Jõgeva
Lasila Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 17. aprill 2012 Lääne-Viru
Jõõpre Põhikool 1 Valge-toonekurg 18. aprill 2012 Pärnu
Kuusalu Keskkool 1b Valge-toonekurg 18. aprill 2012 Harju
Laagri Lasteaed Valge-toonekurg 18. aprill 2012 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 18. aprill 2012 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Valge-toonekurg 18. aprill 2012 Saare
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Valge-toonekurg 18. aprill 2012 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Valge-toonekurg 18. aprill 2012 Tartu
Haanja Kool 6 Valge-toonekurg 18. aprill 2012 Võru
Kadrina Keskkool 3a Valge-toonekurg 19. aprill 2012 Lääne-Viru
Lehtse Kool 4-5 Valge-toonekurg 19. aprill 2012 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 6c Valge-toonekurg 21. aprill 2012 Tartu
Kääpa Põhikool 5 Valge-toonekurg 21. aprill 2012 Võru
Koonga Põhikool 3 Valge-toonekurg 22. aprill 2012 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Valge-toonekurg 22. aprill 2012 Ida-Viru
Albu Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 23. aprill 2012 Järva
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Valge-toonekurg 23. aprill 2012 Tartu
Kiviõli 1. Keskkool 1a Valge-toonekurg 24. aprill 2012 Ida-Viru
Puiga Põhikool 1 Valge-toonekurg 24. aprill 2012 Võru
Jõhvi Lasteaed Sipsik Valge-toonekurg 24. aprill 2012 Ida-Viru
Ristiku Põhikool 5a Valge-toonekurg 26. aprill 2012 Harju
Salme Põhikool 7-9 Valge-toonekurg 28. aprill 2012 Saare
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 28. aprill 2012 Harju
Hargla Kool 1a Valge-toonekurg 29. aprill 2012 Valga
Tornimäe Põhikool 1-5 Valge-toonekurg 29. aprill 2012 Saare
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Valge-toonekurg 2. mai 2012 Lääne
Virtsu Kool 14 Valge-toonekurg 3. mai 2012 Lääne
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Valge-toonekurg 3. mai 2012 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Valge-toonekurg 5. mai 2012 Lääne

Tagasi tulemuste juurde