"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Kuldtäht"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tali Põhikool 5-9 Sookurg 17. märts 2012 Pärnu
Peetri Põhikool 6 Sookurg 18. märts 2012 Järva
Kärla Põhikool 3 Sookurg 18. märts 2012 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Sookurg 19. märts 2012 Harju
Ruhnu Põhikool 1-9 Sookurg 19. märts 2012 Saare
Koonga Põhikool 5 Sookurg 19. märts 2012 Pärnu
Lümanda Põhikool 5-6 Sookurg 19. märts 2012 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 19. märts 2012 Lääne
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Sookurg 19. märts 2012 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sookurg 19. märts 2012 Lääne
Tartu Katoliku Kool 2a Sookurg 19. märts 2012 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 6c Sookurg 20. märts 2012 Saare
Kääpa Põhikool 1 Sookurg 20. märts 2012 Võru
Torma lasteaed Linnutaja 2 Sookurg 21. märts 2012 Jõgeva
Väimela Lasteaed Rukkilill Sookurg 21. märts 2012 Võru
Häädemeeste Keskkool 6a7 Sookurg 21. märts 2012 Pärnu
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Sookurg 21. märts 2012 Jõgeva
Elva Gümnaasium 3c Sookurg 21. märts 2012 Tartu
Saverna Põhikool Sookurg 21. märts 2012 Põlva
Nõva Põhikool 5-9 Sookurg 21. märts 2012 Lääne
Elva Gümnaasium 6c Sookurg 21. märts 2012 Tartu
Haanja Kool 1a Sookurg 21. märts 2012 Võru
Suuremõisa Põhikool 1-4 Sookurg 22. märts 2012 Hiiu
Raasiku Põhikool 4 Sookurg 22. märts 2012 Harju
Suuremõisa Põhikool 5-7 Sookurg 22. märts 2012 Hiiu
Kehtna Põhikool 1-9 Sookurg 22. märts 2012 Rapla
Heimtali Põhikool 5a6 Sookurg 22. märts 2012 Viljandi
Virtsu Kool 2-3 Sookurg 22. märts 2012 Lääne
Nõo Põhikool 5-9 2 Sookurg 22. märts 2012 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 5c Sookurg 22. märts 2012 Saare
Kuldre Kool 5 Sookurg 22. märts 2012 Võru
Mooste Põhikool 3 Sookurg 22. märts 2012 Põlva
Kiili Gümnaasium Sookurg 22. märts 2012 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Sookurg 22. märts 2012 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Sookurg 22. märts 2012 Viljandi
Taebla Gümnaasium 1-4 Sookurg 22. märts 2012 Lääne
Salme Põhikool 7-9 Sookurg 22. märts 2012 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Sookurg 22. märts 2012 Harju
Kõpu Põhikool Sookurg 22. märts 2012 Viljandi
Hargla Kool 9 Sookurg 22. märts 2012 Valga
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Sookurg 23. märts 2012 Harju
Kohila Gümnaasium 7c Sookurg 23. märts 2012 Rapla
Virtsu Kool 5-9 Sookurg 23. märts 2012 Lääne
Virtsu Kool 14 Sookurg 23. märts 2012 Lääne
Nõva Põhikool 1-3 Sookurg 23. märts 2012 Lääne
Kärstna Kool 5-6 Sookurg 24. märts 2012 Viljandi
Saarepeedi Kool 6 Sookurg 24. märts 2012 Viljandi
Nõo Põhikool 4b Sookurg 24. märts 2012 Tartu
Toila Gümnaasium 6-8 Sookurg 24. märts 2012 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 3a Sookurg 24. märts 2012 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Sookurg 24. märts 2012 Viljandi
Haanja Kool 5 Sookurg 24. märts 2012 Võru
Kanepi Gümnaasium 3 Sookurg 24. märts 2012 Põlva
Kääpa Põhikool 5 Sookurg 24. märts 2012 Võru
Konguta Kool 5-6 Sookurg 24. märts 2012 Tartu
Kääpa Põhikool 2 Sookurg 24. märts 2012 Võru
Vara Põhikool 1-4 Sookurg 25. märts 2012 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Sookurg 25. märts 2012 Pärnu
Kasti Lasteaed Karikakar Sookurg 25. märts 2012 Rapla
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Sookurg 25. märts 2012 Pärnu
Ramsi Lasteaed-Algkool 1-3 Sookurg 25. märts 2012 Viljandi
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Sookurg 25. märts 2012 Saare
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Sookurg 25. märts 2012 Pärnu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sookurg 25. märts 2012 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Sookurg 25. märts 2012 Jõgeva
Risti Põhikool 1a3 Sookurg 25. märts 2012 Lääne
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Sookurg 25. märts 2012 Viljandi
Esku-Kamari Kool 4 Sookurg 25. märts 2012 Jõgeva
Oru Põhikool 4 2 Sookurg 25. märts 2012 Harju
Kadrina Keskkool 2b Sookurg 25. märts 2012 Lääne-Viru
Kuldre Kool 5-6 Sookurg 26. märts 2012 Võru
Rakke Gümnaasium 3 Sookurg 26. märts 2012 Lääne-Viru
Saverna Põhikool 5 Sookurg 26. märts 2012 Põlva
Parksepa Keskkool 7 Sookurg 26. märts 2012 Võru
Krootuse Põhikool 2 Sookurg 26. märts 2012 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Sookurg 26. märts 2012 Jõgeva
Albu Põhikool 1 Sookurg 26. märts 2012 Järva
Emmaste Põhikool Sookurg 26. märts 2012 Hiiu
Hummuli Põhikool 4 Sookurg 26. märts 2012 Valga
Peetri Põhikool 3-4 Sookurg 26. märts 2012 Järva
Tallinna Reaalkool 5b Sookurg 26. märts 2012 Harju
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Sookurg 26. märts 2012 Viljandi
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3 Sookurg 26. märts 2012 Lääne
Kuressaare Gümnaasium 4b Sookurg 26. märts 2012 Saare
Lehtse Kool 2-3 Sookurg 26. märts 2012 Lääne-Viru
Anna Haava nim Pala Kool 4 Sookurg 26. märts 2012 Jõgeva
Kose Gümnaasium 3b Sookurg 26. märts 2012 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Sookurg 26. märts 2012 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Sookurg 26. märts 2012 Pärnu
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Sookurg 26. märts 2012 Järva
Sadala Põhikool 1-4 Sookurg 27. märts 2012 Jõgeva
Viluste Põhikool 1 Sookurg 27. märts 2012 Põlva
Osula Põhikool 3 Sookurg 27. märts 2012 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Sookurg 27. märts 2012 Pärnu
Valga Põhikool 3a Sookurg 27. märts 2012 Valga
Mikitamäe Kool 5-6 Sookurg 27. märts 2012 Põlva
Vasta Kool 5-9 Sookurg 27. märts 2012 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 5-6b Sookurg 27. märts 2012 Valga
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sookurg 28. märts 2012 Lääne
Põlula Kool 5 Sookurg 28. märts 2012 Lääne-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Sookurg 28. märts 2012 Pärnu
Kuusalu Keskkool 2b Sookurg 28. märts 2012 Harju
Tudulinna Põhikool 3 Sookurg 28. märts 2012 Ida-Viru
Rannu Keskkool 5 Sookurg 28. märts 2012 Tartu
Peetri Lasteaed Sookurg 28. märts 2012 Järva
Tilsi Põhikool 7 Sookurg 28. märts 2012 Põlva
Kääpa Põhikool 3 Sookurg 28. märts 2012 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Sookurg 28. märts 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Sookurg 28. märts 2012 Lääne-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Sookurg 28. märts 2012 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sookurg 28. märts 2012 Harju
Rapla Ühisgümnaasium 1a Sookurg 28. märts 2012 Rapla
Tudulinna Põhikool 4 Sookurg 28. märts 2012 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 6b Sookurg 28. märts 2012 Tartu
Puhja Gümnaasium 2 Sookurg 28. märts 2012 Tartu
Lihula Gümnaasium 1 Sookurg 29. märts 2012 Lääne
Tääksi Põhikool 5-9 Sookurg 29. märts 2012 Viljandi
Muraste Looduskool Sookurg 29. märts 2012 Harju
Orava Põhikool 5 Sookurg 29. märts 2012 Põlva
Alu Lasteaed-Algkool 3 Sookurg 30. märts 2012 Rapla
Himmaste Algkool 12 Sookurg 30. märts 2012 Põlva
Esku-Kamari Kool 3 Sookurg 30. märts 2012 Jõgeva
Värska Gümnaasium 2 Sookurg 30. märts 2012 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Sookurg 30. märts 2012 Jõgeva
Kadrina Keskkool 6a Sookurg 30. märts 2012 Lääne-Viru
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Sookurg 31. märts 2012 Tartu
Metsapoole Põhikool 4-6 Sookurg 31. märts 2012 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 1 Sookurg 31. märts 2012 Põlva
Sõmeru Põhikool 2 Sookurg 31. märts 2012 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 6 Sookurg 31. märts 2012 Võru
Valga Põhikool 5a Sookurg 31. märts 2012 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Sookurg 31. märts 2012 Ida-Viru
Osula Põhikool 1 Sookurg 31. märts 2012 Võru
Palupera Põhikool Sookurg 1. aprill 2012 Valga
Koonga Põhikool 6 Sookurg 1. aprill 2012 Pärnu
Valga Vene Gümnaasium 6b Sookurg 1. aprill 2012 Valga
Lasila Põhikool 1-4 Sookurg 2. aprill 2012 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Sookurg 2. aprill 2012 Pärnu
Imavere Põhikool 4 Sookurg 2. aprill 2012 Järva
Muhu Põhikool 5 Sookurg 2. aprill 2012 Saare
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Sookurg 2. aprill 2012 Tartu
Konguta Kool 1-4 Sookurg 2. aprill 2012 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Sookurg 3. aprill 2012 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Sookurg 3. aprill 2012 Viljandi
Osula Põhikool 4 Sookurg 3. aprill 2012 Võru
Tartu Katoliku Kool 4a Sookurg 3. aprill 2012 Tartu
Põlva Keskkool 1 Sookurg 3. aprill 2012 Põlva
Viljandi Maagümnaasium 1c Sookurg 3. aprill 2012 Viljandi
Hargla Kool 1a Sookurg 3. aprill 2012 Valga
Pikavere Lasteaed-Algkool 34 Sookurg 4. aprill 2012 Harju
Kuuste Kool 4 Sookurg 4. aprill 2012 Tartu
Järva-Jaani Gümnaasium Sookurg 4. aprill 2012 Järva
Parksepa Keskkool 1b Sookurg 4. aprill 2012 Võru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Sookurg 5. aprill 2012 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Sookurg 5. aprill 2012 Tartu
Metsküla Algkool 5-6 Sookurg 5. aprill 2012 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Sookurg 5. aprill 2012 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Sookurg 5. aprill 2012 Tartu
Vaida Põhikool 4 Sookurg 6. aprill 2012 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Sookurg 6. aprill 2012 Lääne-Viru
Kammeri Kool Sookurg 6. aprill 2012 Tartu
Tapa Gümnaasium 6-7 Sookurg 6. aprill 2012 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium Sookurg 6. aprill 2012 Viljandi
Värska Gümnaasium 3 Sookurg 7. aprill 2012 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Sookurg 7. aprill 2012 Saare
Viljandi Maagümnaasium 4a Sookurg 7. aprill 2012 Viljandi
Kohila Gümnaasium 3b Sookurg 7. aprill 2012 Rapla
Kääpa Põhikool 4 Sookurg 7. aprill 2012 Võru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Sookurg 7. aprill 2012 Jõgeva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Sookurg 7. aprill 2012 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool 4b Sookurg 7. aprill 2012 Tartu
Tilsi Põhikool 6 Sookurg 7. aprill 2012 Põlva
Antsla Gümnaasium 2a Sookurg 7. aprill 2012 Võru
Võnnu Lasteaed Värvuke Sookurg 7. aprill 2012 Tartu
Sonda Põhikool 1-4 Sookurg 7. aprill 2012 Ida-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Sookurg 8. aprill 2012 Viljandi
Saverna Põhikool 4 Sookurg 8. aprill 2012 Põlva
Tääksi Põhikool 1-4 Sookurg 8. aprill 2012 Viljandi
Lüllemäe Põhikool Sookurg 8. aprill 2012 Valga
Kolga Keskkool 1 Sookurg 8. aprill 2012 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Sookurg 9. aprill 2012 Tartu
Rakvere Linna Algkool 2 Sookurg 9. aprill 2012 Lääne-Viru
Vambola Lasteaed Sookurg 9. aprill 2012 Viljandi
Pikavere Lasteaed-Algkool 12 Sookurg 9. aprill 2012 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Sookurg 10. aprill 2012 Tartu
Rakvere Gümnaasium 1a Sookurg 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Haanja Kool 6 Sookurg 10. aprill 2012 Võru
Elva Gümnaasium 2b Sookurg 10. aprill 2012 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Sookurg 10. aprill 2012 Tartu
Tartu Erakool 2a Sookurg 10. aprill 2012 Tartu
Viluste Põhikool 7 Sookurg 10. aprill 2012 Põlva
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Sookurg 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Paikuse Põhikool 1b Sookurg 10. aprill 2012 Pärnu
Unipiha Algkool 1-4 Sookurg 11. aprill 2012 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Sookurg 11. aprill 2012 Ida-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Sookurg 11. aprill 2012 Harju
Laagri Lasteaed Sookurg 11. aprill 2012 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Sookurg 12. aprill 2012 Jõgeva
Kaelase Kool 4-9 Sookurg 12. aprill 2012 Pärnu
Kadrina Keskkool 3b Sookurg 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Are Põhikool Sookurg 12. aprill 2012 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 1 Sookurg 13. aprill 2012 Saare
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Sookurg 14. aprill 2012 Pärnu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Sookurg 15. aprill 2012 Lääne
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Sookurg 15. aprill 2012 Ida-Viru
Sõmerpalu Põhikool 3 Sookurg 15. aprill 2012 Võru
Luua Algkool 1-4 Sookurg 15. aprill 2012 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sookurg 16. aprill 2012 Jõgeva
Harku Lasteaed 2 Sookurg 16. aprill 2012 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sookurg 16. aprill 2012 Pärnu
Harku Lasteaed Sookurg 16. aprill 2012 Harju
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Sookurg 17. aprill 2012 Järva
Kuuste Kool 1 Sookurg 18. aprill 2012 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2b Sookurg 19. aprill 2012 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 5c Sookurg 21. aprill 2012 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Sookurg 21. aprill 2012 Jõgeva
Tallinna 21. Kool 5aa Sookurg 21. aprill 2012 Harju
Audentese Erakool 6b Sookurg 22. aprill 2012 Harju
Kuusalu Keskkool 1b Sookurg 23. aprill 2012 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Sookurg 29. aprill 2012 Lääne
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Sookurg 30. aprill 2012 Harju
Lohkva Lasteaed Sookurg 1. mai 2012 Tartu
Lohkva Lasteaed 2 Sookurg 4. mai 2012 Tartu
Hargla Kool 4 Sookurg 4. mai 2012 Valga
Veskitammi Lasteaed Sookurg 13. mai 2012 Harju
Hargla Kool 7 Sookurg 14. mai 2012 Valga

Tagasi tulemuste juurde