"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Lilled ja liblikad"
Margit Hiiesalu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Harku Lasteaed 2 Sarapuu 23. märts 2012 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Sarapuu 24. märts 2012 Tartu
Kasti Lasteaed Karikakar Sarapuu 24. märts 2012 Rapla
Muraste Looduskool Sarapuu 25. märts 2012 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Sarapuu 25. märts 2012 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Sarapuu 25. märts 2012 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Sarapuu 26. märts 2012 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Sarapuu 26. märts 2012 Saare
Hummuli Põhikool 4 Sarapuu 26. märts 2012 Valga
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja Sarapuu 26. märts 2012 Pärnu
Salme Põhikool 7-9 Sarapuu 26. märts 2012 Saare
Elva Gümnaasium 6c Sarapuu 26. märts 2012 Tartu
Saverna Põhikool 5 Sarapuu 26. märts 2012 Põlva
Saverna Põhikool Sarapuu 26. märts 2012 Põlva
Valga Vene Gümnaasium 6a Sarapuu 26. märts 2012 Valga
Elva Gümnaasium 2b Sarapuu 26. märts 2012 Tartu
Elva Gümnaasium Sarapuu 26. märts 2012 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Sarapuu 26. märts 2012 Harju
Virtsu Kool 2-3 Sarapuu 26. märts 2012 Lääne
Tartu Hiie Kool 6b Sarapuu 27. märts 2012 Tartu
Ruhnu Põhikool 1-9 Sarapuu 27. märts 2012 Saare
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Sarapuu 27. märts 2012 Pärnu
Konguta Kool 5-6 Sarapuu 27. märts 2012 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Sarapuu 28. märts 2012 Viljandi
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Sarapuu 28. märts 2012 Harju
Heimtali Põhikool 5a6 Sarapuu 28. märts 2012 Viljandi
Kõpu Põhikool Sarapuu 28. märts 2012 Viljandi
Krootuse Põhikool 2 Sarapuu 28. märts 2012 Põlva
Elva Gümnaasium 2c Sarapuu 28. märts 2012 Tartu
Nõo Põhikool 5-9 2 Sarapuu 28. märts 2012 Tartu
Konguta Kool 1-4 Sarapuu 28. märts 2012 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sarapuu 28. märts 2012 Lääne
Lohkva Lasteaed 2 Sarapuu 28. märts 2012 Tartu
Koonga Põhikool 5 Sarapuu 28. märts 2012 Pärnu
Koonga Põhikool 6 Sarapuu 28. märts 2012 Pärnu
Emmaste Põhikool Sarapuu 29. märts 2012 Hiiu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sarapuu 29. märts 2012 Lääne
Muhu Põhikool 5 Sarapuu 29. märts 2012 Saare
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Sarapuu 29. märts 2012 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Sarapuu 29. märts 2012 Jõgeva
Kehtna Põhikool 1-9 Sarapuu 29. märts 2012 Rapla
Uulu Lasteaed Sarapuu 29. märts 2012 Pärnu
Harku Lasteaed Sarapuu 29. märts 2012 Harju
Risti Põhikool 1a3 Sarapuu 29. märts 2012 Lääne
Taebla Gümnaasium 1-4 Sarapuu 29. märts 2012 Lääne
Valga Põhikool 3a Sarapuu 29. märts 2012 Valga
Raasiku Põhikool 4 Sarapuu 29. märts 2012 Harju
Tõrva Gümnaasium 5b Sarapuu 30. märts 2012 Valga
Elva Gümnaasium 4b Sarapuu 30. märts 2012 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sarapuu 31. märts 2012 Pärnu
Kiili Gümnaasium Sarapuu 31. märts 2012 Harju
Tali Põhikool 5-9 Sarapuu 31. märts 2012 Pärnu
Peetri Põhikool 6 Sarapuu 1. aprill 2012 Järva
Rapla Ühisgümnaasium 1a Sarapuu 1. aprill 2012 Rapla
Virtsu Kool 14 Sarapuu 1. aprill 2012 Lääne
Kuressaare Gümnaasium 6c Sarapuu 1. aprill 2012 Saare
Virtsu Kool 5-9 Sarapuu 1. aprill 2012 Lääne
Metsapoole Põhikool 4-6 Sarapuu 1. aprill 2012 Pärnu
Haanja Kool 6 Sarapuu 1. aprill 2012 Võru
Tallinna Reaalkool 5b Sarapuu 1. aprill 2012 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sarapuu 2. aprill 2012 Harju
Suuremõisa Põhikool 5-7 Sarapuu 2. aprill 2012 Hiiu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Sarapuu 2. aprill 2012 Lääne
Suuremõisa Põhikool 1-4 Sarapuu 2. aprill 2012 Hiiu
Kuusalu Keskkool 1b Sarapuu 3. aprill 2012 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Sarapuu 3. aprill 2012 Pärnu
Sadala Põhikool 1-4 Sarapuu 4. aprill 2012 Jõgeva
Puhja Gümnaasium 2 Sarapuu 4. aprill 2012 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Sarapuu 4. aprill 2012 Rapla
Lihula Gümnaasium 1 Sarapuu 4. aprill 2012 Lääne
Saarepeedi Kool 6 Sarapuu 5. aprill 2012 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 2 Sarapuu 5. aprill 2012 Saare
Viluste Põhikool 1 Sarapuu 5. aprill 2012 Põlva
Tääksi Põhikool 5-9 Sarapuu 5. aprill 2012 Viljandi
Riidaja Põhikool 5-9 Sarapuu 5. aprill 2012 Valga
Ristiku Põhikool 6a Sarapuu 6. aprill 2012 Harju
Valga Põhikool 5a Sarapuu 6. aprill 2012 Valga
Kuusalu Keskkool 2b Sarapuu 7. aprill 2012 Harju
Kanepi Gümnaasium 1 Sarapuu 7. aprill 2012 Põlva
Tõrva Gümnaasium 9a Sarapuu 7. aprill 2012 Valga
Metsküla Algkool 5-6 Sarapuu 7. aprill 2012 Lääne
Alavere Põhikool 5 Sarapuu 7. aprill 2012 Harju
Mooste Põhikool 3 Sarapuu 8. aprill 2012 Põlva
Antsla Gümnaasium 2a Sarapuu 8. aprill 2012 Võru
Tallinna Reaalkool 5a Sarapuu 8. aprill 2012 Harju
Parksepa Keskkool 1b Sarapuu 8. aprill 2012 Võru
Rannu Keskkool 5 Sarapuu 9. aprill 2012 Tartu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a Sarapuu 9. aprill 2012 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Sarapuu 9. aprill 2012 Lääne
Nõva Laste Päevakeskus Sarapuu 9. aprill 2012 Lääne
Sonda Põhikool 1-4 Sarapuu 9. aprill 2012 Ida-Viru
Luua Algkool 1-4 Sarapuu 9. aprill 2012 Jõgeva
Unipiha Algkool 1-4 Sarapuu 9. aprill 2012 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Sarapuu 9. aprill 2012 Lääne-Viru
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Sarapuu 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Kärstna Kool 5-6 Sarapuu 10. aprill 2012 Viljandi
Elva Gümnaasium 3c Sarapuu 10. aprill 2012 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Sarapuu 11. aprill 2012 Viljandi
Parksepa Keskkool 7 Sarapuu 11. aprill 2012 Võru
Jõhvi Gümnaasium 6b Sarapuu 11. aprill 2012 Ida-Viru
Imavere Põhikool 4 Sarapuu 11. aprill 2012 Järva
Osula Põhikool 3 Sarapuu 11. aprill 2012 Võru
Elva Gümnaasium 5c Sarapuu 11. aprill 2012 Tartu
Hargla Kool 7 Sarapuu 12. aprill 2012 Valga
Paikuse Põhikool 1b Sarapuu 12. aprill 2012 Pärnu
Osula Põhikool 1 Sarapuu 12. aprill 2012 Võru
Rakke Gümnaasium 2 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 2a Sarapuu 12. aprill 2012 Järva
Tääksi Põhikool 1-4 Sarapuu 12. aprill 2012 Viljandi
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Sarapuu 12. aprill 2012 Saare
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Sarapuu 12. aprill 2012 Pärnu
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Sarapuu 12. aprill 2012 Viljandi
Palupera Põhikool Sarapuu 12. aprill 2012 Valga
Jäneda Kool 3 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Sarapuu 12. aprill 2012 Viljandi
Rakke Gümnaasium 3 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Sarapuu 12. aprill 2012 Ida-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Sarapuu 12. aprill 2012 Põlva
Rakvere Linna Algkool 2 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 4 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Lehtse Kool 2-3 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Sarapuu 13. aprill 2012 Harju
Paide Ühisgümnaasium 6b Sarapuu 13. aprill 2012 Järva
Vara Põhikool 1-4 Sarapuu 13. aprill 2012 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Sarapuu 13. aprill 2012 Tartu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 13 Sarapuu 13. aprill 2012 Viljandi
Tartu Erakool 2a Sarapuu 15. aprill 2012 Tartu
Alu Lasteaed-Algkool 3 Sarapuu 15. aprill 2012 Rapla
Rakvere Linna Algkool Sarapuu 15. aprill 2012 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Sarapuu 15. aprill 2012 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Sarapuu 15. aprill 2012 Jõgeva
Kääpa Põhikool 2 Sarapuu 16. aprill 2012 Võru
Tapa Gümnaasium 6-7 Sarapuu 16. aprill 2012 Lääne-Viru
Haanja Kool 1a Sarapuu 16. aprill 2012 Võru
Himmaste Algkool 12 Sarapuu 16. aprill 2012 Põlva
Lokuta Lasteaed Sarapuu 16. aprill 2012 Järva
Veskitammi Lasteaed Sarapuu 16. aprill 2012 Harju
Torma lasteaed Linnutaja 2 Sarapuu 17. aprill 2012 Jõgeva
Põlula Kool 5 Sarapuu 17. aprill 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Sarapuu 17. aprill 2012 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Sarapuu 17. aprill 2012 Pärnu
Lehtse Kool 4-5 Sarapuu 18. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 4 Sarapuu 18. aprill 2012 Lääne-Viru
Valga Vene Gümnaasium 6b Sarapuu 18. aprill 2012 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Sarapuu 18. aprill 2012 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sarapuu 18. aprill 2012 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Sarapuu 19. aprill 2012 Jõgeva
Sõmerpalu Põhikool 3 Sarapuu 19. aprill 2012 Võru
Kolga Keskkool 1 Sarapuu 20. aprill 2012 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Sarapuu 20. aprill 2012 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Sarapuu 21. aprill 2012 Pärnu
Tudulinna Põhikool 4 Sarapuu 21. aprill 2012 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Sarapuu 21. aprill 2012 Ida-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sarapuu 22. aprill 2012 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Sarapuu 22. aprill 2012 Jõgeva
Audentese Erakool 6b Sarapuu 22. aprill 2012 Harju
Kadrina Keskkool 6a Sarapuu 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke Sarapuu 22. aprill 2012 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Sarapuu 22. aprill 2012 Harju
Oru Põhikool 4 2 Sarapuu 23. aprill 2012 Harju
Valga Vene Gümnaasium 7b Sarapuu 23. aprill 2012 Valga
Mikitamäe Kool 5-6 Sarapuu 23. aprill 2012 Põlva
Peetri Põhikool 3-4 Sarapuu 24. aprill 2012 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Sarapuu 25. aprill 2012 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Sarapuu 25. aprill 2012 Viljandi
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Sarapuu 26. aprill 2012 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool 4b Sarapuu 27. aprill 2012 Tartu
Lasila Põhikool 1-4 Sarapuu 28. aprill 2012 Lääne-Viru
Rocca al Mare Kool 1-2 Sarapuu 2. mai 2012 Harju
Viluste Põhikool 7 Sarapuu 3. mai 2012 Põlva
Viljandi Maagümnaasium 4a Sarapuu 4. mai 2012 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sarapuu 10. mai 2012 Jõgeva
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Sarapuu 16. mai 2012 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde