"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Ämblik koob võrku"
Gredi Mett
Imavere Põhikool 1-4
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pikavere Lasteaed-Algkool 12 Rohukonn 11. aprill 2012 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Rohukonn 12. aprill 2012 Pärnu
Raasiku Põhikool 4 Rohukonn 12. aprill 2012 Harju
Elva Gümnaasium 3c Rohukonn 12. aprill 2012 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Rohukonn 12. aprill 2012 Viljandi
Emmaste Põhikool Rohukonn 12. aprill 2012 Hiiu
Elva Gümnaasium 2b Rohukonn 12. aprill 2012 Tartu
Alavere Põhikool 5 Rohukonn 13. aprill 2012 Harju
Mooste Põhikool 3 Rohukonn 13. aprill 2012 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Rohukonn 13. aprill 2012 Harju
Kuusalu Keskkool 2b Rohukonn 13. aprill 2012 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Rohukonn 14. aprill 2012 Ida-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Rohukonn 14. aprill 2012 Ida-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Rohukonn 14. aprill 2012 Põlva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3 Rohukonn 14. aprill 2012 Lääne
Kiili Gümnaasium Rohukonn 14. aprill 2012 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Rohukonn 15. aprill 2012 Viljandi
Heimtali Põhikool 5a6 Rohukonn 15. aprill 2012 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 1 Rohukonn 15. aprill 2012 Põlva
Kääpa Põhikool 1 Rohukonn 15. aprill 2012 Võru
Tali Põhikool 5-9 Rohukonn 15. aprill 2012 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Rohukonn 15. aprill 2012 Viljandi
Kadrina Keskkool 3b Rohukonn 15. aprill 2012 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Rohukonn 15. aprill 2012 Harju
Risti Põhikool 1a3 Rohukonn 15. aprill 2012 Lääne
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Rohukonn 16. aprill 2012 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 2 Rohukonn 16. aprill 2012 Võru
Viluste Põhikool 7 Rohukonn 16. aprill 2012 Põlva
Harku Lasteaed Rohukonn 16. aprill 2012 Harju
Harku Lasteaed 2 Rohukonn 16. aprill 2012 Harju
Peetri Põhikool 6 Rohukonn 17. aprill 2012 Järva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Rohukonn 17. aprill 2012 Lääne
Valga Vene Gümnaasium 6b Rohukonn 18. aprill 2012 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Rohukonn 18. aprill 2012 Lääne
Tääksi Põhikool 5-9 Rohukonn 18. aprill 2012 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Rohukonn 19. aprill 2012 Tartu
Tilsi Põhikool 6 Rohukonn 19. aprill 2012 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Rohukonn 19. aprill 2012 Harju
Parksepa Keskkool 7 Rohukonn 20. aprill 2012 Võru
Lihula Gümnaasium 1 Rohukonn 20. aprill 2012 Lääne
Suuremõisa Põhikool 5-7 Rohukonn 20. aprill 2012 Hiiu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Rohukonn 20. aprill 2012 Viljandi
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Rohukonn 21. aprill 2012 Jõgeva
Anna Haava nim Pala Kool 4 Rohukonn 21. aprill 2012 Jõgeva
Hargla Kool 1a Rohukonn 21. aprill 2012 Valga
Hummuli Põhikool 4 Rohukonn 21. aprill 2012 Valga
Virtsu Kool 5-9 Rohukonn 21. aprill 2012 Lääne
Rapla Ühisgümnaasium 1a Rohukonn 21. aprill 2012 Rapla
Tilsi Põhikool 7 Rohukonn 21. aprill 2012 Põlva
Kadrina Keskkool 3a Rohukonn 21. aprill 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Rohukonn 21. aprill 2012 Lääne-Viru
Konguta Kool 5-6 Rohukonn 21. aprill 2012 Tartu
Krootuse Põhikool 2 Rohukonn 21. aprill 2012 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Rohukonn 21. aprill 2012 Jõgeva
Valga Vene Gümnaasium 6a Rohukonn 21. aprill 2012 Valga
Põlula Kool 5 Rohukonn 21. aprill 2012 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 6a Rohukonn 22. aprill 2012 Ida-Viru
Suuremõisa Põhikool 1-4 Rohukonn 22. aprill 2012 Hiiu
Unipiha Algkool 1-4 Rohukonn 22. aprill 2012 Tartu
Sonda Põhikool 1-4 Rohukonn 22. aprill 2012 Ida-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke Rohukonn 22. aprill 2012 Tartu
Paide Ühisgümnaasium 6a Rohukonn 22. aprill 2012 Järva
Kääpa Põhikool 3 Rohukonn 22. aprill 2012 Võru
Vara Põhikool 1-4 Rohukonn 22. aprill 2012 Tartu
Tudulinna Põhikool 4 Rohukonn 22. aprill 2012 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Rohukonn 22. aprill 2012 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 3b Rohukonn 22. aprill 2012 Rapla
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Rohukonn 22. aprill 2012 Harju
Kõpu Põhikool Rohukonn 22. aprill 2012 Viljandi
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Rohukonn 22. aprill 2012 Pärnu
Kärstna Kool 5-6 Rohukonn 22. aprill 2012 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium 6b Rohukonn 23. aprill 2012 Ida-Viru
Kammeri Kool Rohukonn 23. aprill 2012 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Rohukonn 23. aprill 2012 Jõgeva
Lohkva Lasteaed Rohukonn 23. aprill 2012 Tartu
Tääksi Põhikool 1-4 Rohukonn 23. aprill 2012 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Rohukonn 24. aprill 2012 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Rohukonn 24. aprill 2012 Viljandi
Himmaste Algkool 12 Rohukonn 25. aprill 2012 Põlva
Palupera Põhikool Rohukonn 25. aprill 2012 Valga
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Rohukonn 25. aprill 2012 Lääne-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Rohukonn 25. aprill 2012 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 7c Rohukonn 26. aprill 2012 Rapla
Kolga Keskkool 1 Rohukonn 26. aprill 2012 Harju
Valga Jaanikese Kool 5-6b Rohukonn 27. aprill 2012 Valga
Elva Gümnaasium 5c Rohukonn 27. aprill 2012 Tartu
Lasila Põhikool 1-4 Rohukonn 27. aprill 2012 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 3 Rohukonn 27. aprill 2012 Põlva
Haanja Kool 1a Rohukonn 27. aprill 2012 Võru
Esku-Kamari Kool 4 Rohukonn 27. aprill 2012 Jõgeva
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Rohukonn 27. aprill 2012 Ida-Viru
Haanja Kool 5 Rohukonn 28. aprill 2012 Võru
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1a Rohukonn 28. aprill 2012 Harju
Peetri Lasteaed Rohukonn 28. aprill 2012 Järva
Alu Lasteaed-Algkool 3 Rohukonn 28. aprill 2012 Rapla
Viljandi Maagümnaasium 4a Rohukonn 29. aprill 2012 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Rohukonn 29. aprill 2012 Lääne-Viru
Audentese Erakool 6b Rohukonn 29. aprill 2012 Harju
Sadala Põhikool 1-4 Rohukonn 29. aprill 2012 Jõgeva
Sõmeru Põhikool 2 Rohukonn 29. aprill 2012 Lääne-Viru
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Rohukonn 30. aprill 2012 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna Rohukonn 30. aprill 2012 Tartu
Mikitamäe Kool 5-6 Rohukonn 30. aprill 2012 Põlva
Saverna Põhikool Rohukonn 30. aprill 2012 Põlva
Peetri Põhikool 3-4 Rohukonn 30. aprill 2012 Järva
Tallinna Reaalkool 5a Rohukonn 1. mai 2012 Harju
Kuuste Kool 5 Rohukonn 1. mai 2012 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Rohukonn 1. mai 2012 Pärnu
Metsküla Algkool 1-3 Rohukonn 1. mai 2012 Lääne
Sõmerpalu Põhikool 3 Rohukonn 1. mai 2012 Võru
Puhja Gümnaasium 2 Rohukonn 2. mai 2012 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 4c Rohukonn 2. mai 2012 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Rohukonn 2. mai 2012 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Rohukonn 2. mai 2012 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Rohukonn 5. mai 2012 Jõgeva
Saarepeedi Kool 6 Rohukonn 5. mai 2012 Viljandi
Oru Põhikool 4 2 Rohukonn 6. mai 2012 Harju
Tallinna Reaalkool 5b Rohukonn 6. mai 2012 Harju
Tõrva Gümnaasium 5b Rohukonn 8. mai 2012 Valga
Haanja Kool 6 Rohukonn 9. mai 2012 Võru
Rakvere Linna Algkool 4 Rohukonn 10. mai 2012 Lääne-Viru
Tartu Erakool 2a Rohukonn 13. mai 2012 Tartu
Veskitammi Lasteaed Rohukonn 13. mai 2012 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Rohukonn 13. mai 2012 Pärnu
Osula Põhikool 3 Rohukonn 14. mai 2012 Võru
Nõo Põhikool 5-9 2 Rohukonn 19. mai 2012 Tartu
Rõngu Keskkool 1-4 Rohukonn 20. mai 2012 Tartu

Tagasi tulemuste juurde