"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Kännuseened"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Pajud 6. aprill 2012 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2b Pajud 6. aprill 2012 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3c Pajud 7. aprill 2012 Tartu
Parksepa Keskkool 7 Pajud 7. aprill 2012 Võru
Pikavere Lasteaed-Algkool 34 Pajud 8. aprill 2012 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Pajud 8. aprill 2012 Tartu
Kääpa Põhikool 5 Pajud 8. aprill 2012 Võru
Tartu Katoliku Kool 4a Pajud 9. aprill 2012 Tartu
Kuuste Kool 1 Pajud 9. aprill 2012 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Pajud 9. aprill 2012 Viljandi
Pikavere Lasteaed-Algkool 12 Pajud 9. aprill 2012 Harju
Riidaja Põhikool 5-9 Pajud 9. aprill 2012 Valga
Põlula Kool 5 Pajud 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Pajud 10. aprill 2012 Viljandi
Põlula Kool 1-4 Pajud 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Hargla Kool 1a Pajud 10. aprill 2012 Valga
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Pajud 10. aprill 2012 Viljandi
Tääksi Põhikool 1-4 Pajud 10. aprill 2012 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Pajud 10. aprill 2012 Lääne
Hargla Kool 7 Pajud 10. aprill 2012 Valga
Kuusalu Keskkool 2b Pajud 11. aprill 2012 Harju
Rakke Gümnaasium 3 Pajud 11. aprill 2012 Lääne-Viru
Kildu Põhikool 3 Pajud 12. aprill 2012 Viljandi
Anna Haava nim Pala Kool 4 Pajud 12. aprill 2012 Jõgeva
Nõo Põhikool 5-9 2 Pajud 12. aprill 2012 Tartu
Viimsi Keskkool 1e Pajud 12. aprill 2012 Harju
Kuressaare Gümnaasium 4c Pajud 12. aprill 2012 Saare
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Pajud 12. aprill 2012 Harju
Nõva Põhikool 5-9 Pajud 12. aprill 2012 Lääne
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Pajud 12. aprill 2012 Pärnu
Haanja Kool 5 Pajud 12. aprill 2012 Võru
Saverna Põhikool Pajud 13. aprill 2012 Põlva
Tartu Hiie Kool 6b Pajud 13. aprill 2012 Tartu
Hargla Kool 4 Pajud 13. aprill 2012 Valga
Osula Põhikool 1 Pajud 13. aprill 2012 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Pajud 13. aprill 2012 Jõgeva
Lohkva Lasteaed Pajud 13. aprill 2012 Tartu
Konguta Kool 5-6 Pajud 13. aprill 2012 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 4a Pajud 13. aprill 2012 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Pajud 13. aprill 2012 Jõgeva
Saverna Põhikool 5 Pajud 13. aprill 2012 Põlva
Heimtali Põhikool 5a6 Pajud 13. aprill 2012 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Pajud 13. aprill 2012 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 13 Pajud 13. aprill 2012 Viljandi
Haanja Kool 1a Pajud 14. aprill 2012 Võru
Kääpa Põhikool 4 Pajud 14. aprill 2012 Võru
Torma lasteaed Linnutaja 2 Pajud 14. aprill 2012 Jõgeva
Kääpa Põhikool 3 Pajud 15. aprill 2012 Võru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Pajud 15. aprill 2012 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Pajud 15. aprill 2012 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Pajud 15. aprill 2012 Lääne
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Pajud 15. aprill 2012 Jõgeva
Audentese Erakool 6b Pajud 15. aprill 2012 Harju
Tartu Lasteaed Sass Pajud 15. aprill 2012 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a Pajud 15. aprill 2012 Tartu
Emmaste Põhikool Pajud 15. aprill 2012 Hiiu
Tali Põhikool 5-9 Pajud 15. aprill 2012 Pärnu
Rannu Keskkool 5 Pajud 15. aprill 2012 Tartu
Kanepi Gümnaasium 1 Pajud 15. aprill 2012 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Pajud 16. aprill 2012 Harju
Ruhnu Põhikool 1-9 Pajud 16. aprill 2012 Saare
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Pajud 16. aprill 2012 Pärnu
Suuremõisa Põhikool 5-7 Pajud 16. aprill 2012 Hiiu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Pajud 16. aprill 2012 Jõgeva
Puhja Gümnaasium 2 Pajud 16. aprill 2012 Tartu
Suuremõisa Põhikool 1-4 Pajud 16. aprill 2012 Hiiu
Kiili Gümnaasium Pajud 16. aprill 2012 Harju
Risti Põhikool 1a3 Pajud 17. aprill 2012 Lääne
Tapa Gümnaasium 6-7 Pajud 17. aprill 2012 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Pajud 17. aprill 2012 Pärnu
Saarepeedi Kool 6 Pajud 17. aprill 2012 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Pajud 17. aprill 2012 Viljandi
Kääpa Põhikool 1 Pajud 17. aprill 2012 Võru
Kuuste Kool 4 Pajud 17. aprill 2012 Tartu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Pajud 18. aprill 2012 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Pajud 18. aprill 2012 Võru
Virtsu Kool 2-3 Pajud 18. aprill 2012 Lääne
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Pajud 18. aprill 2012 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 3 Pajud 18. aprill 2012 Saare
Paikuse Põhikool 1b Pajud 18. aprill 2012 Pärnu
Kammeri Kool Pajud 18. aprill 2012 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Pajud 18. aprill 2012 Saare
Haanja Kool 6 Pajud 18. aprill 2012 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Pajud 18. aprill 2012 Viljandi
Seljametsa Lasteaed-Algkool Pajud 18. aprill 2012 Pärnu
Taebla Gümnaasium 1-4 Pajud 18. aprill 2012 Lääne
Puhja Lasteaed Pääsusilm Pajud 18. aprill 2012 Tartu
Hummuli Põhikool 4 Pajud 18. aprill 2012 Valga
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Pajud 18. aprill 2012 Pärnu
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Pajud 18. aprill 2012 Ida-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Pajud 18. aprill 2012 Viljandi
Valga Vene Gümnaasium 6b Pajud 18. aprill 2012 Valga
Vääna Mõisakool Pajud 18. aprill 2012 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3 Pajud 18. aprill 2012 Lääne
Valga Vene Gümnaasium 7b Pajud 19. aprill 2012 Valga
Kadrina Keskkool 3b Pajud 19. aprill 2012 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a Pajud 19. aprill 2012 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Pajud 19. aprill 2012 Ida-Viru
Valga Jaanikese Kool 5-6b Pajud 19. aprill 2012 Valga
Palupera Põhikool Pajud 19. aprill 2012 Valga
Tallinna 37. Keskkool 3a Pajud 19. aprill 2012 Harju
Elva Gümnaasium 5c Pajud 19. aprill 2012 Tartu
Kose Gümnaasium 4b Pajud 19. aprill 2012 Harju
Valga Vene Gümnaasium 6a Pajud 19. aprill 2012 Valga
Krootuse Põhikool 2 Pajud 19. aprill 2012 Põlva
Virtsu Kool 5-9 Pajud 20. aprill 2012 Lääne
Rakvere Linna Algkool 2 Pajud 20. aprill 2012 Lääne-Viru
Tartu Erakool 2a Pajud 20. aprill 2012 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Pajud 20. aprill 2012 Põlva
Rõngu Keskkool 1-4 Pajud 20. aprill 2012 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Pajud 20. aprill 2012 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Pajud 20. aprill 2012 Pärnu
Gustav Adolfi Gümnaasium 6a Pajud 20. aprill 2012 Harju
Tääksi Põhikool 5-9 Pajud 20. aprill 2012 Viljandi
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Pajud 20. aprill 2012 Pärnu
Kõpu Põhikool Pajud 20. aprill 2012 Viljandi
Vara Põhikool 1-4 Pajud 20. aprill 2012 Tartu
Kärstna Kool 5-6 Pajud 20. aprill 2012 Viljandi
Nõva Laste Päevakeskus Pajud 20. aprill 2012 Lääne
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 21. aprill 2012 Tartu
Tallinna Reaalkool 5a Pajud 21. aprill 2012 Harju
Tudulinna Põhikool 3 Pajud 21. aprill 2012 Ida-Viru
Konguta Kool 1-4 Pajud 21. aprill 2012 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Pajud 21. aprill 2012 Jõgeva
Viljandi Maagümnaasium 1b Pajud 21. aprill 2012 Viljandi
Tilsi Põhikool 6 Pajud 21. aprill 2012 Põlva
Himmaste Algkool 12 Pajud 21. aprill 2012 Põlva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Pajud 21. aprill 2012 Harju
Viluste Põhikool 7 Pajud 21. aprill 2012 Põlva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Pajud 21. aprill 2012 Harju
Tilsi Põhikool 7 Pajud 21. aprill 2012 Põlva
Tudulinna Põhikool 4 Pajud 21. aprill 2012 Ida-Viru
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Pajud 22. aprill 2012 Järva
Parksepa Keskkool 1b Pajud 22. aprill 2012 Võru
Võnnu Lasteaed Värvuke Pajud 22. aprill 2012 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Pajud 22. aprill 2012 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool 4b Pajud 22. aprill 2012 Tartu
Kadrina Keskkool 6a Pajud 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 13 Pajud 22. aprill 2012 Järva
Kehtna Põhikool 1-9 Pajud 22. aprill 2012 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Pajud 22. aprill 2012 Harju
Kohila Gümnaasium 3b Pajud 22. aprill 2012 Rapla
Vambola Lasteaed Pajud 22. aprill 2012 Viljandi
Sonda Põhikool 1-4 Pajud 22. aprill 2012 Ida-Viru
Puiga Põhikool 6 Pajud 22. aprill 2012 Võru
Lihula Gümnaasium 1 Pajud 22. aprill 2012 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Pajud 22. aprill 2012 Viljandi
Põlva Keskkool 1 Pajud 23. aprill 2012 Põlva
Metsküla Algkool 1-3 Pajud 23. aprill 2012 Lääne
Tartu Descartes'i Lütseum 3a Pajud 23. aprill 2012 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4c Pajud 23. aprill 2012 Harju
Muraste Looduskool Pajud 23. aprill 2012 Harju
Mikitamäe Kool 5-6 Pajud 23. aprill 2012 Põlva
Kohila Gümnaasium 7c Pajud 23. aprill 2012 Rapla
Mooste Põhikool 3 Pajud 23. aprill 2012 Põlva
Muhu Põhikool 5 Pajud 23. aprill 2012 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Pajud 23. aprill 2012 Saare
Lüllemäe Põhikool Pajud 23. aprill 2012 Valga
Luua Algkool 1-4 Pajud 23. aprill 2012 Jõgeva
Värska Gümnaasium 2 Pajud 23. aprill 2012 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 3 Pajud 23. aprill 2012 Võru
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Pajud 23. aprill 2012 Tartu
Lasila Põhikool 1-4 Pajud 24. aprill 2012 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 3b Pajud 24. aprill 2012 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Pajud 24. aprill 2012 Jõgeva
Peetri Põhikool 3-4 Pajud 24. aprill 2012 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Pajud 25. aprill 2012 Lääne-Viru
Jõõpre Põhikool 1 Pajud 25. aprill 2012 Pärnu
Puurmani Lasteaed Siilipesa Pajud 25. aprill 2012 Jõgeva
Lehtse Kool 2-3 Pajud 25. aprill 2012 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Pajud 25. aprill 2012 Pärnu
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Pajud 25. aprill 2012 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium 6b Pajud 25. aprill 2012 Ida-Viru
Harku Lasteaed Pajud 25. aprill 2012 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Pajud 25. aprill 2012 Harju
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Pajud 26. aprill 2012 Viljandi
Kolga Keskkool 1 Pajud 26. aprill 2012 Harju
Harku Lasteaed 2 Pajud 26. aprill 2012 Harju
Peetri Lasteaed Pajud 26. aprill 2012 Järva
Kuusalu Keskkool 1b Pajud 26. aprill 2012 Harju
Raasiku Põhikool 4 Pajud 26. aprill 2012 Harju
Peetri Põhikool 6 Pajud 26. aprill 2012 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Pajud 27. aprill 2012 Ida-Viru
Tallinna Reaalkool 5b Pajud 27. aprill 2012 Harju
Osula Põhikool 2 Pajud 27. aprill 2012 Võru
Rakvere Linna Algkool 4 Pajud 27. aprill 2012 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2b Pajud 27. aprill 2012 Ida-Viru
Alu Lasteaed-Algkool 3 Pajud 28. aprill 2012 Rapla
Savikoja Pajud 28. aprill 2012 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik Pajud 29. aprill 2012 Ida-Viru
Vaida Põhikool 4 Pajud 29. aprill 2012 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Pajud 30. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Pajud 30. aprill 2012 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll 2 Pajud 30. aprill 2012 Harju
Rakvere Gümnaasium 1a Pajud 1. mai 2012 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Pajud 1. mai 2012 Järva
Metsküla Algkool 5-6 Pajud 2. mai 2012 Lääne
Rocca al Mare Kool 1-2 Pajud 2. mai 2012 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Pajud 4. mai 2012 Harju
Rocca al Mare Kool 2a Pajud 4. mai 2012 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 2b Pajud 6. mai 2012 Ida-Viru
Tartu Lasteaed Krõll Pajud 9. mai 2012 Tartu
Veskitammi Lasteaed Pajud 13. mai 2012 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Pajud 20. mai 2012 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde