"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Samojeed"
William Kink
Kuuste Kool 4
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Rõngu Keskkool 1-4 Nurmenukk 20. aprill 2012 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 6a Nurmenukk 21. aprill 2012 Valga
Saverna Põhikool Nurmenukk 21. aprill 2012 Põlva
Imavere Põhikool 4 Nurmenukk 21. aprill 2012 Järva
Tallinna Reaalkool 5a Nurmenukk 22. aprill 2012 Harju
Viluste Põhikool 1 Nurmenukk 22. aprill 2012 Põlva
Põlula Kool 5 Nurmenukk 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Nurmenukk 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Nurmenukk 22. aprill 2012 Jõgeva
Kärla Põhikool 3 Nurmenukk 22. aprill 2012 Saare
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Nurmenukk 23. aprill 2012 Lääne
Tudulinna Põhikool 4 Nurmenukk 23. aprill 2012 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Nurmenukk 23. aprill 2012 Ida-Viru
Kehtna Põhikool 1-9 Nurmenukk 23. aprill 2012 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Nurmenukk 25. aprill 2012 Lääne
Hargla Kool 1a Nurmenukk 25. aprill 2012 Valga
Emmaste Põhikool Nurmenukk 25. aprill 2012 Hiiu
Tilsi Põhikool 7 Nurmenukk 25. aprill 2012 Põlva
Imavere Põhikool 2a Nurmenukk 26. aprill 2012 Järva
Heimtali Põhikool 5a6 Nurmenukk 26. aprill 2012 Viljandi
Taebla Gümnaasium 1-4 Nurmenukk 26. aprill 2012 Lääne
Tallinna Reaalkool 5b Nurmenukk 26. aprill 2012 Harju
Virtsu Kool 14 Nurmenukk 26. aprill 2012 Lääne
Kohila Gümnaasium 3b Nurmenukk 26. aprill 2012 Rapla
Tilsi Põhikool 6 Nurmenukk 27. aprill 2012 Põlva
Esku-Kamari Kool 4 Nurmenukk 27. aprill 2012 Jõgeva
Hargla Kool 9 Nurmenukk 27. aprill 2012 Valga
Suuremõisa Põhikool 1-4 Nurmenukk 27. aprill 2012 Hiiu
Nõo Põhikool 5-9 2 Nurmenukk 27. aprill 2012 Tartu
Virtsu Kool 5-9 Nurmenukk 27. aprill 2012 Lääne
Kääpa Põhikool 2 Nurmenukk 27. aprill 2012 Võru
Hargla Kool 7 Nurmenukk 27. aprill 2012 Valga
Kuressaare Gümnaasium 4c Nurmenukk 27. aprill 2012 Saare
Kiili Gümnaasium Nurmenukk 28. aprill 2012 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Nurmenukk 28. aprill 2012 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Nurmenukk 28. aprill 2012 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Nurmenukk 28. aprill 2012 Harju
Suuremõisa Põhikool 5-7 Nurmenukk 28. aprill 2012 Hiiu
Elva Gümnaasium 3c Nurmenukk 28. aprill 2012 Tartu
Tartu Hiie Kool 6b Nurmenukk 28. aprill 2012 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Nurmenukk 28. aprill 2012 Tartu
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Nurmenukk 28. aprill 2012 Harju
Kildu Põhikool 3 Nurmenukk 29. aprill 2012 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Nurmenukk 29. aprill 2012 Lääne
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Nurmenukk 29. aprill 2012 Viljandi
Koonga Põhikool 3 Nurmenukk 29. aprill 2012 Pärnu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Nurmenukk 29. aprill 2012 Lääne
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Nurmenukk 29. aprill 2012 Ida-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a Nurmenukk 29. aprill 2012 Harju
Hargla Kool 4 Nurmenukk 29. aprill 2012 Valga
Orava Põhikool 5 Nurmenukk 29. aprill 2012 Põlva
Kolga Keskkool 1 Nurmenukk 29. aprill 2012 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Nurmenukk 29. aprill 2012 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 29. aprill 2012 Harju
Muraste Looduskool Nurmenukk 29. aprill 2012 Harju
Kõpu Põhikool Nurmenukk 30. aprill 2012 Viljandi
Saverna Põhikool 5 Nurmenukk 30. aprill 2012 Põlva
Alu Lasteaed-Algkool 3 Nurmenukk 30. aprill 2012 Rapla
Lihula Gümnaasium 1 Nurmenukk 30. aprill 2012 Lääne
Lihula Lasteaed 2 Nurmenukk 30. aprill 2012 Lääne
Puhja Lasteaed Pääsusilm Nurmenukk 30. aprill 2012 Tartu
Risti Põhikool 1a3 Nurmenukk 30. aprill 2012 Lääne
Värska Gümnaasium 3 Nurmenukk 30. aprill 2012 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Nurmenukk 30. aprill 2012 Harju
Konguta Kool 1-4 Nurmenukk 30. aprill 2012 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Nurmenukk 30. aprill 2012 Tartu
Mikitamäe Kool 5-6 Nurmenukk 30. aprill 2012 Põlva
Haanja Kool 6 Nurmenukk 30. aprill 2012 Võru
Kääpa Põhikool 1 Nurmenukk 1. mai 2012 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Nurmenukk 1. mai 2012 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Nurmenukk 1. mai 2012 Pärnu
Paikuse Põhikool 1b Nurmenukk 1. mai 2012 Pärnu
Sadala Põhikool 1-4 Nurmenukk 1. mai 2012 Jõgeva
Rakvere Linna Algkool 4 Nurmenukk 1. mai 2012 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 2 Nurmenukk 1. mai 2012 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 3 Nurmenukk 2. mai 2012 Põlva
Kose Gümnaasium 3b Nurmenukk 2. mai 2012 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium Nurmenukk 2. mai 2012 Järva
Värska Gümnaasium 2 Nurmenukk 2. mai 2012 Põlva
Haanja Kool 1a Nurmenukk 2. mai 2012 Võru
Virtsu Kool 2-3 Nurmenukk 2. mai 2012 Lääne
Tornimäe Põhikool 1-5 Nurmenukk 2. mai 2012 Saare
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Nurmenukk 2. mai 2012 Jõgeva
Tali Põhikool 5-9 Nurmenukk 2. mai 2012 Pärnu
Ruhnu Põhikool 1-9 Nurmenukk 2. mai 2012 Saare
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 2. mai 2012 Saare
Kääpa Põhikool 3 Nurmenukk 2. mai 2012 Võru
Krootuse Põhikool 2 Nurmenukk 2. mai 2012 Põlva
Oru Põhikool 4 2 Nurmenukk 2. mai 2012 Harju
Vääna Mõisakool Nurmenukk 2. mai 2012 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Nurmenukk 2. mai 2012 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Nurmenukk 3. mai 2012 Jõgeva
Osula Põhikool 4 Nurmenukk 3. mai 2012 Võru
Viluste Põhikool 7 Nurmenukk 3. mai 2012 Põlva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Nurmenukk 3. mai 2012 Lääne
Rapla Ühisgümnaasium 1a Nurmenukk 3. mai 2012 Rapla
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Nurmenukk 3. mai 2012 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Nurmenukk 3. mai 2012 Saare
Seljametsa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 3. mai 2012 Pärnu
Puhja Gümnaasium 2 Nurmenukk 3. mai 2012 Tartu
Raasiku Põhikool 4 Nurmenukk 3. mai 2012 Harju
Elva Gümnaasium 5c Nurmenukk 3. mai 2012 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik Nurmenukk 3. mai 2012 Ida-Viru
Nõva Põhikool 5-9 Nurmenukk 3. mai 2012 Lääne
Himmaste Algkool 12 Nurmenukk 3. mai 2012 Põlva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Nurmenukk 4. mai 2012 Harju
Kammeri Kool Nurmenukk 4. mai 2012 Tartu
Hummuli Põhikool 4 Nurmenukk 4. mai 2012 Valga
Lehtse Kool 2-3 Nurmenukk 4. mai 2012 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Nurmenukk 4. mai 2012 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Nurmenukk 4. mai 2012 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Nurmenukk 4. mai 2012 Pärnu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Nurmenukk 5. mai 2012 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3b Nurmenukk 5. mai 2012 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Nurmenukk 5. mai 2012 Jõgeva
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Nurmenukk 5. mai 2012 Viljandi
Kadrina Keskkool 6a Nurmenukk 5. mai 2012 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Nurmenukk 5. mai 2012 Viljandi
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Nurmenukk 5. mai 2012 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Nurmenukk 5. mai 2012 Võru
Koonga Põhikool 6 Nurmenukk 5. mai 2012 Pärnu
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Nurmenukk 5. mai 2012 Viljandi
Tääksi Põhikool 5-9 Nurmenukk 5. mai 2012 Viljandi
Audentese Erakool 6b Nurmenukk 5. mai 2012 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Nurmenukk 5. mai 2012 Pärnu
Kärstna Kool 5-6 Nurmenukk 5. mai 2012 Viljandi
Antsla Gümnaasium 2a Nurmenukk 6. mai 2012 Võru
Põlva Keskkool 1 Nurmenukk 6. mai 2012 Põlva
Kanepi Gümnaasium 1 Nurmenukk 6. mai 2012 Põlva
Tääksi Põhikool 1-4 Nurmenukk 6. mai 2012 Viljandi
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Nurmenukk 6. mai 2012 Ida-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Nurmenukk 6. mai 2012 Viljandi
Kohila Gümnaasium 7c Nurmenukk 6. mai 2012 Rapla
Peetri Põhikool 6 Nurmenukk 6. mai 2012 Järva
Elva Gümnaasium 2b Nurmenukk 6. mai 2012 Tartu
Peetri Põhikool 3-4 Nurmenukk 6. mai 2012 Järva
Lohkva Lasteaed Nurmenukk 7. mai 2012 Tartu
Harku Lasteaed Nurmenukk 7. mai 2012 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Nurmenukk 7. mai 2012 Ida-Viru
Kuuste Kool 4 Nurmenukk 7. mai 2012 Tartu
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1a Nurmenukk 7. mai 2012 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Nurmenukk 7. mai 2012 Pärnu
Tartu Erakool 2a Nurmenukk 8. mai 2012 Tartu
Vaida Põhikool 4 Nurmenukk 8. mai 2012 Harju
Tõrva Gümnaasium 5b Nurmenukk 8. mai 2012 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2b Nurmenukk 8. mai 2012 Ida-Viru
Palupera Põhikool Nurmenukk 8. mai 2012 Valga
Ristiku Põhikool 5a Nurmenukk 8. mai 2012 Harju
Nõva Põhikool 1-3 Nurmenukk 8. mai 2012 Lääne
Osula Põhikool 2 Nurmenukk 8. mai 2012 Võru
Osula Põhikool 3 Nurmenukk 8. mai 2012 Võru
Kanepi Gümnaasium 3 Nurmenukk 9. mai 2012 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Nurmenukk 9. mai 2012 Pärnu
Metsapoole Põhikool 4-6 Nurmenukk 9. mai 2012 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Nurmenukk 10. mai 2012 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Nurmenukk 10. mai 2012 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Nurmenukk 10. mai 2012 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2b Nurmenukk 10. mai 2012 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Nurmenukk 11. mai 2012 Pärnu
Rocca al Mare Kool 1-2 Nurmenukk 11. mai 2012 Harju
Rocca al Mare Kool 2a Nurmenukk 11. mai 2012 Harju
Kuusalu Keskkool 1b Nurmenukk 11. mai 2012 Harju
Jõhvi Gümnaasium 6b Nurmenukk 12. mai 2012 Ida-Viru
Luua Algkool 1-4 Nurmenukk 12. mai 2012 Jõgeva
Veskitammi Lasteaed Nurmenukk 13. mai 2012 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Nurmenukk 13. mai 2012 Ida-Viru
Elva Lasteaed Murumuna Nurmenukk 14. mai 2012 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Nurmenukk 14. mai 2012 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Nurmenukk 15. mai 2012 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Nurmenukk 17. mai 2012 Harju

Tagasi tulemuste juurde