"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kevadised märgid"
Filipp
Hilariuse Kool 2-3
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Metsvint 16. märts 2012 Pärnu
Alu Lasteaed-Algkool 4 Metsvint 17. märts 2012 Rapla
Muraste Looduskool Metsvint 18. märts 2012 Harju
Valga Vene Gümnaasium 6a Metsvint 18. märts 2012 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Metsvint 18. märts 2012 Jõgeva
Kuuste Kool 5 Metsvint 20. märts 2012 Tartu
Kuuste Kool 4 Metsvint 20. märts 2012 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 4c Metsvint 21. märts 2012 Saare
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Metsvint 21. märts 2012 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Metsvint 22. märts 2012 Viljandi
Tiigitaguse Metsvint 22. märts 2012 Tartu
Paldiski Gümnaasium 2 Metsvint 22. märts 2012 Harju
Hummuli Põhikool 4 Metsvint 22. märts 2012 Valga
Tallinna Tehnikagümnaasium 1b Metsvint 23. märts 2012 Harju
Virtsu Kool 5-9 Metsvint 23. märts 2012 Lääne
Tallinna 21. Kool 5aa Metsvint 23. märts 2012 Harju
Põlula Kool 5 Metsvint 23. märts 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Metsvint 23. märts 2012 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Metsvint 24. märts 2012 Lääne
Orissaare Gümnaasium 4 Metsvint 25. märts 2012 Saare
Saarepeedi Kool 6 Metsvint 25. märts 2012 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 3 Metsvint 25. märts 2012 Saare
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Metsvint 26. märts 2012 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Metsvint 26. märts 2012 Harju
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Metsvint 26. märts 2012 Jõgeva
Peetri Lasteaed Metsvint 26. märts 2012 Järva
Kuuste Kool 1 Metsvint 26. märts 2012 Tartu
Vääna Mõisakool Metsvint 26. märts 2012 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Metsvint 26. märts 2012 Harju
Valga Põhikool 5a Metsvint 27. märts 2012 Valga
Kose Gümnaasium 3b Metsvint 27. märts 2012 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Metsvint 27. märts 2012 Saare
Rakke Gümnaasium 2 Metsvint 27. märts 2012 Lääne-Viru
Taebla Gümnaasium 1-4 Metsvint 27. märts 2012 Lääne
Are Põhikool Metsvint 27. märts 2012 Pärnu
Lümanda Põhikool 5-6 Metsvint 27. märts 2012 Saare
Heimtali Põhikool 5a6 Metsvint 27. märts 2012 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Metsvint 28. märts 2012 Harju
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Metsvint 28. märts 2012 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Metsvint 28. märts 2012 Lääne
Vaida Põhikool 4 Metsvint 28. märts 2012 Harju
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Metsvint 28. märts 2012 Järva
Tartu Veeriku Kool 7a Metsvint 28. märts 2012 Tartu
Jäneda Kool 3 Metsvint 28. märts 2012 Lääne-Viru
Suuremõisa Põhikool 1-4 Metsvint 28. märts 2012 Hiiu
Parksepa Keskkool 7 Metsvint 28. märts 2012 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Metsvint 29. märts 2012 Jõgeva
Kärstna Kool 5-6 Metsvint 29. märts 2012 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 5-7 Metsvint 29. märts 2012 Hiiu
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Metsvint 29. märts 2012 Pärnu
Kostivere Põhikool 1 Metsvint 29. märts 2012 Harju
Elva Gümnaasium 2c Metsvint 29. märts 2012 Tartu
Haanja Kool 5 Metsvint 29. märts 2012 Võru
Valga Põhikool 3a Metsvint 29. märts 2012 Valga
Värska Gümnaasium 3 Metsvint 30. märts 2012 Põlva
Kaelase Kool 4-9 Metsvint 30. märts 2012 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Metsvint 30. märts 2012 Saare
Rakke Gümnaasium 3 Metsvint 30. märts 2012 Lääne-Viru
Nõva Põhikool 5-9 Metsvint 30. märts 2012 Lääne
Emmaste Põhikool Metsvint 30. märts 2012 Hiiu
Lohkva Lasteaed Metsvint 30. märts 2012 Tartu
Peetri Põhikool 3-4 Metsvint 30. märts 2012 Järva
Paide Ühisgümnaasium 6a Metsvint 30. märts 2012 Järva
Sonda Põhikool 1-4 Metsvint 31. märts 2012 Ida-Viru
Tallinna Reaalkool 5a Metsvint 31. märts 2012 Harju
Virtsu Kool 2-3 Metsvint 31. märts 2012 Lääne
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Metsvint 31. märts 2012 Viljandi
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Metsvint 31. märts 2012 Ida-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Metsvint 31. märts 2012 Lääne
Rakvere Linna Algkool 4 Metsvint 31. märts 2012 Lääne-Viru
Savikoja Metsvint 31. märts 2012 Tartu
Rannu Keskkool 5 Metsvint 1. aprill 2012 Tartu
Mooste Põhikool 3 Metsvint 1. aprill 2012 Põlva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Metsvint 1. aprill 2012 Viljandi
Kääpa Põhikool 3 Metsvint 1. aprill 2012 Võru
Unipiha Algkool 1-4 Metsvint 1. aprill 2012 Tartu
Kadrina Keskkool 6a Metsvint 1. aprill 2012 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 2a Metsvint 1. aprill 2012 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a Metsvint 1. aprill 2012 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Metsvint 2. aprill 2012 Tartu
Tallinna Reaalkool 5b Metsvint 2. aprill 2012 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Metsvint 2. aprill 2012 Pärnu
Krootuse Põhikool 2 Metsvint 2. aprill 2012 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Metsvint 2. aprill 2012 Ida-Viru
Lehtse Kool 4-5 Metsvint 2. aprill 2012 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Metsvint 2. aprill 2012 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Metsvint 2. aprill 2012 Pärnu
Tääksi Põhikool 1-4 Metsvint 2. aprill 2012 Viljandi
Tali Põhikool 5-9 Metsvint 2. aprill 2012 Pärnu
Lokuta Lasteaed Metsvint 3. aprill 2012 Järva
Imavere Põhikool 4 Metsvint 3. aprill 2012 Järva
Nõo Põhikool 5-9 2 Metsvint 3. aprill 2012 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Metsvint 3. aprill 2012 Saare
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Metsvint 3. aprill 2012 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Metsvint 4. aprill 2012 Tartu
Ruhnu Põhikool 1-9 Metsvint 4. aprill 2012 Saare
Tartu Hiie Kool 6b Metsvint 4. aprill 2012 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Metsvint 4. aprill 2012 Lääne
Valga Jaanikese Kool 5-6b Metsvint 4. aprill 2012 Valga
Haanja Kool 6 Metsvint 4. aprill 2012 Võru
Konguta Kool 5-6 Metsvint 4. aprill 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 3c Metsvint 5. aprill 2012 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Metsvint 5. aprill 2012 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Metsvint 5. aprill 2012 Harju
Metsküla Algkool 5-6 Metsvint 5. aprill 2012 Lääne
Orissaare Gümnaasium 2 Metsvint 5. aprill 2012 Saare
Peetri Põhikool 6 Metsvint 5. aprill 2012 Järva
Tilsi Põhikool 7 Metsvint 5. aprill 2012 Põlva
Himmaste Algkool 12 Metsvint 5. aprill 2012 Põlva
Jõhvi Gümnaasium 6b Metsvint 6. aprill 2012 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 1 Metsvint 6. aprill 2012 Võru
Audentese Erakool 6b Metsvint 7. aprill 2012 Harju
Osula Põhikool 3 Metsvint 7. aprill 2012 Võru
Kanepi Gümnaasium 1 Metsvint 7. aprill 2012 Põlva
Tõrva Gümnaasium 9a Metsvint 7. aprill 2012 Valga
Kääpa Põhikool 2 Metsvint 7. aprill 2012 Võru
Kõpu Põhikool Metsvint 7. aprill 2012 Viljandi
Puhja Gümnaasium 2 Metsvint 8. aprill 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 5c Metsvint 8. aprill 2012 Tartu
Järva-Jaani Gümnaasium Metsvint 9. aprill 2012 Järva
Palupera Põhikool Metsvint 9. aprill 2012 Valga
Puurmani Lasteaed Siilipesa Metsvint 9. aprill 2012 Jõgeva
Luua Algkool 1-4 Metsvint 9. aprill 2012 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Metsvint 9. aprill 2012 Tartu
Tääksi Põhikool 5-9 Metsvint 9. aprill 2012 Viljandi
Kolga Keskkool 1 Metsvint 9. aprill 2012 Harju
Virtsu Kool 14 Metsvint 9. aprill 2012 Lääne
Kuuste Kool 2-3 Metsvint 9. aprill 2012 Tartu
Sadala Põhikool 1-4 Metsvint 10. aprill 2012 Jõgeva
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Metsvint 10. aprill 2012 Tartu
Tallinna Lauliku Lasteaed Metsvint 10. aprill 2012 Harju
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Metsvint 10. aprill 2012 Järva
Kehtna Põhikool 1-9 Metsvint 10. aprill 2012 Rapla
Lasila Põhikool 1-4 Metsvint 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Metsvint 10. aprill 2012 Harju
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Metsvint 10. aprill 2012 Viljandi
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Metsvint 10. aprill 2012 Pärnu
Harku Lasteaed Metsvint 10. aprill 2012 Harju
Lüllemäe Põhikool Metsvint 10. aprill 2012 Valga
Viluste Põhikool 7 Metsvint 10. aprill 2012 Põlva
Haanja Kool 1a Metsvint 10. aprill 2012 Võru
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3a Metsvint 10. aprill 2012 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll 2 Metsvint 10. aprill 2012 Harju
Tilsi Põhikool 6 Metsvint 10. aprill 2012 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 2a Metsvint 11. aprill 2012 Viljandi
Kuusalu Keskkool 1b Metsvint 11. aprill 2012 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Metsvint 11. aprill 2012 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Metsvint 11. aprill 2012 Pärnu
Lohkva Lasteaed 2 Metsvint 11. aprill 2012 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Metsvint 11. aprill 2012 Jõgeva
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Metsvint 11. aprill 2012 Põlva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Metsvint 11. aprill 2012 Tartu
Kadrina Keskkool 2b Metsvint 11. aprill 2012 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 5 Metsvint 12. aprill 2012 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Metsvint 12. aprill 2012 Pärnu
Elva Lasteaed Murumuna Metsvint 12. aprill 2012 Tartu
Paide Ühisgümnaasium 6b Metsvint 12. aprill 2012 Järva
Vara Põhikool 1-4 Metsvint 12. aprill 2012 Tartu
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Metsvint 12. aprill 2012 Harju
Lehtse Kool 2-3 Metsvint 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Metsvint 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 2 Metsvint 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Metsvint 13. aprill 2012 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 13 Metsvint 13. aprill 2012 Viljandi
Häädemeeste Keskkool 6a7 Metsvint 13. aprill 2012 Pärnu
Tudulinna Põhikool 4 Metsvint 13. aprill 2012 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Metsvint 13. aprill 2012 Jõgeva
Mikitamäe Kool 5-6 Metsvint 13. aprill 2012 Põlva
Anna Haava nim Pala Kool 4 Metsvint 13. aprill 2012 Jõgeva
Sõmeru Põhikool 2 Metsvint 13. aprill 2012 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 1-4 Metsvint 13. aprill 2012 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3 Metsvint 13. aprill 2012 Lääne
Tudulinna Põhikool 3 Metsvint 13. aprill 2012 Ida-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Metsvint 13. aprill 2012 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3d Metsvint 14. aprill 2012 Tartu
Raasiku Põhikool 4 Metsvint 14. aprill 2012 Harju
Kadrina Keskkool 3b Metsvint 15. aprill 2012 Lääne-Viru
Alu Lasteaed-Algkool 3 Metsvint 15. aprill 2012 Rapla
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Metsvint 15. aprill 2012 Jõgeva
Paikuse Põhikool 1b Metsvint 15. aprill 2012 Pärnu
Kohila Gümnaasium 3b Metsvint 15. aprill 2012 Rapla
Kadrina Keskkool 3a Metsvint 16. aprill 2012 Lääne-Viru
Risti Põhikool 1a3 Metsvint 16. aprill 2012 Lääne
Sõmerpalu Põhikool 3 Metsvint 16. aprill 2012 Võru
Paide Gümnaasium 3b Metsvint 16. aprill 2012 Järva
Kasti Lasteaed Karikakar Metsvint 16. aprill 2012 Rapla
Valga Vene Gümnaasium 6b Metsvint 17. aprill 2012 Valga
Valga Vene Gümnaasium 7b Metsvint 17. aprill 2012 Valga
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Metsvint 17. aprill 2012 Lääne-Viru
Harku Lasteaed 2 Metsvint 17. aprill 2012 Harju
Tapa Gümnaasium 6-7 Metsvint 18. aprill 2012 Lääne-Viru
Kuressaare Gümnaasium 6b Metsvint 18. aprill 2012 Saare
Oru Põhikool 4 2 Metsvint 19. aprill 2012 Harju
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Metsvint 19. aprill 2012 Ida-Viru
Puiga Põhikool 1 Metsvint 20. aprill 2012 Võru
Tartu Veeriku Kool 4b Metsvint 20. aprill 2012 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Metsvint 21. aprill 2012 Harju
Värska Gümnaasium 2 Metsvint 22. aprill 2012 Põlva
Tartu Lasteaed Sass Metsvint 22. aprill 2012 Tartu
Tartu Erakool 2a Metsvint 22. aprill 2012 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Metsvint 22. aprill 2012 Harju
Rapla Ühisgümnaasium 1a Metsvint 25. aprill 2012 Rapla
Salme Põhikool 7-9 Metsvint 25. aprill 2012 Saare
Elva Gümnaasium 6c Metsvint 26. aprill 2012 Tartu
Rakvere Linna Algkool Metsvint 30. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1a Metsvint 1. mai 2012 Lääne-Viru
Rocca al Mare Kool 1-2 Metsvint 2. mai 2012 Harju
Kiili Gümnaasium Metsvint 8. mai 2012 Harju
Uulu Lasteaed Metsvint 11. mai 2012 Pärnu
Veskitammi Lasteaed Metsvint 13. mai 2012 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Metsvint 14. mai 2012 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde