"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Pääsuke"
Liina Lesberg
Mäetaguse Põhikool 7
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Suuremõisa Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 18. märts 2012 Hiiu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Lapsuliblikas 19. märts 2012 Lääne
Tartu Hiie Kool 6b Lapsuliblikas 19. märts 2012 Tartu
Lümanda Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 19. märts 2012 Saare
Koonga Põhikool 3 Lapsuliblikas 20. märts 2012 Pärnu
Nõva Laste Päevakeskus Lapsuliblikas 20. märts 2012 Lääne
Suuremõisa Põhikool 5-7 Lapsuliblikas 21. märts 2012 Hiiu
Hargla Kool 1a Lapsuliblikas 21. märts 2012 Valga
Kohila Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 21. märts 2012 Rapla
Konguta Kool 5-6 Lapsuliblikas 21. märts 2012 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 22. märts 2012 Saare
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 22. märts 2012 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 22. märts 2012 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Lapsuliblikas 22. märts 2012 Jõgeva
Taebla Gümnaasium 1-4 Lapsuliblikas 22. märts 2012 Lääne
Orissaare Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 22. märts 2012 Saare
Salme Põhikool 7-9 Lapsuliblikas 22. märts 2012 Saare
Vaida Põhikool 4 Lapsuliblikas 23. märts 2012 Harju
Kääpa Põhikool 2 Lapsuliblikas 23. märts 2012 Võru
Kiili Gümnaasium Lapsuliblikas 23. märts 2012 Harju
Rannu Keskkool 5 Lapsuliblikas 23. märts 2012 Tartu
Kõpu Põhikool Lapsuliblikas 23. märts 2012 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 1b Lapsuliblikas 23. märts 2012 Viljandi
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Lapsuliblikas 23. märts 2012 Saare
Kääpa Põhikool 4 Lapsuliblikas 24. märts 2012 Võru
Hargla Kool 4 Lapsuliblikas 24. märts 2012 Valga
Paikuse Põhikool 1b Lapsuliblikas 24. märts 2012 Pärnu
Vara Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 24. märts 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 6c Lapsuliblikas 25. märts 2012 Tartu
Virtsu Kool 2-3 Lapsuliblikas 25. märts 2012 Lääne
Elva Gümnaasium 3c Lapsuliblikas 25. märts 2012 Tartu
Lauka Põhikool 2-3 Lapsuliblikas 26. märts 2012 Hiiu
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Lapsuliblikas 26. märts 2012 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Lapsuliblikas 26. märts 2012 Jõgeva
Luua Algkool 1-4 Lapsuliblikas 26. märts 2012 Jõgeva
Saverna Põhikool 5 Lapsuliblikas 26. märts 2012 Põlva
Tartu Erakool 2a Lapsuliblikas 26. märts 2012 Tartu
Saverna Põhikool Lapsuliblikas 26. märts 2012 Põlva
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Lapsuliblikas 26. märts 2012 Ida-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Lapsuliblikas 26. märts 2012 Viljandi
Tartu Katoliku Kool 3a Lapsuliblikas 27. märts 2012 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 27. märts 2012 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 7 Lapsuliblikas 27. märts 2012 Põlva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Lapsuliblikas 28. märts 2012 Tartu
Puhja Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 28. märts 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 2c Lapsuliblikas 28. märts 2012 Tartu
Tallinna Reaalkool 5b Lapsuliblikas 28. märts 2012 Harju
Hargla Kool 9 Lapsuliblikas 28. märts 2012 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 28. märts 2012 Pärnu
Kuuste Kool 4 Lapsuliblikas 28. märts 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 28. märts 2012 Tartu
Nõo Põhikool 5-9 2 Lapsuliblikas 28. märts 2012 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 1c Lapsuliblikas 28. märts 2012 Viljandi
Sõmerpalu Põhikool 3 Lapsuliblikas 28. märts 2012 Võru
Konguta Kool 1-4 Lapsuliblikas 28. märts 2012 Tartu
Alu Lasteaed-Algkool 3 Lapsuliblikas 28. märts 2012 Rapla
Nõo Põhikool 4b Lapsuliblikas 28. märts 2012 Tartu
Valga Jaanikese Kool 5-6b Lapsuliblikas 28. märts 2012 Valga
Seljametsa Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 28. märts 2012 Pärnu
Tiigitaguse Lapsuliblikas 28. märts 2012 Tartu
Hummuli Põhikool 4 Lapsuliblikas 28. märts 2012 Valga
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Lapsuliblikas 28. märts 2012 Viljandi
Kääpa Põhikool 5 Lapsuliblikas 28. märts 2012 Võru
Kääpa Põhikool 3 Lapsuliblikas 28. märts 2012 Võru
Lohkva Lasteaed 2 Lapsuliblikas 28. märts 2012 Tartu
Krootuse Põhikool 2 Lapsuliblikas 29. märts 2012 Põlva
Rõngu Keskkool 1-4 Lapsuliblikas 29. märts 2012 Tartu
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Lapsuliblikas 29. märts 2012 Tartu
Parksepa Keskkool 7 Lapsuliblikas 29. märts 2012 Võru
Riidaja Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 30. märts 2012 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lapsuliblikas 30. märts 2012 Lääne
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 30. märts 2012 Pärnu
Lehtse Kool 2-3 Lapsuliblikas 30. märts 2012 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 31. märts 2012 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lapsuliblikas 1. aprill 2012 Lääne
Kuressaare Gümnaasium 6c Lapsuliblikas 1. aprill 2012 Saare
Unipiha Algkool 1-4 Lapsuliblikas 1. aprill 2012 Tartu
Lasila Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 2. aprill 2012 Lääne-Viru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Lapsuliblikas 2. aprill 2012 Lääne
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Lapsuliblikas 2. aprill 2012 Tartu
Metsküla Algkool 5-6 Lapsuliblikas 3. aprill 2012 Lääne
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 4. aprill 2012 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 4. aprill 2012 Ida-Viru
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 5. aprill 2012 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 5. aprill 2012 Tartu
Halliste Põhikool 1-3 Lapsuliblikas 5. aprill 2012 Viljandi
Värska Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 5. aprill 2012 Põlva
Puiga Põhikool 1 Lapsuliblikas 5. aprill 2012 Võru
Kanepi Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 6. aprill 2012 Põlva
Tõrva Gümnaasium 9a Lapsuliblikas 7. aprill 2012 Valga
Viluste Põhikool 1 Lapsuliblikas 7. aprill 2012 Põlva
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Lapsuliblikas 7. aprill 2012 Järva
Valga Põhikool 5a Lapsuliblikas 7. aprill 2012 Valga
Kanepi Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 7. aprill 2012 Põlva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Lapsuliblikas 7. aprill 2012 Viljandi
Kuuste Kool 2-3 Lapsuliblikas 7. aprill 2012 Tartu
Mooste Põhikool 3 Lapsuliblikas 7. aprill 2012 Põlva
Osula Põhikool 1 Lapsuliblikas 8. aprill 2012 Võru
Tartu Lasteaed Sass Lapsuliblikas 8. aprill 2012 Tartu
Tallinna Tehnikagümnaasium 1b Lapsuliblikas 8. aprill 2012 Harju
Alavere Põhikool 5 Lapsuliblikas 8. aprill 2012 Harju
Rakvere Linna Algkool 2 Lapsuliblikas 8. aprill 2012 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 6 Lapsuliblikas 8. aprill 2012 Põlva
Audentese Erakool 6b Lapsuliblikas 8. aprill 2012 Harju
Osula Põhikool 4 Lapsuliblikas 8. aprill 2012 Võru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Lapsuliblikas 9. aprill 2012 Jõgeva
Palupera Põhikool Lapsuliblikas 9. aprill 2012 Valga
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Lapsuliblikas 9. aprill 2012 Viljandi
Lihula Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 9. aprill 2012 Lääne
Puhja Lasteaed Pääsusilm Lapsuliblikas 9. aprill 2012 Tartu
Kääpa Põhikool 1 Lapsuliblikas 9. aprill 2012 Võru
Nõva Põhikool 1-3 Lapsuliblikas 9. aprill 2012 Lääne
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Lapsuliblikas 9. aprill 2012 Ida-Viru
Valga Vene Gümnaasium 7b Lapsuliblikas 9. aprill 2012 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Viljandi
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Jõgeva
Osula Põhikool 3 Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Viljandi
Himmaste Algkool 12 Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Põlva
Häädemeeste Keskkool 6a7 Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Pärnu
Sadala Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Viljandi
Hargla Kool 7 Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Valga
Metsapoole Põhikool 4-6 Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Pärnu
Tääksi Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Viljandi
Kadrina Keskkool 3b Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Ida-Viru
Tali Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Pärnu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Lapsuliblikas 10. aprill 2012 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Ida-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Jõgeva
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Pärnu
Kuuste Kool 1 Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Tartu
Osula Põhikool 2 Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Võru
Lohkva Lasteaed Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Tartu
Kaelase Kool 4-9 Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Pärnu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Põlva
Viluste Põhikool 7 Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Põlva
Kasti Lasteaed Karikakar Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Rapla
Sonda Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Ida-Viru
Peetri Põhikool 3-4 Lapsuliblikas 11. aprill 2012 Järva
Kammeri Kool Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Tartu
Paide Ühisgümnaasium 6b Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Järva
Tallinna 21. Kool 5aa Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Tallinna Reaalkool 5a Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Esku-Kamari Kool 4 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Jõgeva
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Ida-Viru
Are Põhikool Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Pärnu
Elva Lasteaed Murumuna Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Tartu
Harku Lasteaed 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Lihula Lasteaed 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Lääne
Kose Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Tudulinna Põhikool 4 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Ida-Viru
Peetri Põhikool 6 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Järva
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Viljandi
Kuusalu Keskkool 2b Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Tudulinna Põhikool 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Ida-Viru
Muraste Looduskool Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Raasiku Põhikool 4 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Tartu Katoliku Kool 4a Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Tartu
Järva-Jaani Gümnaasium Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Järva
Rakvere Reaalgümnaasium 4 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Risti Põhikool 1a3 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Lääne
Põlula Kool 1-4 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Lokuta Lasteaed Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Järva
Peetri Lasteaed Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Jäneda Kool 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Kolga Keskkool 1 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Heimtali Põhikool 5a6 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Ruhnu Põhikool 1-9 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Saare
Rakke Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Valga Põhikool 4a Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Valga
Vääna Mõisakool Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Harju
Saarepeedi Kool 6 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Viljandi
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Pärnu
Põlula Kool 5 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Nõva Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 12. aprill 2012 Lääne
Sõmeru Põhikool 2 Lapsuliblikas 13. aprill 2012 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 13 Lapsuliblikas 13. aprill 2012 Järva
Kadrina Keskkool 2b Lapsuliblikas 13. aprill 2012 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Lapsuliblikas 13. aprill 2012 Pärnu
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 13. aprill 2012 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a Lapsuliblikas 13. aprill 2012 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Lapsuliblikas 14. aprill 2012 Rapla
Kuuste Kool 5 Lapsuliblikas 14. aprill 2012 Tartu
Kose Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 14. aprill 2012 Harju
Tallinna 37. Keskkool 3a Lapsuliblikas 14. aprill 2012 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4c Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Harju
Rapla Ühisgümnaasium 1a Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Rapla
Kärstna Kool 5-6 Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Viljandi
Anna Haava nim Pala Kool 4 Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Jõgeva
Muhu Põhikool 5 Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Saare
Tartu Raatuse Gümnaasium 3a Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Tartu
Haanja Kool 1a Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Võru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3 Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3d Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Tartu
Ristiku Põhikool 5a Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Harju
Rakvere Linna Algkool 4 Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Lääne-Viru
Virtsu Kool 14 Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Jõgeva
Emmaste Põhikool Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Hiiu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Lääne-Viru
Põlva Keskkool 1 Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Põlva
Tornimäe Põhikool 1-5 Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Saare
Kostivere Põhikool 1 Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Tartu
Puiga Põhikool 6 Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Võru
Jõhvi Gümnaasium 6b Lapsuliblikas 15. aprill 2012 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 3a Lapsuliblikas 16. aprill 2012 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Lapsuliblikas 16. aprill 2012 Jõgeva
Mikitamäe Kool 5-6 Lapsuliblikas 16. aprill 2012 Põlva
Toila Gümnaasium 6-8 Lapsuliblikas 16. aprill 2012 Ida-Viru
Jõhvi Lasteaed Sipsik Lapsuliblikas 16. aprill 2012 Ida-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Lapsuliblikas 17. aprill 2012 Harju
Torma lasteaed Linnutaja 2 Lapsuliblikas 18. aprill 2012 Jõgeva
Haanja Kool 6 Lapsuliblikas 18. aprill 2012 Võru
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3a Lapsuliblikas 18. aprill 2012 Pärnu
Rannamõisa Lasteaed Lapsuliblikas 19. aprill 2012 Harju
Elva Gümnaasium 5c Lapsuliblikas 19. aprill 2012 Tartu
Kiviõli 1. Keskkool 1a Lapsuliblikas 19. aprill 2012 Ida-Viru
Jõõpre Põhikool 1 Lapsuliblikas 20. aprill 2012 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 20. aprill 2012 Jõgeva
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Lapsuliblikas 20. aprill 2012 Pärnu
Valga Vene Gümnaasium 6a Lapsuliblikas 21. aprill 2012 Valga
Savikoja Lapsuliblikas 21. aprill 2012 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Lapsuliblikas 21. aprill 2012 Harju
Ristiku Põhikool 6a Lapsuliblikas 22. aprill 2012 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 6a Lapsuliblikas 22. aprill 2012 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool 4b Lapsuliblikas 22. aprill 2012 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 6b Lapsuliblikas 22. aprill 2012 Saare
Vambola Lasteaed Lapsuliblikas 24. aprill 2012 Viljandi
Viimsi Keskkool 1e Lapsuliblikas 24. aprill 2012 Harju
Harku Lasteaed Lapsuliblikas 25. aprill 2012 Harju
Parksepa Keskkool 1b Lapsuliblikas 25. aprill 2012 Võru
Risti Põhikool (Harju) 1 Lapsuliblikas 26. aprill 2012 Harju
Haanja Kool 5 Lapsuliblikas 27. aprill 2012 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Lapsuliblikas 29. aprill 2012 Ida-Viru
Viljandi Maagümnaasium 4a Lapsuliblikas 1. mai 2012 Viljandi
Metsküla Algkool 1-3 Lapsuliblikas 1. mai 2012 Lääne
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Lapsuliblikas 2. mai 2012 Jõgeva
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Lapsuliblikas 2. mai 2012 Pärnu
Kuusalu Keskkool 1b Lapsuliblikas 4. mai 2012 Harju
Rocca al Mare Kool 1-2 Lapsuliblikas 9. mai 2012 Harju
Veskitammi Lasteaed Lapsuliblikas 13. mai 2012 Harju

Tagasi tulemuste juurde