"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Märtsikellukesed"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Orissaare Gümnaasium 1 Kiivitaja 11. märts 2012 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Kiivitaja 11. märts 2012 Saare
Esku-Kamari Kool 1-2 Kiivitaja 12. märts 2012 Jõgeva
Risti Põhikool 1a3 Kiivitaja 13. märts 2012 Lääne
Muhu Põhikool 5 Kiivitaja 14. märts 2012 Saare
Haanja Kool 5 Kiivitaja 14. märts 2012 Võru
Tali Põhikool 5-9 Kiivitaja 14. märts 2012 Pärnu
Raasiku Põhikool 4 Kiivitaja 15. märts 2012 Harju
Häädemeeste Keskkool 6a7 Kiivitaja 16. märts 2012 Pärnu
Halliste Põhikool 1-3 Kiivitaja 17. märts 2012 Viljandi
Oru Põhikool 4 2 Kiivitaja 17. märts 2012 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Kiivitaja 17. märts 2012 Viljandi
Savikoja Kiivitaja 17. märts 2012 Tartu
Tääksi Põhikool 1-4 Kiivitaja 17. märts 2012 Viljandi
Are Põhikool Kiivitaja 17. märts 2012 Pärnu
Muraste Looduskool Kiivitaja 18. märts 2012 Harju
Kammeri Kool Kiivitaja 18. märts 2012 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Kiivitaja 18. märts 2012 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Kiivitaja 18. märts 2012 Harju
Suuremõisa Põhikool 5-7 Kiivitaja 19. märts 2012 Hiiu
Heimtali Põhikool 5a6 Kiivitaja 19. märts 2012 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1-4 Kiivitaja 19. märts 2012 Hiiu
Kiili Gümnaasium Kiivitaja 19. märts 2012 Harju
Virtsu Kool 2-3 Kiivitaja 19. märts 2012 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kiivitaja 20. märts 2012 Lääne
Tilsi Põhikool 6 Kiivitaja 20. märts 2012 Põlva
Sadala Põhikool 1-4 Kiivitaja 20. märts 2012 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 6b Kiivitaja 20. märts 2012 Tartu
Rõngu Keskkool 1-4 Kiivitaja 20. märts 2012 Tartu
Orava Põhikool 5 Kiivitaja 20. märts 2012 Põlva
Taebla Gümnaasium 1-4 Kiivitaja 20. märts 2012 Lääne
Anna Haava nim Pala Kool 4 Kiivitaja 20. märts 2012 Jõgeva
Kasti Lasteaed Karikakar Kiivitaja 20. märts 2012 Rapla
Tilsi Põhikool 7 Kiivitaja 20. märts 2012 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Kiivitaja 20. märts 2012 Saare
Kääpa Põhikool 1 Kiivitaja 21. märts 2012 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Kiivitaja 21. märts 2012 Viljandi
Vaida Põhikool 4 Kiivitaja 21. märts 2012 Harju
Ristiku Põhikool 5a Kiivitaja 21. märts 2012 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Kiivitaja 21. märts 2012 Ida-Viru
Kehtna Põhikool 1-9 Kiivitaja 21. märts 2012 Rapla
Elva Gümnaasium 6c Kiivitaja 21. märts 2012 Tartu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3a Kiivitaja 21. märts 2012 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Kiivitaja 21. märts 2012 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Kiivitaja 21. märts 2012 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Kiivitaja 21. märts 2012 Harju
Nõo Põhikool 5-9 2 Kiivitaja 21. märts 2012 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Kiivitaja 22. märts 2012 Harju
Tartu Erakool 2a Kiivitaja 22. märts 2012 Tartu
Virtsu Kool 5-9 Kiivitaja 22. märts 2012 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 22. märts 2012 Harju
Vasta Kool 5-9 Kiivitaja 22. märts 2012 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Kiivitaja 22. märts 2012 Pärnu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3 Kiivitaja 22. märts 2012 Lääne
Alu Lasteaed-Algkool 3 Kiivitaja 22. märts 2012 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Kiivitaja 22. märts 2012 Ida-Viru
Rannamõisa Lasteaed Kiivitaja 22. märts 2012 Harju
Parksepa Keskkool 1b Kiivitaja 22. märts 2012 Võru
Värska Gümnaasium 3 Kiivitaja 22. märts 2012 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 3 Kiivitaja 22. märts 2012 Võru
Krootuse Põhikool 2 Kiivitaja 22. märts 2012 Põlva
Kõpu Põhikool Kiivitaja 22. märts 2012 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 2 Kiivitaja 22. märts 2012 Viljandi
Saverna Põhikool Kiivitaja 23. märts 2012 Põlva
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Kiivitaja 23. märts 2012 Pärnu
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Kiivitaja 23. märts 2012 Jõgeva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 23. märts 2012 Pärnu
Kääpa Põhikool 2 Kiivitaja 23. märts 2012 Võru
Tallinna Reaalkool 5a Kiivitaja 23. märts 2012 Harju
Hargla Kool 9 Kiivitaja 23. märts 2012 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kiivitaja 23. märts 2012 Harju
Kadrina Keskkool 3b Kiivitaja 23. märts 2012 Lääne-Viru
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Kiivitaja 23. märts 2012 Järva
Kadrina Keskkool 2b Kiivitaja 23. märts 2012 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 4b Kiivitaja 23. märts 2012 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 4c Kiivitaja 23. märts 2012 Saare
Vara Põhikool 1-4 Kiivitaja 23. märts 2012 Tartu
Põlula Kool 5 Kiivitaja 23. märts 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Kiivitaja 23. märts 2012 Lääne-Viru
Puhja Gümnaasium 2 Kiivitaja 23. märts 2012 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Kiivitaja 24. märts 2012 Rapla
Metsapoole Põhikool 4-6 Kiivitaja 24. märts 2012 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Kiivitaja 24. märts 2012 Tartu
Tallinna Reaalkool 5b Kiivitaja 24. märts 2012 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Kiivitaja 24. märts 2012 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Kiivitaja 24. märts 2012 Viljandi
Kärstna Kool 5-6 Kiivitaja 24. märts 2012 Viljandi
Peetri Põhikool 6 Kiivitaja 25. märts 2012 Järva
Mooste Põhikool 3 Kiivitaja 25. märts 2012 Põlva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Kiivitaja 25. märts 2012 Viljandi
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Kiivitaja 25. märts 2012 Pärnu
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Kiivitaja 26. märts 2012 Järva
Võnnu Lasteaed Värvuke Kiivitaja 26. märts 2012 Tartu
Tartu Katoliku Kool 4a Kiivitaja 26. märts 2012 Tartu
Peetri Põhikool 3-4 Kiivitaja 26. märts 2012 Järva
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Kiivitaja 26. märts 2012 Harju
Lasila Põhikool 1-4 Kiivitaja 26. märts 2012 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 2 Kiivitaja 26. märts 2012 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Kiivitaja 26. märts 2012 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Kiivitaja 26. märts 2012 Jõgeva
Peetri Lasteaed Kiivitaja 26. märts 2012 Järva
Konguta Kool 5-6 Kiivitaja 26. märts 2012 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium 3 Kiivitaja 26. märts 2012 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 5-6 Kiivitaja 26. märts 2012 Lääne
Lihula Gümnaasium 1 Kiivitaja 26. märts 2012 Lääne
Lüllemäe Põhikool Kiivitaja 26. märts 2012 Valga
Valga Jaanikese Kool 5-6b Kiivitaja 27. märts 2012 Valga
Kostivere Põhikool 1 Kiivitaja 27. märts 2012 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Kiivitaja 27. märts 2012 Ida-Viru
Hargla Kool 7 Kiivitaja 27. märts 2012 Valga
Lehtse Kool 2-3 Kiivitaja 27. märts 2012 Lääne-Viru
Mikitamäe Kool 5-6 Kiivitaja 27. märts 2012 Põlva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Kiivitaja 27. märts 2012 Pärnu
Rakke Gümnaasium 3 Kiivitaja 27. märts 2012 Lääne-Viru
Torma lasteaed Linnutaja Kiivitaja 27. märts 2012 Jõgeva
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja Kiivitaja 27. märts 2012 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Kiivitaja 27. märts 2012 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Kiivitaja 28. märts 2012 Pärnu
Koonga Põhikool 6 Kiivitaja 28. märts 2012 Pärnu
Tääksi Põhikool 5-9 Kiivitaja 28. märts 2012 Viljandi
Ramsi Lasteaed-Algkool 1-3 Kiivitaja 28. märts 2012 Viljandi
Tudulinna Põhikool 4 Kiivitaja 28. märts 2012 Ida-Viru
Hummuli Põhikool 4 Kiivitaja 28. märts 2012 Valga
Järva-Jaani Gümnaasium Kiivitaja 28. märts 2012 Järva
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Kiivitaja 28. märts 2012 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Kiivitaja 28. märts 2012 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 3 Kiivitaja 28. märts 2012 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Kiivitaja 28. märts 2012 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kiivitaja 28. märts 2012 Jõgeva
Rannu Keskkool 5 Kiivitaja 29. märts 2012 Tartu
Veskitammi Lasteaed Kiivitaja 29. märts 2012 Harju
Kuressaare Gümnaasium 6c Kiivitaja 29. märts 2012 Saare
Rocca al Mare Kool 8 Kiivitaja 29. märts 2012 Harju
Lehtse Kool 4-5 Kiivitaja 29. märts 2012 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 7 Kiivitaja 29. märts 2012 Põlva
Kääpa Põhikool 4 Kiivitaja 29. märts 2012 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Kiivitaja 29. märts 2012 Jõgeva
Sonda Põhikool 1-4 Kiivitaja 30. märts 2012 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Kiivitaja 30. märts 2012 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Kiivitaja 30. märts 2012 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Kiivitaja 30. märts 2012 Tartu
Rakvere Linna Algkool 4 Kiivitaja 31. märts 2012 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3a Kiivitaja 31. märts 2012 Lääne-Viru
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Kiivitaja 31. märts 2012 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4c Kiivitaja 1. aprill 2012 Harju
Lohkva Lasteaed 2 Kiivitaja 1. aprill 2012 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium 1a Kiivitaja 1. aprill 2012 Rapla
Põlva Keskkool 1 Kiivitaja 1. aprill 2012 Põlva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Kiivitaja 1. aprill 2012 Harju
Viljandi Maagümnaasium 4a Kiivitaja 1. aprill 2012 Viljandi
Valga Vene Gümnaasium 6b Kiivitaja 2. aprill 2012 Valga
Alavere Põhikool 5 Kiivitaja 2. aprill 2012 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Kiivitaja 2. aprill 2012 Lääne
Lohkva Lasteaed Kiivitaja 2. aprill 2012 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Kiivitaja 2. aprill 2012 Ida-Viru
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Kiivitaja 2. aprill 2012 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 6a Kiivitaja 3. aprill 2012 Valga
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Kiivitaja 3. aprill 2012 Ida-Viru
Osula Põhikool 3 Kiivitaja 3. aprill 2012 Võru
Kuuste Kool 4 Kiivitaja 3. aprill 2012 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kiivitaja 3. aprill 2012 Pärnu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Kiivitaja 3. aprill 2012 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Kiivitaja 3. aprill 2012 Valga
Jõhvi Gümnaasium 6b Kiivitaja 3. aprill 2012 Ida-Viru
Torma lasteaed Linnutaja 2 Kiivitaja 4. aprill 2012 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2b Kiivitaja 4. aprill 2012 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 5 Kiivitaja 4. aprill 2012 Võru
Osula Põhikool 4 Kiivitaja 4. aprill 2012 Võru
Paide Ühisgümnaasium 6b Kiivitaja 5. aprill 2012 Järva
Osula Põhikool 1 Kiivitaja 5. aprill 2012 Võru
Himmaste Algkool 12 Kiivitaja 5. aprill 2012 Põlva
Luua Algkool 1-4 Kiivitaja 6. aprill 2012 Jõgeva
Valga Vene Gümnaasium 7b Kiivitaja 6. aprill 2012 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Kiivitaja 7. aprill 2012 Pärnu
Audentese Erakool 6b Kiivitaja 7. aprill 2012 Harju
Valga Põhikool 5a Kiivitaja 7. aprill 2012 Valga
Emmaste Põhikool Kiivitaja 7. aprill 2012 Hiiu
Tartu Veeriku Kool 4b Kiivitaja 7. aprill 2012 Tartu
Saarepeedi Kool 6 Kiivitaja 8. aprill 2012 Viljandi
Pikavere Lasteaed-Algkool 12 Kiivitaja 8. aprill 2012 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Kiivitaja 8. aprill 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 3c Kiivitaja 8. aprill 2012 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Kiivitaja 8. aprill 2012 Tartu
Saverna Põhikool 4 Kiivitaja 8. aprill 2012 Põlva
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Kiivitaja 9. aprill 2012 Põlva
Viluste Põhikool 1 Kiivitaja 9. aprill 2012 Põlva
Parksepa Keskkool 7 Kiivitaja 9. aprill 2012 Võru
Kolga Keskkool 1 Kiivitaja 9. aprill 2012 Harju
Kääpa Põhikool 3 Kiivitaja 10. aprill 2012 Võru
Imavere Põhikool 2a Kiivitaja 10. aprill 2012 Järva
Konguta Kool 1-4 Kiivitaja 11. aprill 2012 Tartu
Rakvere Linna Algkool 2 Kiivitaja 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 4 Kiivitaja 12. aprill 2012 Järva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Kiivitaja 12. aprill 2012 Jõgeva
Tallinna 21. Kool 5aa Kiivitaja 14. aprill 2012 Harju
Kuusalu Keskkool 2b Kiivitaja 15. aprill 2012 Harju
Uulu Lasteaed Kiivitaja 16. aprill 2012 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Kiivitaja 18. aprill 2012 Pärnu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a Kiivitaja 20. aprill 2012 Harju
Paikuse Põhikool 1b Kiivitaja 20. aprill 2012 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Kiivitaja 21. aprill 2012 Harju
Albu Põhikool 3-4 Kiivitaja 23. aprill 2012 Järva
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Kiivitaja 24. aprill 2012 Saare
Rakke Gümnaasium 2 Kiivitaja 25. aprill 2012 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 5c Kiivitaja 30. aprill 2012 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 3a Kiivitaja 30. aprill 2012 Ida-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kiivitaja 30. aprill 2012 Lääne
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Kiivitaja 2. mai 2012 Ida-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Kiivitaja 3. mai 2012 Jõgeva
Sillamäe Vanalinna Kool 2b Kiivitaja 6. mai 2012 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 1a Kiivitaja 7. mai 2012 Lääne-Viru
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Kiivitaja 13. mai 2012 Viljandi
Ruhnu Põhikool 1-9 Kiivitaja 21. mai 2012 Saare

Tagasi tulemuste juurde