"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"sinililled"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kuuste Kool 5 Kägu 21. aprill 2012 Tartu
Haanja Kool 1a Kägu 22. aprill 2012 Võru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Kägu 22. aprill 2012 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Kägu 22. aprill 2012 Jõgeva
Elva Gümnaasium 6c Kägu 23. aprill 2012 Tartu
Heimtali Põhikool 5a6 Kägu 23. aprill 2012 Viljandi
Viluste Põhikool 7 Kägu 24. aprill 2012 Põlva
Kuuste Kool 4 Kägu 24. aprill 2012 Tartu
Põlva Keskkool 1 Kägu 24. aprill 2012 Põlva
Kammeri Kool Kägu 25. aprill 2012 Tartu
Hargla Kool 7 Kägu 25. aprill 2012 Valga
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a Kägu 25. aprill 2012 Harju
Himmaste Algkool 12 Kägu 25. aprill 2012 Põlva
Võnnu Lasteaed Värvuke Kägu 25. aprill 2012 Tartu
Palupera Põhikool Kägu 25. aprill 2012 Valga
Hummuli Põhikool 4 Kägu 25. aprill 2012 Valga
Rõngu Keskkool 1-4 Kägu 25. aprill 2012 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Kägu 25. aprill 2012 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Kägu 25. aprill 2012 Saare
Tilsi Põhikool 7 Kägu 25. aprill 2012 Põlva
Hargla Kool 4 Kägu 25. aprill 2012 Valga
Tääksi Põhikool 5-9 Kägu 25. aprill 2012 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 1 Kägu 26. aprill 2012 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Kägu 26. aprill 2012 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Kägu 26. aprill 2012 Lääne-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Kägu 26. aprill 2012 Viljandi
Konguta Kool 5-6 Kägu 26. aprill 2012 Tartu
Saarepeedi Kool 6 Kägu 26. aprill 2012 Viljandi
Tartu Hiie Kool 6b Kägu 26. aprill 2012 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Kägu 26. aprill 2012 Jõgeva
Anna Haava nim Pala Kool 4 Kägu 26. aprill 2012 Jõgeva
Virtsu Kool 5-9 Kägu 27. aprill 2012 Lääne
Peetri Põhikool 3-4 Kägu 27. aprill 2012 Järva
Riidaja Põhikool 5-9 Kägu 27. aprill 2012 Valga
Haanja Kool 6 Kägu 27. aprill 2012 Võru
Paikuse Põhikool 1b Kägu 27. aprill 2012 Pärnu
Viluste Põhikool 1 Kägu 27. aprill 2012 Põlva
Valga Jaanikese Kool 5-6b Kägu 27. aprill 2012 Valga
Krootuse Põhikool 2 Kägu 27. aprill 2012 Põlva
Gustav Adolfi Gümnaasium 9c Kägu 28. aprill 2012 Harju
Alu Lasteaed-Algkool 3 Kägu 28. aprill 2012 Rapla
Tali Põhikool 5-9 Kägu 28. aprill 2012 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a Kägu 28. aprill 2012 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Kägu 28. aprill 2012 Ida-Viru
Kehtna Põhikool 1-9 Kägu 28. aprill 2012 Rapla
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Kägu 28. aprill 2012 Pärnu
Lehtse Kool 2-3 Kägu 28. aprill 2012 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Kägu 28. aprill 2012 Viljandi
Osula Põhikool 4 Kägu 28. aprill 2012 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Kägu 28. aprill 2012 Jõgeva
Salme Põhikool 7-9 Kägu 28. aprill 2012 Saare
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Kägu 28. aprill 2012 Harju
Vara Põhikool 1-4 Kägu 28. aprill 2012 Tartu
Lohkva Lasteaed 2 Kägu 29. aprill 2012 Tartu
Mooste Põhikool 3 Kägu 29. aprill 2012 Põlva
Tudulinna Põhikool 3 Kägu 29. aprill 2012 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 4 Kägu 29. aprill 2012 Ida-Viru
Kärstna Kool 5-6 Kägu 29. aprill 2012 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Kägu 29. aprill 2012 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Kägu 29. aprill 2012 Viljandi
Luua Algkool 1-4 Kägu 29. aprill 2012 Jõgeva
Elva Gümnaasium 3c Kägu 29. aprill 2012 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kägu 29. aprill 2012 Lääne
Tilsi Põhikool 6 Kägu 29. aprill 2012 Põlva
Unipiha Algkool 1-4 Kägu 29. aprill 2012 Tartu
Vasta Kool 5-9 Kägu 29. aprill 2012 Lääne-Viru
Orava Põhikool 5 Kägu 29. aprill 2012 Põlva
Valga Põhikool 3a Kägu 29. aprill 2012 Valga
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Kägu 29. aprill 2012 Pärnu
Värska Gümnaasium 3 Kägu 29. aprill 2012 Põlva
Konguta Kool 1-4 Kägu 29. aprill 2012 Tartu
Savikoja Kägu 29. aprill 2012 Tartu
Kääpa Põhikool 2 Kägu 29. aprill 2012 Võru
Nõo Põhikool 5-9 2 Kägu 29. aprill 2012 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Kägu 29. aprill 2012 Põlva
Raasiku Põhikool 4 Kägu 29. aprill 2012 Harju
Rakke Gümnaasium 2 Kägu 30. aprill 2012 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Kägu 30. aprill 2012 Ida-Viru
Kõpu Põhikool Kägu 30. aprill 2012 Viljandi
Osula Põhikool 3 Kägu 30. aprill 2012 Võru
Lihula Gümnaasium 1 Kägu 30. aprill 2012 Lääne
Saverna Põhikool 5 Kägu 30. aprill 2012 Põlva
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Kägu 30. aprill 2012 Tartu
Kääpa Põhikool 5 Kägu 1. mai 2012 Võru
Hargla Kool 9 Kägu 1. mai 2012 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Kägu 1. mai 2012 Jõgeva
Kääpa Põhikool 1 Kägu 1. mai 2012 Võru
Peetri Põhikool 6 Kägu 2. mai 2012 Järva
Sonda Põhikool 1-4 Kägu 2. mai 2012 Ida-Viru
Mikitamäe Kool 5-6 Kägu 2. mai 2012 Põlva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Kägu 2. mai 2012 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Kägu 2. mai 2012 Pärnu
Puhja Gümnaasium 2 Kägu 2. mai 2012 Tartu
Esku-Kamari Kool 4 Kägu 2. mai 2012 Jõgeva
Kolga Keskkool 1 Kägu 2. mai 2012 Harju
Põlula Kool 1-4 Kägu 2. mai 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Kägu 2. mai 2012 Lääne-Viru
Esku-Kamari Kool 1-2 Kägu 2. mai 2012 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 3 Kägu 2. mai 2012 Põlva
Metsküla Algkool 5-6 Kägu 3. mai 2012 Lääne
Tääksi Põhikool 1-4 Kägu 3. mai 2012 Viljandi
Oru Põhikool 4 2 Kägu 3. mai 2012 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Kägu 3. mai 2012 Tartu
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Kägu 3. mai 2012 Järva
Haanja Kool 5 Kägu 3. mai 2012 Võru
Elva Gümnaasium 5c Kägu 3. mai 2012 Tartu
Emmaste Põhikool Kägu 3. mai 2012 Hiiu
Parksepa Keskkool 7 Kägu 3. mai 2012 Võru
Metsapoole Põhikool 4-6 Kägu 4. mai 2012 Pärnu
Risti Põhikool 1a3 Kägu 4. mai 2012 Lääne
Koonga Põhikool 3 Kägu 4. mai 2012 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kägu 5. mai 2012 Pärnu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Kägu 5. mai 2012 Põlva
Järva-Jaani Gümnaasium Kägu 5. mai 2012 Järva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Kägu 5. mai 2012 Viljandi
Taebla Gümnaasium 1-4 Kägu 5. mai 2012 Lääne
Rakvere Linna Algkool 4 Kägu 5. mai 2012 Lääne-Viru
Tallinna Reaalkool 5a Kägu 5. mai 2012 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Kägu 5. mai 2012 Võru
Alavere Põhikool 5 Kägu 5. mai 2012 Harju
Valga Vene Gümnaasium 6a Kägu 5. mai 2012 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Kägu 5. mai 2012 Pärnu
Kääpa Põhikool 3 Kägu 6. mai 2012 Võru
Sõmeru Põhikool 2 Kägu 6. mai 2012 Lääne-Viru
Tallinna Reaalkool 5b Kägu 6. mai 2012 Harju
Kildu Põhikool 3 Kägu 6. mai 2012 Viljandi
Kaelase Kool 4-9 Kägu 6. mai 2012 Pärnu
Kiili Gümnaasium Kägu 6. mai 2012 Harju
Suuremõisa Põhikool 5-7 Kägu 6. mai 2012 Hiiu
Peetri Lasteaed Kägu 6. mai 2012 Järva
Rannu Keskkool 5 Kägu 6. mai 2012 Tartu
Lasila Põhikool 1-4 Kägu 7. mai 2012 Lääne-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Kägu 7. mai 2012 Ida-Viru
Nõva Põhikool 5-9 Kägu 7. mai 2012 Lääne
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Kägu 7. mai 2012 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 6c Kägu 7. mai 2012 Saare
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Kägu 7. mai 2012 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool 2 Kägu 7. mai 2012 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 2a Kägu 7. mai 2012 Võru
Elva Gümnaasium 2b Kägu 7. mai 2012 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Kägu 7. mai 2012 Pärnu
Sadala Põhikool 1-4 Kägu 7. mai 2012 Jõgeva
Virtsu Kool 2-3 Kägu 8. mai 2012 Lääne
Tõrva Gümnaasium 5b Kägu 8. mai 2012 Valga
Osula Põhikool 2 Kägu 8. mai 2012 Võru
Imavere Põhikool 2a Kägu 8. mai 2012 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Kägu 8. mai 2012 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2b Kägu 8. mai 2012 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kägu 8. mai 2012 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Kägu 8. mai 2012 Lääne
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Kägu 9. mai 2012 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Kägu 9. mai 2012 Pärnu
Lohkva Lasteaed Kägu 9. mai 2012 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Kägu 9. mai 2012 Harju
Muraste Looduskool Kägu 9. mai 2012 Harju
Kadrina Keskkool 6a Kägu 10. mai 2012 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Kägu 10. mai 2012 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kägu 10. mai 2012 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 3 Kägu 10. mai 2012 Saare
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Kägu 11. mai 2012 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium 6b Kägu 13. mai 2012 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Kägu 13. mai 2012 Harju
Kohila Gümnaasium 7c Kägu 14. mai 2012 Rapla
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Kägu 14. mai 2012 Harju
Uulu Lasteaed Kägu 14. mai 2012 Pärnu
Tallinna Lauliku Lasteaed Kägu 15. mai 2012 Harju
Kadrina Keskkool 3b Kägu 15. mai 2012 Lääne-Viru
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Kägu 15. mai 2012 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Kägu 15. mai 2012 Harju
Kose Gümnaasium 3b Kägu 16. mai 2012 Harju
Rakvere Gümnaasium 1a Kägu 18. mai 2012 Lääne-Viru
Virtsu Kool 14 Kägu 20. mai 2012 Lääne
Ruhnu Põhikool 1-9 Kägu 20. mai 2012 Saare
Kuressaare Gümnaasium 4c Kägu 21. mai 2012 Saare
Kuusalu Keskkool 1b Kägu 23. mai 2012 Harju

Tagasi tulemuste juurde