Kevadfoto:

"Linavästrik kiviaial"

Fotod

Fotokonkursi eesmärk on pakkuda kevadeotsijatele võimalust oma ilusaid kevadfotosid teistele vaatlusrühmadele näidata.

Igal nädalal saab iga grupp esitada 3 loodusfotot teistele vaatamiseks. Fotod peavad olema tehtud sellel kevadel ning projektis osalevate õpilaste endi poolt (võõraid pilte ei tohi saata).

Igal järgneval nädalal on kõigil vaatlusrühmadel (ka neil, kes ise ei pildista) võimalik valida eelmisel nädalal esitatud fotode hulgast kolm parimat. Häält ei saa anda enda grupi fotodele ning valimise ajal ei ole näha, missugusest koolist või milliselt autorilt foto on. See selgub pärast hääletamise lõppu.

Esitada saab fotosid, mis on salvestatud pildifailidena JPEG (jpg) formaadis. Foto pikem serv peab olema vähemalt 700 pikslit pikk.

Saadan foto

Sel nädalal saabunud fotod (43)

Valin eelmise nädala lemmikud!

Nädalalemmikud (valitud projektis osalejate poolt):

Eelmise nädala lemmikud on juba valinud järgmised koolid:
Antsla Gümnaasium 4b, Gustav Adolfi Gümnaasium, Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool, Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2, Krootuse Põhikool 1, Lahmuse Kool 4-, Metsküla Algkool 1-3, Metsküla Algkool 5-6, Nurme Kool 5-9b, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c, Pärnu Ülejõe Põhikool 4b, Riia Eesti Põhikool, Risti Põhikool (Harju) 5-9, Sadala Põhikool 14, Sipa-Laukna Lasteaed, Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5, Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4, Tudu Lasteaed-Põhikool 5, Tudulinna Põhikool 6-9, Tõrva Gümnaasium 2, Tõrva Gümnaasium 4, Tõrva Gümnaasium 5, Tõrva Gümnaasium 6, Valga Jaanikese Kool 23, Valga Põhikool 3d, Vanalinna Hariduskolleegium 5, Ääsmäe Põhikool 5-6.

Kõigi nädalate parimate piltide hulgast valib loodusfotograafide žürii lõpuks aasta parima kevadpildid, mille autasud on välja pannud:

Saabunud fotod (682):
Nädal 9 (26) Nädal 10 (48) Nädal 11 (74) Nädal 12 (77) Nädal 13 (101) Nädal 14 (115) Nädal 15 (109) Nädal 16 (89) Nädal 17 (43)