Kevadfoto:

Tagasi teemade juurde

Viktor (Korraldajad), 26. mai 14:35

Head kevadeotsijad!

Selleks kevadeks on viktoriin läbi ning tulemused selgunud. Tublisid rühmasid ja õigesti vastanuid oli taaskord väga palju.

Nooremas vanusegrupis osales 142 gruppi, neist tervelt 65 rühma vastasid õigesti kõigile 15 küsimusele. Loosiauhinna õigesti vastanute seast saavad Kose Gümnaasium 4b, Jäneda Kool 24 ning Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c. Parima küsimuse auhinna saab Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d küsimuse "Millest koosneb meie rahvuslik toit kama?" eest.

Vanemas vanusegrupis osales 47 gruppi. Küsimused olid ka vastavalt raskemad ning kõigile küsimustele õigesti vastasid 7 rühma. Fortuuna tahtel saavad nende seast auhinna Riidaja Põhikool 5-8, Paide Gümnaasium 5c ning Pisisaare Algkool 5-6. Parima küsimuse auhinna saab Tudulinna Põhikool 6-9 grupp küsimuse "Kreeka mütoloogia järgi muutsid jumalad teenijatüdruk Decaocto linnuks, et teda päästa pererahva halva kohtlemise eest. Mis lind see on?" eest.

Aitäh kõigile osalejatele!

Vastamiseks logige sisse.