"Põldlõoke"
Karmel Roball
Jäneda Kool 24

Foorum

Teema: Alganud on Suur Kevadejoonistamine!

Tagasi teemade juurde

Terje (Korraldajad), 19. märts 13:46

Head kevadeotsijad!

Palud osalejad on juba oma joonistusi teistega jagama asunud, aga ootame ka kõiki teisi oma kevadmuljeid ja kohatud kevadekuulutajaid joonistama ning joonistusi kevadveebis jagama!
Kevadjoonistuste koha leiate meie veebis http://tere.kevad.edu.ee viida all PILDID.

Mida joonistada? Joonistada võiks näiteks meie kevadekuulutajaid liike - loomi, taimi ja seeni - just neid, kellega ise sel kevadel kohtute või siis kohtuda loodate. Oodatud on ka lihtsalt meeleolukad kevadised looduspildid.
Kindlasti pange pildile allkiri ja ärge unustage lisada pildi autori nime.

Kuidas joonistada ja mida piltidega teha
Ootame teie oma käega joonistatud pilte, mitte arvutijoonistusi. Tehnika võib igaüks ise valida. Alati on tehtud ja fotodena veebi pandud ka muus tehnikas kunsti kui ainult joonistused.

Valmis joonistused tuleb skaneerida ja veebis viida PILDID all oleva vormi kaudu kõigile vaatamiseks üles panna. Vormi juurest leiate juhised selle tegemiseks. Skaneerimisel saab vajadusel kindlasti aidata näiteks arvutiõpetaja. Pilte võib skaneerimise asemel ka näiteks tasasel pinnal üles pildistada ja seejärel failid veebi panna.

Kellel piltide skaneerimise või pildistamise võimalus täiesti puudub, saavad meile saata joonistusi ka postiga ja me paneme need ajapikku ise veebi välja. Kardetavasti võtab see küll hulga rohkem aega, kui teil endal. Nii et kui vähegi võimalik, siis püüdke pildid ikka ise veebi panna.

Kui soovite, et meie need skaneerime ja veebi paneme, tuleks joonistatud pildid saata aadressil:
Muraste Looduskool
Sauna 10 Muraste
Harku vald
Harjumaa

Kui teil tuleb ette tehnilisi probleeme piltide veebi panemisel, siis pöörduge palun otse Tõnise poole aadressil toni@punkt.ee ja alati võite oma probleemidega pöörduda ka kõigi korraldajate poole meie ühisaadressil kevadorg@googlegroups.com

Kauneid joonistusi ja päikeselist kevadeootust!
Korraldajate nimel,
Terje